Svatba 1.6.2012

Profilova fotka
Ahoj holky,máte taky někdo svatbu 1.6.2012?
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet81 já já.... teda aspoň doufám... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A kde mate svatbu? Uz mas neco zarizene? My budeme mit svatbu kousek za Melnikem v rezidenci Libechov.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet81 no to my právě ještě nevíme zatím jsme nic nezařizovali, protože má drahá polovička má pořád fůůůru času a tak nějak mu to je všechno jedno a mě už to začíná pěkně sr.t :-( říkám si, že by se mi spíš hodila diskuze s názvem Já už si toho moulu snad ani vzít nechci.... :-p :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@raci :-) Tak to zarizuj sama. Ja taky vse delam sama :-| Misto jsem vybrala zaridila prohlidku i datum jsem vybrala. Na miste jsme se byli podivat a to byla jedina jeho aktivita. Ted vybiram fotografa a jeho se jen ptam jestli se libi nebo ne. Taky mi je to lito,ze se nezapojuje,ale nic nenadelam a vim,ze vetsina holek je na tom stejne ;-( Vyber misto a rekni,ze tam chces svatbu a basta:-) A na datumu jste se shodli?
Odpovědět
ahoj taky se přidávám.. máme ji v Liblicích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet81 no datum jsem vybrala, budeme to mí u nás na ůřade, ale hostinu vůbec nevím kde udělat... jinak kdyby to bylo na mě tak se můžu vdávat už příští týden, já už mám tak nějak jasno, ale když se ho zeptám jestli se mu něco líbí nebo s něčím souhlasí tak jen zavrčí Já nevim mě je to jedno a nebo je otrávenej a radši odejde protože to ''řeším moc brzo''.... :-S tak nevim jestli jsem blbka já, nebo jestli tady ty nevěsty co hrotí svatbu nekolik měsícu předem, jsou zbytečně v předstihu =-) mojí drahé polovičce by stačilo to začít zařizovat týden před svatbou, jak to měla moje kamarádka (hrůza děs).... ]-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@raci Ja jsem koukala,ze ses ze Zdaru nad Sazavou,pulka moji rodiny pochazi ze Zdaru :-) Mam tam jeste strejdu,ale uz jsem tam hodne dlouho nebyla. :-| Jinak ja to mam doma podobne a vse resim jen ja :-S Proto jsem i rada,ze tady si muzu pokecat s jinou nevestou. Co najit nejakou hezkou restauraci a vzit ho tam na jidlo a pak rict,ze tady by byla hezka oslava,co myslis? ;-) A kdyz rekne jo tak uz to zarid sama. Jinak si myslim,ze resit to dopredu je dobry a alespon mas cas si vse vybrat a promyslet.
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím se ke stejnému dni - 1.6.2012 ve 12hodin ... právě si dražím svatební šaty :-D ... a to jsem chtěla mít pro letošek pouze stanoveno, kde to bude (Praha nebo Plzeň-jih) ... a nyní už máme jasné určení místa činu a o ostatním se neshodneme ani omylem ... to bude ještě legrace :-D
Odpovědět
Na plánování není brzy.. my měli mít svatbu letos v červnu a už jsem měla téměř všechno zařízený. ale pak jsem otěhotněla takže jsme to museli o rok odložit.. vytáhla jsem svůj seznam věcí z loňska a bojim se abych to vůbec stihla. je tam toho nějka moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janouskl A kde to budete mit?
Odpovědět
Profilova fotka
@c.ucka Tak aspon ted budete 3:-) Ono se to nezda,ale je toho hodne co zaridit a misto,fotografa,saty musis mit co nejdriv.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,já tedy mám svatbu 15.6.2012,ale jen reaguju protože taky v Liblicích :D nemáte někdo kontakt na dobrého fotografa?
Odpovědět
Článek se načítá
sweet81 - na svatbě už bude kompletní rodinka... svatbu jsme odkládali kvůli 2 synovi :-) kockal89- já mám Alenu Borlovou, kamaradka měla krásný fotky od Lukáš a Petra Potůčkovi, ale ty nejsou odsud, ale byli ochotni přijet. pak jsem slyšela že je dobrá Lada Baladová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet81 Chodovská tvrz
Odpovědět
Profilova fotka
tak doufám, že příští týden se budu moci taky přidat, jelikož to máme oba na matriku do Kynžvartu trošku z ruky, tak čekáme na vyjádření krz mejlík a podle toho se pojede 30. tenhle měsíc projednat podrobnosti na zámek :) pořád si říkám že času je dost, ale půl rok uteče jako nic, tak jsem na to zvědavá :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hlásím se k datu 1.6.2012 ve 1230hodin na radnici v Praze Radotíně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak vas tady vitam :-)
Odpovědět
@sweet81 já já já :)
Odpovědět
máme ji v Buchlo vicích na zámečku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, také se hlásím k datumu 1.6.. My ji budeme mít v hotelu Ermi :-)
Odpovědět
kierra: To vám závidím! My měli u Ermi první rande, tak jsme chtěli svatbu taky tam, ale jsou na nás moc malí. A drazí. :(
Odpovědět
Profilova fotka
linettka: Na nás jsou velikostí tak akorát, plánujeme cca 35 lidí i s přespáním. Levné to úplně není, ale měli jsme ve výběru i dražší Rezidenci Liběchov a tu jsme kvůli špatným referencím a malé kapacitě zamítli.... Vy si ale také určitě najdete místo, které bude splňovat všechny Vaše požadavky :-)
Odpovědět
Ahoj, taky se přidávám, máme svatbu 1.6. 2012 na Červeném Hrádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kierra Ahoj,my mame svatbu v Rezidenci Libechov a budeme mit cca 55lidi a je to akorat. Na nas to tam udelalo veliky dojem,pani moc ochotna,jidlo uzasny a krasny misto. Tak doufam,ze to i dopadne ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sweet81: třeba se tam změnilo vedení, tak je to už jiné :-) Na hostinu i obřad to je akorát, ale lůžek mají málo...
Odpovědět
Profilova fotka
@kierra Tam by jsme hostum ani ubytovani neplatili ;-) Budem tam spat jen my a rodice. Zamluvili jsme kemp a kdo by chtel spat na hotelu,tak si to plati sam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ sweet81 my jsme to chtěli pro všechny hosty i s přespáním, aby nemuseli na noc nikam přejíždět, tak proto jsme nakonec upustili od Rezidence a máme svatbu v Ermi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kierra Ermi hotel je taky moc hezky :-) Uz jsem na nej koukala a je tam super ten bazen. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet81 bazén je sice hezký, ale 1.6. ho asi nevyužijeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Treba jo.:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?