Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Stát si za svým vkusem  vybrali jsme

Poslední dobou se zde na beremese pořád víc objevují alba nebo diskuze o tom, co je vkusné nebo kýčovité. Holky zde uvádí názory na to, co je podle nich naprosto tragické a nepředstavitelné navzdory tomu, že hned pod nebo nad jejich albem se objeví album právě s takovými věcmi, které souvisí se svatbou a které jsou právě podle zmíněných kritiček hororové.

Psala jsem si s jednou moc milou holčinou o její svatbě a ptala jsem se jí, jaké má šaty, protože jsem je nenašla u ní v albu. Odpověděla mi, že je tam měla, ale jedna holčina jí napsala, že je v nich tlustá, přestože v albu bylo jasně vidět, že to jsou šaty, které má už vybrané a nejsou to zkrátka ty, o kterých jen zatím přemýšlí. A tak je smazala. Ani se neptala na názor ostatních, ale ta dotyčná jí prostě napsala, že je v nich tlustá a nesluší jí. No… Určitě je dobře, že žijeme v době, kdy každý může svobodně projevit svůj názor a stát si za ním, aniž by měl jakoukoliv obavu se projevit. Na druhou stranu si ale myslím, že žijeme v době, která nás pořád učí se k sobě vzájemně chovat hezky, a ikdyž je upřímnost krásná věc, myslím si, že někdy je ještě krásnější takt a tolerance. Další slečně, která vložila fotky ze svatby,  jedna dáma napsala, že před svatbou mohla aspoň držet dietu. Opravdu příjemné přečíst si takhle ráno, jak byl někdo zase perfektně upřímný. A takových vzkazů, diskuzí a všeho možného je tu pořád víc.

Tím vším bych ráda vzkázala všem nevěstám, aby si svatbu udělaly přesně takovou, jakou jí chtějí, nechaly si šaty, které někomu můžou připomínat šlehačku, klidně si vzaly ty „otřesné“ rukavičky, měly na dortu klidně knoflíky, když se jim to líbí a hlavně si za tím vším stály a nenechaly si zkazit radost tím, co se jim původně tak líbilo. Nenechte se rozhodit tím, že někdo vloží album nebo diskuzi s tím, aby absolutně zkritizoval něčí/váš vkus. Ta holčina, která si smazala své šaty z alba, v nich byla náhodou moc krásná a podle jiných fotek bylo vidět, že se na svatbě cítila moc hezky. Každá máme svůj vkus a určitě každé z nás několikrát denně při brouzdání na beremese proběhne hlavou, že takové šaty nejsou úplně nej, že jsou třeba moc zdobené nebo naopak strohé až bez nápadu, že to líčení je mdlé nebo výrazné. Určitě někdy máme pocit, že takovou svatbu, jakou si přeje jiná nevěsta, bychom nechtěly ani za mák. Je ale potřeba to honem rychle vložit na web a vlastně tím nepřímo říct, že některé plány a věci ostatních nevěst jsou hrozné? Často se zde kritizují věci, které prostě vyšly z módy. A až budou znovu v módě, věřím, že se prozměnu nebudou líbit věci, které jsou v kurzu teď. Bylo by fajn, kdyby se pak už ale znovu neopakovaly aktivní názory, které, věřte mi, některé nevěsty dost mrzí.

Holky, užijte si svojí svatbu. Žijete tím několik měsíců dopředu, některé nevěsty dokonce víc, než rok, dáváte tomu energii, hodně peněz, těšení se a tak by byla velká škoda, kdybyste to všechno raději změnily nebo smazaly jen proto, že vám někdo napíše negativní vzkaz. Užijte si svojí svatbu a budete krásné. Nejbarevnější svět je takový, který je pokaždé jiný. Krásné přípravy nevěstám, které se těší na svatbu a krásné posvatební okamžiky těm, které jsou už vdané paní jako já.

Přidané 4. srp 2011.  •  To se mi líbí
adelka2211  
Přidané 4. srp 2011.