Svatba v 8 lidech

Ahoj holky 😊 s přítelem se chceme v červnu brát a já mám takové dilema. Přítel chce menší svatbu jen s rodiči a sourozenci a já bych chtěla aspoň s rodinou, tety, strejdy, sestřenky atd... ale vychází to asi na 45 lidí 🤦🏽‍♀️ a při těch dnešních cenách to vyjde strašně draze a mě je na jednu stranu líto dat za jeden den tolik peněz a ještě stres z toho jestli se ostatní budou cítit dobře atd.. přítel říkal že ty peníze můžeme vložit do svatební cesty a bydlení, protože se budeme po svatbě i stěhovat. A zas na druhou stranu se bojím že mi to bude líto až přijde ten den nebo třeba až potom jak ohlédnu zpět...přece je to jednou za život. Nevím, jsem bezradná a nemám se s kým poradit 🤷🏽‍♀️🙈 prosím která z vás měla takovou svatbu jen v 8 lidech a jaké to bylo ? Litovali jste toho pak nebo jste byly nakonec rádi ? Mooc děkuji za všechny odpovědi ...
Odpovědět
Profilova fotka
Měli jsme svatbu o 45 lidech a nelituju jediné koruny a nikdy bych na svatbu o par lidech nepřistoupila natož ted Když už jsem to zažila a i když to nebylo v typu, nemenila bych
Odpovědět
@chrisstiee Myslím, že pokud chceš od někoho slyšet, že svatba o 8 lidech je super, tak ten člověk si jí ale sám tak přál. Ne jako ty. Pokud chceš na svatbu víc lidí než jen rodiče a svědky, tak se domluvte na nějakém kompromisu, aby se ti tvoje přání splnilo. Jinak nad tím budeš přemýšlet, vyčítat si a následně vyčítat manželovi.... no víme, kam to vede 🙂 Mimochodem, primárně by ses měla starat o svůj pocit na svatbě. Ostatní budou rádi, že budou moct být přítomni a měli by se snažit, aby ses cítila jedinečně hlavně ty. Svatba je pro vás dva a ne pro ostatní. (jo, kromě maminky 😄)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?