Svatební kameraman na 8.6.2024, z okolí Sedlčan, Benešova, Příbram, Písek

Ahoj, hledáme svatebního kameramana/kameramanku na termín 8.6.2024, místo poblíž Sedlčan. Požadavky: profesionální video, může být s nějakým "art" zabarvením,hlavně obecně klipové/filmové zpracování. Ideální představa: video na youtube pod : NAŠE DOKONALÁ PODZIMNÍ SVATBA 🤍🍂 | Kateřina & Marek Nicméně bez slov, pouze hudba, může být dron. Ideálně už od příprav (cca 11:00) do večerního tance, párty (hlavně prskavky). Předem děkuji za nabídky. Nevím, zda je reálný budget se vším všudy (i případná doprava, apod.) 20k, ale zkusím to :)..případně poprosím i o zaslání nabídek, které se budou točit lehce kolem 20k, třeba ušetříme na jiných věcech :D. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte ode mě soukromou zprávu! :) Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zkus se kouknout třeba tady - https://lukasvrbicky.cz/portfolio/sva... mají 2 kameramany i dron, měsíc před svatbou dělají schůzku, kde se řeknou představy :) Nejsou teda z tvé oblasti, co je v popisku, tak snad nevadí za příspěvek. My je máme o týden dříve :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám informace do zprávy, v případě Vašeho zájmu se s Vámi rád spojím. Ondra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád vám váš Svatební den natočím. Více informací včetně ukázek práce mám na svém webu www.blaharoman.cz. Každé svatební video i s dlouhou verzí a dronem. S přáním hezkého dne Roman Bláha
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád vaší svatbu natočím, mrkněte na mé webové stránky a vyberte si svatební balíček pro váš jedinečný den.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?