coverphoto
Neaktivní

adelablazek

Adéla Blažková  /  27 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 9. lis 2017
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 28. 7. 2018
712
od svatby
Aktivita
2 příspěvky ve fotoblozích
2 příspěvky ve fóru
0 inzerátů
Skupiny
PrahaBenešovČervenec 2018
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +19
Svatební album
Adéla a Václav Vrzalovi
28. 7. 2018 Benešov | 23 fotek
popůlnoční šaty
EL Eva Lhotáková
podvazek pro nevěstu
Svatební podvazky Bride
doplňky ženicha
design empathy - Manžetové knofličky
šperky
Pandora
ženichův oblek
T.M.Lewin
civilní obřad
Zámek Trebešice - Celý den na zámku. V krásném klidném,soukromém prostředí i s ubytovanim pro hosty. Nemohli jsme volit lépe. Děkuji manželům Valdovim za možnost mít svůj den na jejich zámku.
víno
Vinné sklepy Lechovice
svatební prsteny
BISAKU Snubní prsteny
dorty
Rodinná cukrárna ve Vlašimi, Petra a Pavel Bayerovi
svatební šaty
Adina-svatební centrum s.r.o.
kameraman
Fotograf - Jan Sedláček - Honza nam natáčel svatbu v létě. Před svatbou jsme spolu mluvili po telefonu a i hovory byli velice příjemné a věděla jsem že jsme vybrali dobře.Pri prvním setkání přímo v den D již na první dobrou jsme si padli do noty a provázelo nas to cely den.S velkým nadšením se nam věnoval,stihli jsme i vtipkovali behem foceni coz mi zustane ve vzpominkach.Velke plus jsou krasne zabery z drona.Honza je profesionál na pravém místě.Vime že by jsme s manželem nevolili jinak.Jeste jednou ti dekujeme za krásnou vzpomínku na nás den a rádi se s tebou znova potkáme.Rozhodne doporucuji a budu doporučovat dal.P.S. svědkyně se zajímá víc a víc :) Adéla a Vašek Vrzalovi.
hudba
DJ Mira Kocián - Svatební DJ - Měli jsme menší svatbu pro cca 45 lidí pro většinou mlaďoši ale i tetičky a strejdové a pro Míru nebyl problem zahrát i starší pecky,ktery nesmí chybět na žádné zábavě.Písničky na přání, žádný problém a tak si každý přišel na své.Svatební párty jsme měli v prostorách,který nebyli nic moc pro akustiku a i s tím si Míra poradil.Za nás by jsme jinak nevolili a děkujeme že i pro menší počet lidí si to s námi Míra užil.
Žádné příspěvky