Svatba v září 2011

Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak které datum se vám líbí, co? ;-) my jsme původně chtěli září 2011 ale nakonec to (tak trošinku i díky kartářce :-D ) stihneme letos
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je supr že to stihnete už letos. My bysme to taky stihli, ale taky jsme stihli peníze na svatbu utratit za splátku auta a zálohu na letošní dovolenou, takže začínáme šetřit znova :-D No líbí nelíbí, já se chtěla vdávat vždycky na jaře, ale duben - červen končim školu, takže dvoje státnice, diplomka...nestihla bych si užít přípravy a na svatebku bysme taky jeli bůhví kdy. Takže "líbí" se mi 3. nebo 10.9. a svatebka potom 12. - konec září...
Odpovědět
Profilova fotka
no joo, penízky, ty jsou holt problémové... ale tak času na přípravy máte habaděj, takže určitě něco našetříte a kupovat zvěci během celého roku je taky super, že se penízky rozloží a není to taková pálka najednou :) a to bys měla fakt šrumec se školou, by sis to ani pořádně neužila ty přípravy, září je super měsíc na svatby :-) pro mě ten nejkrásnější vůbec, tak u nás bylo jasné hned. tak přeju ať se přípravy daří a určitě co nevidět i v tomto tématu vás bude plno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ja se pridavam taky :-) chteli jsme letosni zari, ale v tu dobu se budeme stehovat do noveho domecku, takze by toho bylo moc. V zime nechceme, na jare budu taky statnicovat- snad, cervenec, srpnen nechceme takze taky to zari. My to vidime na 3. 9. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je síla, zachvíli tu budou témata září 2054 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to je super! A jaký kraj? Já jsem z Liberece, takže to bude okolí.. zmyzulka: já už mám skoro všechno nakoupené, včetně korzetu ke svatebním šatům a kompletní výzdobu :-D Měli jsme se brát letos v dubnu, takže do ledna (než jsme svatbu přesunuli) jsem zařizovala, plánovala....
Odpovědět
Profilova fotka
jj, pamatuju, že jsi psala do myšáků, že posunujete... tak vidíš, tak už budeš šetřit jenom na to jídlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To celkem jde :-) Moc lidí totiž neplánujeme a chceme rautík, takže dobrý...Počítáme max 30000,- bez svatebky, za tu chceme dát dalších 30000.
Odpovědět
nevestaptulka: jako 30 tis za celo svatbu se vsim? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no za jídlo, píše :-) tak my máme celkově s obědem tak 50 ;-)
Odpovědět
manzelinka: me to tak prislo kdyz pise 30 bez svatebky :-) za 50 obdivuju :-) my jsme na 120 8-( a to nemame nic extra :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: snažím se šetřit...i kdybych měla na svatbu 200 tisíc, činila bych stejně, nechci podporovat předražené prodejce, a některý věci jsou fakt tolik zbytečné....pro mě třeba podvazek, říkám si na co?že ho má každá?no a? počítám že možná 10 navíc, kvůli hostině, ale víc snad už ne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
manzelinka: to my taky, mame hromadu slev, akci, poukazu, a nebo pres zname :-) ja jsem dostala podvazek od tchyne ale je to o tom ze tim resim neco modreho :-D jsem dost poverciva, takze ani perly na krk :-) hele ale nejak anevesta tu mela svatbu za 800 tis :-D to bych se zblaznila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já budu mít modrý kámen na památečním prstenu :-) já bych se zbláznila i za dvěstě...ale 800 je fakt na pováženou, to je garsonka někde na malém městě :-| já perly mít budu, ale nejsou pravé tak co ;-) navíc mraky žen perly nemělo a manželství proplakaly stejně..
Odpovědět
manzelinka: no to je pet let nasi hypoteky :-D a nebo luxusni volvo :-D ani kdybych na to mela to nedam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
30000 počítáme na zbytek šatů, raut, (oběd - svíčková od známého kuchaře), dort, koláčky, sladké na raut - vlastní výroba, pronájem sálu (symbolické) a poplatky (2000). Možná jsem na něco zapomněla. Ale alko už máme nakoupený, kromě sudu a vína a nealko kupuje tchýně. manzelinka: zrovna podvazek není takový výdaj a dá se udělat doma...My taky nechceme utrácet, je to zbytečný, jde o jeden den. Já dám radši víc na svatebku, na tu už se hrozně těšim. Ten den uteče, ale ta dovolená trvá alespon o něco dýl.. Jaké máte termíny, už víte?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak včera bylo moje původní datum svatby, počasí se povedlo, teď jen doufat, že nové bude stát za to. Včera jsme probírali s přítelem písničky, které bysme na svatbě chtěli. Rozhodli jsme se, že nechceme drahé kapely nebo DJ a uděláme si vše ve vlastní režii.
Odpovědět
zmyzulk: to sme nemela ani oposilat, zamilovala jsem se tam do bot na prezut a do kulateho vejire
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-D :-D ses sekla v datumu :-D tohle je 2011 nevestapetulka: nooo, dneska je opravu fantasticky :-) jakože si budete dýdžejovat sami?
Odpovědět
Profilova fotka
Protože máme rádi stejnou hudbu a žádná kapela by nám to nezahrála. A navíc jsme se ptali kluka, co nám měl dělat původně DJ a odmítnul dělat svatbu, tak jsme se rozhodli, že si uděláme několik CDček a kamarád nám je bude pouštět. Aparaturu i s mikrofonem máme a možná seženeme i karaoke.
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste teda vybavení :) a vlastně ty máš chlapa muzikanta, že? tak to je fajn - aspoń budete poslouchat opravdu jenom to co chcete a jestli jste zpěvné rodiny tak karaoke je super nápad :-) já si to sice u nás nedovedu představit, ale člověk nikdy neví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Právě v tom je ta sranda. Třeba bys v rodině poznala skryté talenty :-D Zažila jsem karaoke jen jednou, ale to bylo ve sboru, kde všichni uměli zpívat, ale některý lidi jsem zpívat sólo neslyšela, až tam. A zábava to byla...Co plánujete vy na poobřadní party?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Su tu nejake nevesty ktere budu mat svatbu v zari 2011? Jako ste na tom s pripravami.
Odpovědět
Ahoj. přídávám se k vám. máme termín 16.září 2011
Odpovědět
My mame 24 zari 2011 a jako si na tom s pripravami??
Odpovědět
Profilova fotka
My asi 1.10. :-D
Odpovědět
S přípravama jsem na tom asi tak, že na matrice máme zamluvený termín a hodinu, vybrané místo obřadu, obědu a rautu a momentálně si lámu hlavu se svatebním oznámením a zrovna jsem dokončila zasedací pořádek)abych měla alespoň představu)
Odpovědět
Ahoj holky, my plánujeme svatbu asi na září 2011 někdo v Brně nebo okolí, ale připravené teda zatím nemáme vůbec nic.. Do vánoc bychom chtěli vybrat místo obřadu a vybrat termín a pak se pustíme do dalšího plánování :) Takže zatím no stress :)
Odpovědět
terunko a banana vitejte v klube ;-) Zoule a kolik budete mit hosti? My este nemame jiste misto tak zasadaci poradek jeste neplanuji a uz vis jakej firmy budes mit svatbu. Inak sem si vsimla ze mas v albu zopar siat ktore sa paci aj mne ;-) Banana my chceme tiez do vianoc uz na 100% vediet kde bude svatba....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se přidám, my se budeme brát 10. září. A termín už máme na zámku potvrzený, matrika o něm taky ví - jinak větší podrobnosti se budou domlouvat po Novém roce (přece jenom je to na ně brzy, zamlouvat obřad už 28. září - tedy skoro rok dopředu). 13. listopadu už si jedu zkoušet šaty, páč teprve potom, až budu vědět, jaké budou, budu moct začít s kytkou, účesem výzdobou a tak... Takže vlastně všechno stojí na šatech (nechci bílé, ale nějaké nejlépe s barevnou aplikací). Ale vlastně první byly boty... Už si musím přece zkoušet šaty v konečné mé výšce. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?