coverphoto
Neaktivní

adriaana

Michaela
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 11. bře 2011
bydlí v městě Olomouc
Info o svatbe
Svatba byla 10. 9. 2011
3533
dní po svatbě
Aktivita
58 příspěvků ve fotoblozích
4 příspěvky ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +97
Svatební album
Mišák a Jarda
10. 9. 2011 Olomouc | 101 fotek
květiny
květinářství Amazonka Přerov
paní byla velmi příjemná a pořadila mi dobře s výzdobou. Představu o svatební kytici jsem již měla, takže jsme doladili jen detaily, ale zbytek byla většinou její práce a já jen souhlasila nebo ne. Krásné kytičky, skvělá obsluha, takhle by to mělo být všude, tady by se měli učit ostatní. Doporučuji.
svatební šaty
Svatební agent Bochoř
byly to mé vysněné šaty již od malička, byly nádherné, kouzelné prostě dokonalé. Paní byla velmi příjemná a ochotná. Šaty se na mě zúžovali o 3 čísla a padly mi dokonale. Půjčovala jsem si i závoj a boty, které na mé přání koupili přesně takové jaké jsem chtěla. Objednala jsem si i bálíček "můj den" - což znamená, že vás nalíčí,učešou a obléknou v ten den. Dokonce jsem to měla i v Michalově, kde jsme pak měli obřad, takže jsem nikde nepřejížděla a i sraz svatebčanů byl tam. Tuto agenturu můžu doporučit.
koláče
Paní Vlčková z Rokytnice u Přerova
její cukroví nám hrozně moc chutnalo, je výborné.
dorty
Skýpalovi z Čekyně
Zde dělají výborné dorty. Poslala jsem mail, jak bych si představovala všechny dorty a vypadali fakt úžasně a ta chuť... byly dokonalé i na to, že já sladké moc nejím, tak na těchto dortech jsem doslova ulítávala :-D, také doporučují.
svatební oznámení
Lukáš Konvička
sice to nedělá, ale je to náš kamarád, tak nám ho udělal, řekla jsem mu jak bych si ho asi představovala a vypadalo ještě líp... tohohle člověka můžu vřele DOPORUČIT, je skvělý fotograf a nejen to.
catering
Restaurace Michalov Přerov
Jídlo jak jsem již psala, bylo vynikající, obsluha velmi příjemná a ochotná. Já s ženichem jsme odcházali až po 3 hodině ranní. Vybavení velmi krásné, nové. Byla velmi spokojená.
hostina
Restaurace Michalov Přerov
výzdoba - spolupracovala jsem s provozní Lucií Zlámalovou, nádherně vše nachystáno. Jídlo to bylo neskutečně dobré. Bylo hrozně moc fajn, že svatba byla jak uvnitř restaurace, tak i venku na zahrádce. Zde to také vřele doporučuji.
civilní obřad
park Michalov
nádherné místo, vyšlo počasí, takže obřad byla v "ďolíku" - přerováci snad ví, byla to naprostá krása a nádhera, fotky máme taky z Michalova, takže tohle místo můžu jen a jen doporučit. Výzdobu na mé přání dělala provozní z restaurace Michalov Lucie Zlámalová - vyzdobila to krásně, byla sjem velmi spokojená.
Žádné příspěvky