Šetřili jste společně na svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ráda bych zde založila nové fórum, které se týká financí okolo svatby. Šetřili jste a jak dlouho? Nebo jste si brali půjčku? Požádali jste o finanční pomoc rodiče? Zajímalo by mne, jaké máte zkušenosti a co byste například doporučili.
Odpovědět
1
7
8
Profilova fotka
@makulelenka poptala jsem vizážistku na FB svatebním bazaru a paní mi napsala sama. Je z Říčan u Prahy takže kousíček od Škvorce a má super hodnocení. Jmenuje se Lucie Hromádková makeu-up&hair na FB 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
luciehromadkova
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak co? Jaká byla svatba? Povídejte, přehánějte 😍 @luclis1 @majilkma
Odpovědět
Profilova fotka
@ellyem_98 ahoj, svatba byla za mě skvělá, ačkoli se poslední dva týdny pořád něco kazilo (vypadl mi známý kuchař, co měl dělat raut, můj svědek dostal 3 dny před svatbou antibiotika, můj brácha musel z pátku na sobotu do práce a málem nestihl obřad,...). Určitě sepíšu detaily a pošlu fotky časem, ale v pátek odjíždíme ma svatební cestu na tři týdny a musím zařídit ještě spoustu věcí 😅 Obecně mám skvěle ohlasy, že to byla svatba uvolněná a veselá, jídla i pití bylo dost, hosti tančili a tak 🙂
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od ellyem_98:

Ahoj holky! Tak co? Jaká byla svatba? Povídejte, …
@ellyem_98 Ahoj holky 🙂 svatba se za nás povedla jak měla. Vyšlo perfektně počasí ( ani vedro, ani zima), lidé si chválili jak byla uvolněná atmosféra, plynulo to samo, bez křeče. O tu uvolněnou atmosféru se parkrát zasloužili dost vtipné situace na mojí nebo manželovo straně 😁 Hodně si všichni chválili catering - lidi od nich byli neuvěřitelní, to jídlo, to jak jsme si lidsky sedli, že zůstali s námi a bavili se také, bylo skvělé. Stejně tak obřad byl na jedničku- bylo s vtipem, slzami, dojetím na všech stranách. Nebylo to škrobené 5 minutové oddání a konec. Bylo to osobní, na míru a dokonalé.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od majilkma:

@ellyem_98 ahoj, svatba byla za mě skvělá, ačkoli…
@majilkma Jak jsi nakonec vyřešila ten catering a někoho kvůli tomu odnašení nádobí aj ?
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od majilkma:

@ellyem_98 ahoj, svatba byla za mě skvělá, ačkoli…
@majilkma Tak to se na fotky a detaily moc těším 😍, užijte si svatební cestu, kampak razíte? Mrzí mě, že byly před svatbou takové komplikace, ale důležité je, že se vše vyřešilo a dopadlo dobře 🙂
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od luclis11:

@ellyem_98 Ahoj holky 🙂 svatba se za nás povedla…
@luclis11 Tak to jsem ráda, že vše dopadlo tak, jak mělo a jste spokojení 🙂😍. Koukala jsem u tebe v albu na fotky, jsou moc krásné, byla jsi nádherná nevěsta ❤️
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od ellyem_98:

@luclis11 Tak to jsem ráda, že vše dopadlo tak, j…
@ellyem_98 Moc děkuji ! Na to že jsem ještě hodinu a půl před obřadem lítala v leginách a vytahaném svetru, tak dokázala vizížistka zázraky 😀
Odpovědět
Profilova fotka
@luclis11 Sehnala jsem lokální skauty a za nějaký peníz tam s námi byli. Ale strašně tam pomáhali i kamarádi někteří, i když to nebylo nutné, ale oni jsou všichni zvyklí makat a pomáhat a všichni svorně tvrdí, že to byla skvělá svatba... Byla to spíš taková společná grilovačka s obřadem něž svatba 😄 @ellyem_98 Jedeme na roadtrip do Skotska
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od majilkma:

@luclis11 Sehnala jsem lokální skauty a za nějaký…
@majilkma Skotsko je krásné, ta příroda tam, to je něco neskutečného. Highlands a Glencoe jsou moje srdcovka ❣️
Odpovědět
Profilova fotka
@majilkma Skotsko máme v plánu také, ale až další rok. Na svatební cestu bychom rádi na Bali, ale až v cca dubnu/květnu 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
1
7
8
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?