coverphoto
Neaktivní

662020

Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 18. srp 2019
Info o svatbe
Svatba byla 6. 6. 2020
39
dní po svatbě
Aktivita
1 příspěvek ve fotoblozích
2 příspěvky ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
kameraman
Svatební video Jiří Májek - Pana Májka jsme zvolili na základě recenzí známé. Pozval nás k sobě do studia a pro lepší představu nám ochotně ukázal již natočená videa a videoklipy. Plusem je určitě komunikativnost a dlouholetá zkušenost v oboru, takže nás pan Májek připravil na všemožné varianty a upozornil na rizika, která se s natáčením svatby souvisí. Již odpočátku se s ním spolupracovalo velice dobře.
svatební šaty
salon sedm - Salon Sedm v Brně jsem míjela z trolejbusu již roky před tím, než jsem se chtěla vdávat. Poté, co jsem prošla asi deset salónů, kde se lámali v pase, "že mám atypickou postavu" jsem to pomalu chtěla vzdát, až mi byl nakonec doporučen tento salon. Paní je ochotná a milá a "ví, co dělá". V komunikaci je stručnější, ale to jí nezazlívám. Poradila mi co bylo potřeba, upravila šaty na míru a vše bylo v pořádku. :) Šaty jsem měla jednoduché, lichotily mi a dokázala jsem v nich být až do večera... :)
svatební prsteny
rýdl - Na firmu jsme narazili na svatebním veletrhu, kde jsme si mohli prstýnky vyzkoušet a popovídat i s panem majitelem. Prstýnky jsme si rezervovali a následně zaplatili. Hotové byly myslím do pár týdnů a opravdu moc krásné. Vyzvedávali jsme je na prodejně v Brně u Vaňkovky. Jsme opravdu moc spokojeni.
svatební oznámení
sandra kocmanová ilustration - Práce Sandry jsem sledovala již dlouho před tím, než jsem ji oslovila s nápadem na svatební oznámení. Vážím si jejího trpělivého přístupu a vyhovění někdy né uplně snadným požadavkům. Vadila mi jen vzdálenost, kterou jsme zdolávaly domluvami přes email, což bylo někdy matoucí a ne úplně šťastné. Ale nakonec jsme se domluvily a bylo vše v pořádku. Její práce je vážně skvělá a naprosto se mnou souzní. Podle mě, je svatební oznámení základ a je dobré si na něm dát záležet. Navíc se mi vrátila její práce v podobě krásně ilustrovaného blahopřání novomanželům. :)
catering
cateringforyou.cz - Mile nás překvapil přístup lidí z cateringu hned při první schůzce, kdy k nám byli vstřícní a věnovali nám opravdu hodně času. Na všechny všetečné otázky nám přívětivě odpověděli a v podstatě s ničím nebyl problém. Poté nám věnovali ještě jednu schůzku, kde jsme vše doladili. Neuměli jsme si třeba představit, kolik je např. určité množství jídla v kalkulaci a jak jídla vlastně vypadají a tak nám vše ukázali v prezentaci fotek. To nám usnadnilo rozhodování, kterou variantu zvolit. V podstatě žádné jídlo pro ně nebylo problémem. Personál milý, ochotný, usměvavý, na úrovni a nebylo o nich téměř vědět. Všechno všem chutnalo a bylo všeho dostatek. Hosté ocenili zejména to, jak je jídlo hezky naaranžované, rozmanité a že jsme vybrali varianty vege i nevege. Líbilo se nám i to, že jsme mohli mít navíc snídani druhý den ráno. Za nás spokojenost!
svatebni koordinátor
čarokrásno - Se slečnou Těšíkovou jsme komunikovali již od začátku plánování svatby. Jsem neskutečně ráda za její přístup, ochotu a nápaditost. Trpělivě nám pomáhala i přes všechna možná ale která, bohužel, naše přípravy doprovázela. Musím říct, že mě opravdu uklidňovala její přítomnost při přípravách obřadu i oslavy. Následně dokonce zvládla i složitější přesun z místa obřadu do místa hostiny. Je fajn, že do své činnosti nezahrnuje jen koordinaci, ale také půjčuje svatební dekorace a tvoří krásné květiny. Využili jsme všech těchto služeb a opravdu nelitujeme! Nedokážu si představit, že by u celé přípravy svatby nebyla. Své role se zhostila opravdu skvěle. I přes komplikace na místě určeném na hostinu si kreativně poradila. Plusem je, že je i fajn člověk, což při jednání udělá opravdu hodně. Přeji mnoho takto spokojených zákazníků!
fotograf
zuzana jašíčková - Zuzka je můj oblíbený fotograf. Je příjemná a sedne mi i osobnostně. Moc si vážím její práce a rychlosti a preciznosti, se kterou svou práci dělá. Plusem je, že se s ní při focení člověk cítí uvolněně, v pohodě a nepociťuje žádná očekávání z její strany. Společné focení beru jako „výlet s kamarádkou“ než něco umělého, nepřirozeného. Následné výtvory jsou také příjemné na koukání a přirozené. Spolupracuje se mi s ní moc dobře, proto jsem jí zvolila i jako svatební fotografku a budu se k ní určitě vracet i do budoucna! Navíc, svatební fotky od ní mají svou Duši, a já se na ně prostě nemůžu vynadívat. :-)
662020 přidala 12 nových fotografií
16. čvn 2020

Svatba 6.6.2020

(30 fotek)
Svatební album