Dieta keto

Profilova fotka
@aidi10 Ke ketodietám mám své výhrady, takže s ketofitem neporadím; mám raději zdravé metody. Ale pokud je dostatečně impozantní vyzkoušený výsledek 20 kg z 81 kg na 61 kg během necelých 6 měsíců a pak ještě, už ale pomaleji na 58 kg, poradit můžu. Navíc se váha drží už čtyři roky. Dala bych odkaz, ale administrátorka by mi jej nejspíš opět smazala včetně celého příspěvku, protože odkazovaná stránka obsahovala reklamy. Která stránka reklamy neobsahuje? Takže jestli máte zájem, pošlu odkaz komukoliv přes soukromou zprávu nebo si podrobnosti najděte přes gúgl po zadání "8 tipů pro rychlé zhubnutí" (nutno včetně uvozovek). Trošku složitěji lze najít přes dotaz dlouhověká dieta. Květina napoví, jak lze rychle rozkvést :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
nepíšete kolik kg a kolik máte teď a kolik měříte. Keto je rychlá a nezdravá metoda s jojo efektem, jakmile se vrátíte na normální jídlo. Mám v okolí několik jedinců, co to zkoušelo. Osobně zapisuju Kalorické tabulky (aplikace základní verze zdarma), dost se hýbu. Ale zároveň jakmile začne sezona svateb, strašně si to zkazím nepravidelným jídlem, stresem a špatným spánkem. To všechno ovlivňuje tělo. Taky ve 20 to šlo samo 🙃 teď už méně. Ideálně oslovte odborníka, ne prodejce naděje v prášku. A pak zapracovat na držení těla. To udělá vizuálně taky dost.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?