Fotograf/kameraman Brno 14. 4. 2018

Zdravím, hledáme fotografa na termín 14. 4. 2018. Zároveň na tento termín hledáme i kameramana. Obřad se koná v okolí Brna, hostina pak v Brně. Děkujeme za nabídky.
Odpovědět
1
2
Dobrý den, termín mám volný a při objednávce fota i videa mám na objednávky do konce tohoto roku slevu, víc informací zasílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici. Pavel
Odpovědět
Zdravím Vás, termín mám volný. Hezký večer Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, my ,úžeme nabídnout foto i video. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@batseba23 zdravím, také jsem k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín zatím volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji krásný zbytek večera a víkendu. Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@batseba23 Dobrý večer, rád Vám natočím svatební video za rozumné ceny, info posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se k zástupu kolegů a také nabízím své služby. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Já a @petrnoxnovak :)) napište jednomu z nás mejla a domluvíme see :) Budeme se moc těšit <3 Káťa a Peťa
Odpovědět
Profilova fotka
@batseba23 Dobrý den, mohu být k dispozici. Info k možnostem focení prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme ma prace, nevahejte se ozvat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Můžu sehnat i kameramana. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. :) Budu se těšit
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Děkujeme všem. Projdeme si nabídky a ozveme se. Pěkný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučil bych vám dvojku @katerinabarvirova a @petrnoxnovak Je super, že zatím mají volno oba dva, protože spolupracovat jednoduše umí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby a všechny informace myslím naleznete na mých stránkách. Kdybyste měla jakýkoliv dotaz, budu rád když napíšete :). Pavel
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ráda zachytím okamžiky Vašeho šťastného dne. Nabízím 20% slevu na celodenní focení. Fotíme s asistentkou. V případě zájmu a jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte do zprávy. max. 500 upravených fotografií na usb, novomanželské s retuší + tisk. Děkuji a krásný den Martina
Odpovědět
Profilova fotka
@batseba23 Dobrý den, nemusíte se orientovat jenom na Brno. Většina kvalitních fotografů si za cestovné v blízkém okruhu nebude nic účtovat. Z Brna bych Vám doporučil Pavla Bigoše, Jiřího Hlouška, Kamila Kašpárka, velice hezké fotky dělají i Vláďa Kaštyl, nebo Víťa Malina. Jinak hledat můžete i zde na beremku, mezi profesionály je v sekci Brno registrovaných 28 firem. Ve Zlínskem kraji působí Radovan Chvíla, nebo manželé Mlynkovi, kteří dělají taky špičkové fotografie. A dobří fotografové jsou třeba i na Ostravsku - kupř. Michal Szydlowski, Jiří Matýsek, nebo třeba i já a další. Předem se omlouvám, pokud jsem na někoho zapomněl. Výběr je slušný, jen si vybrat. Jinak další diskuse třeba zde http://www.beremese.cz/forum/fotograf..., nebo http://www.beremese.cz/forum/fotograf.... Přeji příjemné svatební přípravy a šťastnou ruku při volbě fotografa. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Děkuji moc všem za zájem, už máme vybráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@batseba23 Ahoj, můžu se zeptat, koho jste vybrali? Snažím se zorientovat ve vší té nepřehledné nabídce fotografů. :-D Klidně do IP. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @batseba23 Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
@batseba23 Ahojka, na mé webové presentaci najdete ukázky, ceník a veškeré informace. Další dotazy v případě zájmu ráda zodpovím i na osobní schůzce. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
@batseba23 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?