Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien JJ tam bych si vybrala... jenže na ně nemám 40.000 :-( Krásné, jen dost drahé.... na pláž škoda, chtěla bych se vejít do 10.000...
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 feedback super, ale ja by som tú odvahu nemala, sú tu holky, čo majú šaty z aliexpress a sú spokojné, ja som schopná na ebay objednávať mnoho vecí, ale na oblečenie som si zatiaľ netrúfla :)
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 pokuď do 10 000, tak za mňa Zimo, ale verná kópia to nebude, aj keď ich určite spravia krásne
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien :-) normálně bych se ebay nebála... Mám skoro všechny kabelky od Tabithy (moje nejmilejší za 700 včetně poslání), šaty na bráchovu svatbu od Karen Millen a boty Ted Baker, nebo Fly London.... ale nejsou z číny :-) Doufala jsem, že tam budou nějaké prodávat.. použité, ale taky nic moc :-( Možná se zkusím poptat na tom blogu, jestli to jde... ale asi to tam budou spíš originály... tzn od 1000 liber výš. Takže asi taky nic.. schválně to pošlu zimovi... co by mi napsal.
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien tak jsem nevydržela a zeptala se jich na reálnou fotku.. http://www.ebay.co.uk/itm/15117997982... jsem zvědavá, co pošlou... ještě jdu na zima... D.
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 držím palce a budem rada, ak dáte vedieť, ako to dopadlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
tu sú jedny reálne z aliexpress, nedarilo sa mi nájsť diskusi: http://www.beremese.cz/forum/svatebni...
Odpovědět
Profilova fotka
@hydrangeapeony Tak šaty jsou opravdu hezké ze salonu Nabla Krakow... tak jsem se tam taky optala, paní píše, že šijí i na míru, i když jejich kolekce jsou taky zajímavé... Moc všem děkuji!!! Konečně mám pocit, že se jich dopátrám! http://www.slubnesuknie.com.pl/ (ps snad by je udělali a poslali... do pl se mi zatím nechce.....)
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien Zimo už odepsal... styl problém není, krajka ano... Tady jsou ty co mi poslal... no tak nevím... Alespoň vidíme co má na skladě :-) Možná ta c nebo f na ty celokrajkové od Lhuillier? a hlavně já se teď úplně zbláznila do Anne Campbell.... http://www.aliexpress.com/store/produ... napsala jsem si o realne fotky, tak jsem zvedava co napisou... nejspíš to bude děs...
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 na fotkach na alie vyzeraju uzasne, otazne je, co je to v realite :) libi se vam nektera z krajek od Zima?
Odpovědět
@danielas777 "F"ko :)
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien Takže... shrnutí :-) Zimo mi ušije ty co přikládám, pokud budu chtít, ale píše, že nemá stejnou krajku a z ebay i aliexpress mi shodně odpověděli, že je šijou pořád a kvalitně tak ať se nebojím, fotku nepošlou, protože jsou na míru.. :-)) Takže.. kdyžtak které a kterou krajku použít? Ta F je moooc hezká, ale asi se spíš přikláním k šatům od Campbell a tam by byla potřeba jemnější.. asi se půjdu odpo podívat do té Adiny a do Bliss - mamka hlídá děti... každopádně když nic nenajdu, asi si u něj jedny z těchto ušít nechám.. pro jistotu....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@danielas777 krajka A působí najjemnejšie, takže mne by sa hodila na tie prvé šaty,aj keď si netrúfam odhadnúť, či bude až taká jemnučká, krajka F je na použitie spíš u tých pdruhých, ktoré si myslím, že by Zimo zvládol ... s tým, že ja vážne nie som expert na šaty, v tomto je tu v diskusii najlepšia radkaja :)
Odpovědět
Profilova fotka
a u aliexpress neviem, mohli poslať aspoň nejaké šaty, čo majú momentálne hotové, aby ste videla, ako reálne ich práce vyzerajú, netrúfam si odhadnúť kvalitu materiálov za tie ceny
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien Takhle vypadají podobné z DH gate za 220USD v reálu... Jinak Zimovi jsem napsala o kalkulaci na ty první krajkové... tak uvidím. Na tu cenu vypadají i tyto docela dobře.. myslím a mají celou kolekci. Ale u ostatních už nejsou fotky. http://www.dhgate.com/store/product/2...
Odpovědět
Profilova fotka
Btw.. tady někdo psal, že mu zimo myslím tyto šaty (foto) nechtěl ušít... tak jsem je taky našla - takže pokud je nemá... tady jsou za 600USD :-)) včetně reálné fotky...http://www.dhgate.com/store/product/2013-front-short-and-long-back-beach-wedding/162434471.html
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien Tedy musím říct... mají 6500 prodejů, a 99,7% pozitivních feedbacků.... a na výběr 600 šatů z nichž je tak 1/3 nafocená i v reálu..... možná by to stálo za to...koukněte "holky" :-D http://www.dhgate.com/store/category/...
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 hladala ste niekde v diskusiach hodnotenia toho predajcu? skusala som pozriet na wedingbee, ale len jedna nevesta tam pisala, ze u neho objednavala, ale nenapisala, aky bol vysledok
Odpovědět
Profilova fotka
@trilien zatím ne... čekám co mi spočítá Zimo, každopádně dnes jsem byla v Adine - outletu, měla jsem na sobě asi 6tery šaty.... a moc nic, jediné co by se mi jakž-takž líbily byly krátké a s pěknými fleky a dírou :-) Ale aspoň už vím, co mi nešluší.... jinak jak tady už někdo psal, outlet.. noooo asi se tam dají najít i hezké a do konce února i za 50% to znamená max kolem 4000, ale v dost hrozném stavu skoro všechny při bližším zkoumání. Dám vědět co mi písne Zimo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přidávám se ke diskuzi .... myslím, že je spousta holek, kterým se líbí jiné šaty než ty s velikou sukní, přostě je to o osobním pocitu a nakonec je hrozně pěkné, že každá z nás má jiný vkus :-). Já původně hrozně toužila po princeznovských s obrovskou sukní, ale nakonec na mě v salonu paní navlékla jedny splývavé a ty mi nasadily brouka do hlavy, prostě byly pohodlné a pro mě jednoduše krásné ... jen ta cena za půjčovné mi přišla prostě moc, tak jsem nakonec objednala u Zima a doufám, že dopadnou dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dordulka Tady je jedna kompletní recenze na ZIMA... čekám na tu kalkulaci a jsem čím dál víc rozhodnutá :-) http://boards.weddingbee.com/topic/my... D.
Odpovědět
Profilova fotka
@danielas777 .... tak já prošla spoustu stránek tady v diskuzi a viděla spoustu fotek práce Zima a prostě šla jsem do toho, neudělá třeba přesnou kopii, ale věřím že i tak budou krásné a za tu cenu a s tím, že člověk před odesláním vidí výsledek a může případně říci změny ... pro mě to byla větší jistota než aliexpress, kde jsou povětšinou jen originální fota. Navíc se snaží zlepšovat, pracovat na sobě, nakupovat další a další druhy krajek a aplikací. Takže pěkné rozhodování přeji.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nepřišel Vám někomu v posledních dnes mail od Zimo?...dělá zase mrtvýho brouka :-D , tak by mě zajímalo, jestli to je jen v mým případě nebo jestli je třeba fakt někde mimo email...díkes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vverru Je tam oslava nového roku... takže začnou pracovat až dnes - měli do včera volno... myslím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vverru China's New Year Holiday, Jan 26 – Feb 9, 2014 takže až do pátku, taky jsem zvědavá na odpověď :-) .... D.
Odpovědět
Profilova fotka
@vverru Mne poslal mail 2. februára :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marciik Ahojky, nevím, jestli už Ti ne ně někdo odpovídal, ale zrovna minulý týden v pondělí mně došly od Zima ty poslední, co tu ukazuješ...Ty Dominga a došly fakt nádherné, až sem sama na ně čučala ;) Z mojí zkušenosti bych šla do něho ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@jankaambr @danielas777 to je pěkný teda, já čekám na odpověď už přes týden...sice jsem s tím tak trochu počítala (podle toho,co tu holky píšou)... ale jsem hrozně nedočkavá, už bych chtěla mít šatičky doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bejrou děkuji za info. Nakonec jsem šatičky koupila na aukru a jsem také nad míru spokojená ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@vverru Ja som problém s komunikáciou našťastie nemala, šaty mi ušil za 3 týždne a teraz som mu posielala zvyšok peňazí, takže čakám kedy prídu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?