Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Irena a Adam   svatební album  vybrali jsme

adaiki  •  71 fotek  •  16. dub 2016, Brno, Vyškov, Region Brno

Jaká byla svatba:

Svatba se nám naprosto vyvedla. Měli jsme přes 100 hostů a přesto vše klaplo na výbornou, a to včetně počasí. Byl to nádherný den.

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Foto Michal Krusberský - Naprostá spokojenost, krásné fotky, dochvilnost a spolehlivost. Michal je profesionál každým coulem, ale zároveň s lidským a přátelským přístupem. Zpracování fotek bylo bleskové a výsledek je skvělý! Michala vřele doporučuji!
Kameraman Skalníkmedia - Naprostá spokojenost, krásné video, dochvilnost a spolehlivost. Tomáš je profesionál každým coulem, ale zároveň s lidským a přátelským přístupem. Zpracování krátkého svatebního klipu bylo bleskové a výsledek je skvělý! Tomáše vřele doporučuji!
Hudba Svatební dj - Libora Kremla i Jardu Šmída můžeme vřele doporučit. Postarali se nám o skvělý zážitek a perfektní zábavu.
Civilní obřad Mahenovo divadlo Brno - Lepší místo pro civilní obřad jsme si nemohli vybrat. Zpočátku nás dost zklamala komunikace ze strany divadla, kdy k nám přistupovali jako ke komerčnímu pronájmu a bohužel jsme se z jejich strany setkali s neochotou. Předpokládali jsme, že jako v ostatních památkách v Brně budou nabízet svatební balíčky, tedy paušální částku pro svatby, nicméně bohužel toto divadlo nenabízí, což je škoda. Nakonec ale přes obavy vše dopadlo na výbornou, ale hlavně starší paní, která byla v den obřadu na místě pro zajištění, byla naprosto úžasná, milá, ochotná a celý den prožívala s námi. Opravdu jsme si díky ní obřad i focení užili na maximum a jsem jí za to velice vděčná.
Hostina Gastrocentrum vyškov - Od Gastrocentra ve Vyškově jsme měli zajišteno ranní občerstvení. Můžu vřele doporučit - spolehlivost, ochota, milá komunikace, snaha vyjít maximálně vstříc a příznivé ceny.
Doprava Autodoprava Mráček - Vřele doporučuji! Pan řidič nám zajišťoval autobus pro svatebčany, vše proběhlo na výbornou, dodržel smluvený čas, což pro nás bylo naprosto důležité. Vyšel nám se vším maximálně vstříc.
Doprava Dopravní podnik města Brna - Pronajali jsme si svatební tramvaj - historickou, a byl to neuvěřitelný zážitek nejen pro nás, ale i pro svatebčany. DPMB mě velice překvapil svým lidským přístupem, kdy i přes to, že šlo o malou zakázku, pan Ing. Živna nám projevil maximální ochotu a vstřícnost. Rovněž pan řidič i průvodčí byli milí, ochotní a náš den si užívali s námi.
Svatební oznámení KyoPrint s.r.o. - Svatební oznámení bylo asi to jediné, co se nám na svatbě nepodařilo, resp. co nás zklamalo. Vybrali jsme si oznámení, zadali do výroby, nicméně posléze nám bylo oznámeno, že k tomuto oznámení nejsou obálky a ani je není možné vyrobit. Zkoušela jsem proto obálky shánět kdekoli jinde, bohužel šlo o atypický rozměr, k němuž obálky nebyly. Dodávat oznámení bez obálek, když navíc bylo napsáno, že jsou v ceně, mi přijde nekorektní přístup. Vybrali jsme tedy jiné oznámení, nicméně stav, v jakém nám došlo 150 ks oznámení, byl zarážející - po otevření krabice jsme se zděsili - oznámení aneb "slož si sám", zvlášť jsme dostali mašličky na nalepení, zvlášť kapsy, zvlášť obálky, zvlášť kartičky a navíc obálku, kterou jsme museli sami ručně lepit, abychom nepoškodili oznámení. nenapadlo by nás, když si objednáme oznámení, že si jej musíme sami složit. Sestra měla před několika lety prý stejný problém. Vzalo nám to několik hodin času a musím říct, že kdybych to věděla, oznámení bych si vybrala jinde.
Instrukce pro svatebčany SVATBY podle KATY.com, svatební a společenská agentura, půjčovna dekorací - Vřele doporučuji Katy a celý její tým. Dámy se nám skvěle postaraly kompletně o celou svatbu. Katy nám poskytla neuvěřitelné množství trpělivosti, ochoty a především díky jejímu lidskému přístupu jsme měli nádherný svatební den. Katy a její tým se nám kompletně postaraly o koordinaci dne i výzdobu a dámy můžu vřele doporučit!
Dorty Dorty na přání Iva - Paní Ivu a její tým můžu doporučit. Nádherné dortíky, zákusky a celý sweet bar byl mistrovským dílem i skvělým chuťovým zážitkem. Jediný zádrhel vidím v tom, že nemají dámy kompletně doladěný ceník, ceny se nám zvýšily, domlouvaly jsme se na cenách, které od nového roku byly navýšeny a hlavně, nenapadlo nás, že v ceně není sklo. Když jsme si objednali dezerty, logicky nás nenapadlo, že jde jen o náplně a že nádoba v ceně není. Kdybychom to věděli, objednali bychom jiné dezerty z nabídky paní Ivy. Ale jinak dorty nádherné a chuťově skvělé!
Dárky pro hosty Jiří Grygar, Cukrárna Jánský, Vyškov - Jirku vřele doporučuji - postaral se nám o nádherné dárky pro hosty - každý host obdržel krabičku se skvělými belgickými pralinkami. Určitě doporučuji!
Hostina Hotel Allvet Vyškov - Hostinu jsme měli v hotelu Allvet u Vyškova. Musím říct, že díky naprosto skvělému přístupu personálu jsme měli úžasný den. Jídlo bylo excelentní, přístup personálu pod vedením pana Votavy špičkový. Grilování, rauty i slavnostní menu bylo chuťovým zážitkem. Prostory hotelu jsou nádherné. Vše, na čem jsme se domluvili, klaplo na výbornou. Velký dík patří panu majiteli, panu Votavovi, paní provozní, paní recepční i celém personálu.
Civilní obřad Svatební centrum CAXA, Svatební centrum CAXA BRNO - Svatební salon Caxa v Brně je naprostou špičkou mezi svatebními salony v Brně. Prošla jsem salonů více, než se Caxa v Brně otevřela a musím říct, že přístup je naprosto nesrovnatelný, stejně jako výběr šatů. Celý tým asistentek je výborný, zvláštní dík však patří paní Cupákové, díky níž jsem vybrala ty správné šaty a zkoušky šatů pro mě byly úchvatným zážitkem.
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
1
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
3
None
None