Svatební cesta do USA

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, koupili jsme si letenky do USA a pojedeme tam na svatební cestu. Vím, že pas mi bude platit 3 měsíce po svatbě. Chci se jen ujistit, jestli mi i tak nebudou dělat na letišti v Americe při tom pohovoru problémy. Budou to mít už někde v systému, že máme po svatbě? Pokud s tím máte některá zkušenost, poradíte mi? :-) Děkuju.
Odpovědět
1
2
@svatbajanaahonza Tak to je masakr...velký bratr. Děkuji za ochotu, ale my asi nakonec do USA nepoletíme, trochu jsme přecenili finance :-(. Každopádně je dobré to vědět, teď s Trumpem to bude několik dalších let jen horší, tak třeba se nám to bude hodit příště.
Odpovědět
@lizarde Jojo, je to tak. Já tam byla před rokem, dost jsem se toho bála. Hlavně pohovoru s tím imigračním. Já nevím, prostě mi to zní tak trošku děsivě :D No a taky to byla docela pravda, protože měli nějakej problém s mým pasem. Naštěstí jsem si estu dělala přes agenturu (myslím, že to byla tato https://estavisa.cz/ )a ne jen přes amabasádu. Takže jsem tam volala, dala jim na ucho toho imigračního a oni si to s ním vysvětlili. Pak už mě s úsměvem nechali jít :) Takže díky za to! A s tím pasem... no já bych se bála jet na starý, vlastně neplatný pas...
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?