Cenove dostupne svatebni misto na Kolinsku

Zdravim, hledam utulne a nejlepe rustikalni misto na svatbu na Kolinsku, kde me pronajem nebude stat prvorozeneho potomka. S celou svatbou bych se chtela vejit do 120 tisic maximalne, cili napechovat pronajem, menu, obcerstveni a vyzdobu do 100 tisic by bylo asi nejidealnejsi. Budeme mit maximalne 60 hostu, ale s nejvetsi pravdepodobnosti se vejdeme do 40. Pokud mate tipy na pekna mista v okoli (beru v podstate i okoli Kutne Hory, nebo Nymburka), tak prosim sem s nimi. Budu za ne moc vdecna :)!
Odpovědět
Ahoj, jen technická - když vezmeme velmi hypotetickou možnost, že by samotný nájem stál třeba 20 tisíc, tak ti vychází 1333 Kč/os. Tak se jen zamysli, jestli je reálné hostit člověka na svatbě cca 12 hodin za tuto částku... V tom je zahrnutý i svatební dort, obsluha, případný rozvoz...
Odpovědět
@rraadka hosty jsme proskrtali na 20-30. Vic do te svatby proste dat nemuzem, cili se s tim budou muset vsichni spokojit... svatebni dort spis mit nebudeme, jenom sweet bar a ten si napeceme sami. A co se rozvozu tyce, ten bude take svepomoci. At chceme nebo nechceme, vejit se do te castky musime.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od duhovypiskot:

@rraadka hosty jsme proskrtali na 20-30. Vic do t…
@duhovypiskot To je rozumné! Ne, vážně, já neříkám, že svatba musí stát statisíce. Jen se tu opakovaně nevěsty diví, jak je možné, že to tolik stojí a pomalu prohlašují, že MAJÍ PRÁVO na luxusní svatbu :-) Souhlasím s vaším přístupem, než muset něco ošidit, také bych radši snížila počet hostů.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od rraadka:

@duhovypiskot To je rozumné! Ne, vážně, já neříká…
@rraadka tak s nasi svatbou je hlavne problem, je nebude jen jedna. Pritel je cizinec, jedna svatbu musi byt i u nej doma. A to jsou teprve palky za svatby. Cili je to takove cele osizene, protoze misto jedne velke svatby musi byt dve mensi, aby rodice netrucovali :(...
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od duhovypiskot:

Zdravim, hledam utulne a nejlepe rustikalni mis…
@duhovypiskot ahoj, jsem z Kolína a často se pohybují na svatbách. Cena pronájmu prostor jako jsou stodoly jsou kolem 20000. Mohu doporučit Jasmínu ( je to v Tuchoticich) je to velká zahrada se stodolou. Je to spíš opravdu rustikální. Nic moderního. Cena myslím bývalá docela dobrá. Dobrou cenu má letos i v Malíně Oslavarna ale to už je spíš moderně zrekonstruovaná stodola a musí být jejich catering a myslím že už bude na tuto sezónu plná. Loni jsem byla na svatbě v Sendražicich v jedné stodole ale myslím že to ještě nemají oficiální. Jinak pak už vše bude asi cenově někde jinde. Pokud by jste se chtěla zeptat víc stačí napsat. Třeba mě něco ještě napadne.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?