Jaké byste vybrali datum svatby v červnu 2013?

Profilova fotka
Ahojte všechny, nějak nevím jaké datum vybrat :-| nechceme svatbu v létě kdy je moc teplo tak se nám zdá nejlepší červen nebo září a tak jsem se chtěla zeptat jaké datum byste vybrali v červnu vy?
Odpovědět
My máme 15. 6., ale je na každém jaké si vybere datum. :-)
Odpovědět
My máme 8.června...vždycky jsem se chtěla vdávat v červnu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se vdávám 29.6.2013 :-) To datum se mi číselně hrozně líbí, 9-6-3 :-) Teplo sice bude už jako v létě, ale to datum za to stojí :-) Nebo se mi taky líbí 1.6.2013, ale to už míň :-)
Odpovědět
My se také budeme brát 15.6.2013 :)))
Odpovědět
@leeniik A dokonce koukám, že na stejném místě. :-) Kde máte hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
no mě se taky zalíbilo 15.6. tak uvidím co mi řekne budoucí manžel :-) nechceme to moc v létě
Odpovědět
@lucishekv já v létě nechtěla, protože posledních pár let je nádherně polovina dubna, celý květen a červen a pak prázdniny většinou propršely. Tak snad toho 15. 6. bude nádherně. :-)
Odpovědět
no my jsme si vybrali termín 7.6.2013, chtěli jsme pátek a něco začátkem června.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky sme se rozhodovali podle toho, že v září a v červnu nebývá až takové horko. Vybrali jsme 15. června.
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme se nakonec taky rozhodli pro červen a to rovnou prvního :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx no tak nám nešlo nějak ani o to jestli pršívalo,ale můj to už z principu nechce, že to jsou prostě letní měsíce. původně jsme chtěli 13.4.2013 ale zásnuby proběhli až teď tak to necháme zřejmě na toho 15.6.2013, ikdyž můj teď začal špekulovat jestli to v září nebude lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak vidím tak 15.6.2013 převládá :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já bych vybrala 22. 6. Puvodně to mělo být naše datum, ale museli jsme ho kvůli matrice posunout na 29.
Odpovědět
Profilova fotka
Správně @chris_n ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) 22.6.2013 je nejlepšíííííííííííííííííí....ikdyž jste to museli dík zvůli matriky přesunout :-) :-) ]-( :-) Svatbu máme 22.6. 2013 a je to super datum :-) :-) :-) Doporučuji ...hi hi
Odpovědět
@jennyexx my budeme mít hostinu v RS Bílá holubice - potřebovali jsme ubytovat všechny svatebčany, takže pro nás ideání řešení. V kolik hodin máte obřad a venku nebo ve vnitř?
Odpovědět
Profilova fotka
my máme 29.6.13 na Pradědu (vrchol Jeseníku) a ke všemu venku , takže doufám , že pršet štěstí nebude :-D 8-) a teplota bude taky příznivá ;-)
Odpovědět
@anettz Tak to je krása .... závidím :-).
Odpovědět
@leeniik Myslíš v Mokřinkách u Vítkova?
Odpovědět
Profilova fotka
@cital děkujeem :)
Odpovědět
@leeniik My máme obřad uvnitř v 13:30 a ty? My máme vše na Hradci. :-) Takže jsme moc spokojeni. A v kolik máš obřad ty a venku nebo uvnitř?
Odpovědět
@anettz V pěkné příjemně teplé počasí také doufám. :-) Tak snad nám všem v červnu to počasíčko výjde. :-)
Odpovědět
@cital Jo jo toje přesně ono doufám, že na ně nemáš nějaké špatné reference
Odpovědět
@jennyexx Jůůůů tak to máte těsně za náma, my máme ve 13:00, ale právě že venku na nádvoří červeného zámku, tak doufám že nám vyjde počasí - obřadní síň se mi moc nelíbila, ale když bude pršet skončíme tam - i tak to bude hezké okolí je přímo pohádkové :)
Odpovědět
@leeniik Tak to je sranda (hned tak po sobě), možná se potkáme :-) Mě se právě ta obřadní síň líbí. Je to takové zámecké. Na zámku jsem byla nespočekrát, pod zámkem mám totiž rodinu. :-) Také doufám, že počasí bude super. Chceme focení venku. Snad nám to výjde. :-) A to jsem si říkala, že moc lidí v ten den svatbu tam mít nebude, tím že je to mimořádný termín a je tedy dražší. Koukám, že jsem se zpletla. :-) Jj mám stejný názor, je to tam nádherně pohádkové a svatbička bude kouzelná. :-)
Odpovědět
@leeniik Mám tam 2.2. svatbu. Parkrát jsem tam byla a dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
Vyberte si termín "na míru". My máme 29.6. Ne že by se mi to datum nějak extra líbilo, ale prostě už si neumím představit jiný. Jsme oba učitelé, takže budeme mít po svatbě 2 měsíce dovolenou na líbánky :-) Už se mooc těším :-) A každý rok se budeme o to víc těšit na prázdniny, když si budeme moci hned na jejich začátku zavzpomínat na naši svatbu. Jinak bychom taky chtěli obřad venku, takže objednávám krásné počasí! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jasně!!!!!.. :-D :-D :-D :-D :-D :-D ...pravda pravdoucí..:-)
Odpovědět
@liss_durman taky jsem učitelka, takže bych volila termín buď na konci června nebo o prázdninách. :-)
Odpovědět
Náš termín je 15. 6. 2013 a doufám, že vyjde počasí a bude vše super. Chci se zeptat jak moc toho máte už zařízeno? Trošku se děsím, že my toho máme ještě málo, ale nějak na to nevychází čas :(
Odpovědět
@eaty já mám místo a šaty toť vše :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?