Místo svatby pro 130-150 lidí Český ráj, Turnov. Tip?

Ahoj, nemáte někdo tip na místo/místa, kam by se vešlo 130-150 svatebčanů v regionu Českého ráje, v Turnově a okolí? Rádi bychom se vzali v květnu nebo září 2012 (záleží na volných termínech) a zatím neúspěšně hledám místo. S takovou kapacitou:-( Úplně nejideálnější by bylo, kdyby se na stejném místě zvládl jak obřad, tak následná večeře/raut s tancovačkou, a aby se tak 50-80 hostů mohlo někde v blízkosti přímo i ubytovat. Podmínkou to ale není. Místo rautu a hotel/y by ale měly být někde nedaleko. Můžete někdo poradit? Předem děkuji. Zuzka
Odpovědět
Ahoj my měli asi tak 110 svatebčanů a pak i s večerními hosty 150 lidí - hostinu jsme měli v Mlázovicích - je tam kapacita tak 180 lidí...ale hlavně hrozně levné a kompletní servis. Tady v okolí neexistuje levnější hospoda nebo sál. Myslím, že by se tam i dali lidi ubytovat, ale nejsem si ted jistá.
Odpovědět
Ahojda, moc dik za tip, mrknu se na to. Zatim jsem koukala, ze bychom se vesli jen na Sychrov (obrad) a na Hrubou Skalu (vsechno), coz se mi zda dost chudy vyber :-| . Osvedcila jsem ti treba i nejaky konkretni dodavatel (fotograf, kadernik, cukrar atd.) z okoli? :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
@mlejnice : Ahoj a kde přesně v Mlázovicích ? Jdáš mi kontakt? dík
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Hezký sál pro 120 os.a i se salonkem, hospůdkou a terasami jsem navštívila v Kamenici - je to u Dobšína je to Penzion Slunečno. Vařili dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzka_svatba Dobrý den, mohu nabídnout naše spřátelené penziony v lokalitě Český rá-Branžež, vice info emailem uvedeném v našem profilu.Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
@kjlb Nevím, zda vůbec někdy čtete popis k jednotlivým otázkám, nebo vždy jen vychrlíte reklamu na Vás. Ale možná by nebylo od věci si občas zadání otázky přečíst. Neb "zuzka_svatba" měla svatbu již v roce 2012.....
Odpovědět
Profilova fotka
@honzajezdik_photography: a proč Vás to trápí?
Odpovědět
Profilova fotka
@kjlb Protože nemám rád chaos, nepořádek a zbytečnosti. A jelikož a protože jsem upřímný a když mi něco připadá dost mimo, tak to napíšu.
Odpovědět
Profilova fotka
@honzajezdik_photography : a chcete na to nějaké tabletky? jděte se léčit a také do......, nemám na takévé hlouposti a hloupé lidi čas ani náladu
Odpovědět
Profilova fotka
@kjlb :) Čekal jsem podobnou reakci. Já Vás jen slušně upozornil, že se chováte jak reklamní mašina, co nijak neuvažuje a že by bylo záhodno občas nad tím, na co reagujete, přemýšlet. Hlupáka děláte pouze sám ze sebe. Přeji příjemný zbytek dne, Honza. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Nebudu se vměšovat do "přestřelky profesionálů" :-) . Ať je termín svatby jaký je, otázka se týká místa svatby v okolí Turnova a stejnou záležitost může řešit někdo jiný kdykoliv. Já mohu doporučit Statek Ondříkovice (u Frýdštejna). Samozřejmě bych raději nabízel náš vlastní Statek Kraus, ale jsme v jižních Čechách u Českého Krumlova, tak by to bylo z Turnova asi daleko. Nicméně jezdí k nám snoubenci i z větších dálek :-). Hezký večer... Milan Kraus
Odpovědět
Profilova fotka
@kjlb @honzajezdik_photography Naše Fórum nevěsty používají k řešení otázek nebo témat, která je zajímají. Postupně pribývají reakce uživatelů, a diskuze na stránce zůstává, i když třeba zakladatelka ze stránky odešla a navštěvuje třeba Modrého koníka :) Téma mohou využít další nevěsty, řešící stejný problém, proto diskuze zůstává otevřená a kdokoli ji může znovu oživit novým příspěvkem nebo aktuálním postřehem ;-) Toto upřednostňujeme před zakládáním nových diskuzí na stejné téma, protože chceme zabránit zakládání duplicitních témat. Je fajn, když si každý, kdo některou starší diskuzi chce obnovit, příspěvky pročte, a podle toho zareaguje buď všeobecně, nebo cíleně zmíněním jen uživatelek, pro které téma ještě může být aktuální ;-) moulinka Asmira team
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 1 roce
pension _ kraus .... vas statek vypada fakt fantasticky, skoda ze je tak daleko ... Co jsem slysela v Ondrikovicich veselka s hudbou musi koncit ve 23h max co jsem slysela a to je opravdova skoda ... Hezky den Klara
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?