Kategórie

Svatební plánovač (35): 7 věcí, které vás budou na plánování svatby opravdu bavit

Organizace svatby sice není jednoduchá a přináší s sebou i mnoho stresu, jsou však i chvíle, které si opravdu vychutnáte. Těchto 7 věcí vás na plánování svatby bude opravdu bavit.

1. Plánování barevné kombinace

Výběr barevné kombinace je jednou z prvních věcí, které je třeba při plánování svatby vyřešit. Na základě zvolených barev pak vybíráte květiny, dekorace, vzhled svatebního dortu, doplňky do vlasů, pozvánky a podobně. Barev je množství a způsobů jak je nakombinovat ještě více. S barvami se opravdu dá vyhrát a kreativitě se při tom meze nekladou, proto kombinujte, míchejte a bavte se. :)

2. Hledání inspirace

Než se pustíte do samotného plánování, měla byste mít alespoň základní představu, jakou svatbu byste vlastně chtěla. Pokud nemáte jasnou představu, množství inspirace najdete například na Pinterestu.

Prohrabávání se obrázky s ukázkami výzdoby, svatebních šatů, květů, účesů a podobně vám nejen pomůže získat představu, co všechno je možné a vybrat si vlastní styl svatby, ale bude vás to určitě i bavit. Těžší je pak zvolit pouze jednu z tolika úžasných možností.

3. Výběr svatebních šatů

Chvíle, na kterou čeká snad každá žena, je výběr vysněných svatebních šatů. Aby se tyto úžasné chvíle nezměnily na horor plný paniky a stresu, měla byste začít šaty vybírat dříve, abyste měla dost času na rozmyšlenou a absolvování několika zkoušek, dokud nevyberete ty opravdu pravé.

I když možná máte představu, jak by měly vaše svatební šaty vypadat, vyzkoušejte si pro jistotu všechny typy a střihy. Pomůže vám to ujistit se, že vybíráte opravdu ty vhodné pro vaši postavu a hlavně – kdy příště budete mít možnost obléci si tolik překrásných šatů? Užijte si to naplno, zkoušejte, zkoušejte, zkoušejte a ciťte se jako princezna. Máte na to nárok!

4. Ochutnávka svatebního menu

Kdo by neměl rád dobré jídlo? Ochutnávka svatebního menu je něco, na co se můžete opravdu těšit. Kuchaři pro vás připraví ukázky různých jídel a vy si budete jen pochutnávat

5. Zkouška účesu a make-upu

Představte si, že jednou z vašich povinností při svatebním plánování je i nechat se hýčkat. Určitě milujete chvíle strávené u kadeřnice, kdy se kadeřnice věnuje pouze vám a stará se o vás, a po odchodu ze salonu se s novým účesem cítíte skvěle a přitažlivě.

Zkouška svatebního líčení a účesu je ještě lepší zážitek – spojte to se zkouškou účesu a líčení družiček a udělejte si s kamarádkami dámskou jízdu.

6. Předsvatební focení

Ať už se rozhodnete fotit ve svatebním nebo zvolíte nějaký netradičnější styl, určitě si to pořádně užijete. Profesionální fotograf s vámi stráví několik hodin a vy můžete pózovat jako celebrity.

Pokud si chcete být jisti, že vše proběhne bez problémů, setkejte se s fotografem ještě před focením a proberte, jaké záběry chcete dělat, ale hlavně se poznejte, aby odpadla nervozita a abyste se při focení opravdu bavili.

7. Rozloučení se svobodou

Co může být lepší než strávit večer, den nebo i celý víkend s nejlepšími kamarádkami při pořádné zábavě? Zavzpomínáte si na společné zážitky, vyměníte si klepy, zahrajete se hry, půjdete si zatancovat, zkrátka prožijete nezapomenutelné chvíle a možná potkáte i kamarádky, které jste déle neviděla.

I když možná máte nyní před sebou 50bodový seznam úkolů, které je třeba pro svatbu vyřídit, a nevíte, co dřív, nezoufejte. Je toho opravdu dost, na co se můžete během plánování svatby těšit, a to ještě nezmiňujeme samotný svatební den, který si určitě užijete nejvíce ze všeho.

A co nejvíce baví na přípravách svatby Vás? Napište nám do komentáře!


Autor článku: Zuzana Maliníková (Svadby podľa Ely)