Kapela na svatbu 6.7.2013, Olomoucký kraj. Máte tip?

Profilova fotka
Ahoj, sháním kapelu na svoji svatbu. Máte nějaké tipy? Ráda bych měla kapelu, která zahraje skoro všechno od valčíku, polku, Kabáty, jiné české a zahraniční písničky. Díky předem za odpovědi.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@zaba_zaba Dobrý den,mohu nabídnout duo nebo trio, prosím zašlete mi na email uvdený v profilu zákl. info - místo, od-do chcte hrát, pošlu vám kalkulaci.Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přídadné nabídky posílejte na mail zaba.zaba@centrum.cz. Datum svatby 6.7.2013, místo Jezernice (Přerov), kapelu bych chtěla cca od 17hodiny (končit se bude až někdy na druhý den ráno). Pošlete mi prosím seznam skladeb, info o kapele (www nebo odkaz kde si je mohu poslechnout). Prosím i o cenovou kalkulaci. Požadavky na kapelu raději ještě zopakuji: která zahraje skoro všechno od valčíku, polku, Kabáty, jiné české a zahraniční písničky. Díky za všechna doporučení či tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
skupina Syrinx, ale myslím, že už budou plní....jsou výborní a zahrají úplně vše...já je mám na svatbu a kámoška taky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zkus Rose band - jsou bezvadni, hrali na svatbe brachy a za dva mesice hraji i na nasi. Maji sirokansky repertoar a domluva je na jednicku. Maji i www stranky.
Odpovědět
Profilova fotka
@carcooli Ty si je slyšela kde, že je doporučuješ? Neboť jsem na už na internetu narazila, ale bohužel jsem nenašla nikde ukázku hudby. Viděla jsem je jen na fotkách jak vypadají a řekla bych že jsou to rockeři a ne kapela na svatbu. Ale samozřejmě se mohu mýlit.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@carcooli Je možnost si Vás někde poslechnout?
Odpovědět
Profilova fotka
@suleska Díky, mám je na seznamu. Mohu se tě zeptat kolik si účtují?
Odpovědět
Profilova fotka
@nininka23 Ahoj, podle seznamu skladeb by splňovali moje podmínky. Mohu se zeptat odkud jsou? A jestli náhodou nevíš kde si je mohu poslechnout? A popřípadě kolik si účtují? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou z prostejovska, cenu presne nevim, mame je az na pozdejsi odpoledne, ale predpokladam, ze do deseti se vejdem s prehledem. Na webu maji soupis akci na brezen, hraji na plesech v olmiku a pv napr.16.3. plesPV Aero Hana
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
@zaba_zaba uctují si 1000-1300 za hodinu myslím.... normálně je najdeš na webovkách když zadáš skupina syrinx...mají tam i poslechy....můžu doporučit, protože jsem s něma zažila nespočetkrát plesů :) v olomouckém kraji jsou hodně žádaní
Odpovědět
Profilova fotka
@carcooli Mohla bych Vás tedy poprosit o poslání na můj mail zaba.zaba@centrum.cz. O seznam skladeb co hrajete, cenovou nabídku a ještě ukázku nějaké lidovky. Myslím, že by jste rodině od mého přítele vyhovovali. Děkuji za pomoc.
Odpovědět
Profilova fotka
@nininka23 Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@suleska Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@zaba_zaba http://www syrinx-ol.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@zaba_zaba Dobrý den, rád bych Vám pro Váš termín svatby nabídl své služby jako živá hudba, moderátor a DJ. Více informací zde v profilu a nebo na webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme tento termín volný, hrajeme všechny žánry, zahrajeme jak dechovky, tak moderní písničky. Více info na našem webu. Zdraví Marcela.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnou služby Svatebního dj a vzít k sobě zpěváka. Praxe 14 let a více jak 150 svateb. Možnost karaoke. V případě zájmu mě nezávazně kontaktujte. Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem z Prostějova, tak je to kousek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všem moc děkuji za nabídku hudby na svatbu. Bohužel kapelu jsem si už sehnala. Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@zaba_zaba koho jste nakonec sehnala?prosím tip :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?