Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
1
2
26
Ahojky, uz mas od kamaradu odpovedi na tohle datum? Bojim se, ze prodlouzeny vikend budou chtit vsichni odcestovat :(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, vidíš tohle mě vůůůůbec nenapadlo, že jsou předtím ty dva svátky ... :-|
Odpovědět
Ahojky, dobrý nápad založit diskuzi vyloženě pro tento datum ;-) my jsme ho vybírali právě také proto, že budou ty dny volna.. Aspoň nemusí většina z mého okolí čerpat dovolenou na přípravy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,přesouvám se z letošního července,snad toto datum klapne:)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 ahoj a vítej :-) @symcca my ho vybírali,že budeme mít v ten den výročí,není to ani kvůli svátkům ani kvůli 7.7 @psya No důležití lidé o tom už ví,radši to všem říkám dopředu kvůli těm svátkům
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám k tomuto datu..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu se zeptat,co vše máte už zamluvené?Protože my kromě datumu a místa obřadu nic :) Už máme sice vymyšleno,kde hostinu,jakou kapelu atd.ale jeste jsme nic nezamlouvali..jen fotograf,ktereho jsem moc chtela,asi nebude :(
Odpovědět
Profilova fotka
@jany_sek Ahoj,vítej! No my právě ještě ani nemáme potvrzený termín,musíme čekat do ledna,až ho vypíšou :-( jinak máme předrezervované místo hostiiny a kapelu,s fotografem jsme mluvili taky,tak to snad nějak vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
@jany_sek ja mam v podstate vse z toho odlozeneho letoska, jen saty asi budou jiny:) datum snad vyjde, musime napsat otci jestli uz muzeme zamluvit, foto a video snad stejny co melo byt letos..
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 četla jsem,že čekáte mimi,gratulace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jj, cekame, dekujem:) ve st jdu na kontrolu,resp.screening, tak snad bude videt co to bude aspon na 70%:)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 máte jména?co bys radši?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta ja bych radeji holcicku:) pritel kluka, ale z 1.manz.uz jednoho kluka ma, tak je zvyklej:) rikal, ze mu pry bude divny se ji od mala koukat na ...:) jinak klucici ani nemame, nejak se nam zadne nelibi, kdyz uz jo, tak konci na š a pritelovo prijmeni zacina na š,tak to je na nic.. Holcicka Natalka nebo Emicka, ale do ledna se to jeste muze zmenit:) stve me,ze jsme tu svatbu presunuli, mam strach, ze si to moc neuziju s malym mimi, ale snad to bude ok:)
Odpovědět
@berinka1 A proč jste ji tedy vlastně neudělali letos podle původního plánu? ani bříško by ještě nebylo vidět. S mimi to určitě bude taky pěkné,ale už je tam ta starost navíc.
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 Natálek je v mém okolí spousta,Ema je hezčí :-) já bych zase radši svatbu letos ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajiji @stastnanevesta : vysvetlovala jsem to v tematu 2.7.2011:) pred 3 mesici jsme svatbu zrusili kvuli fin.problemum ktere pritel zpusobil, v te chvili jsem nevedela ani co bude dal.. nakonec jsme to ustali, bohuzel mne nedopadla skola jak mela, takze rodice u kterych bydlime v domku byli take priti svatbe a chteli jsme si ji udelat jen ve 4, s cimz nasi nesouhlasili. Chteji porad velkou svatbu, na zadnou jinou by nesli, coz by me dost mrzelo, jsem jedina dcera, tak jsme se s nimi domluvili, ze tedy pristi rok, velka podle nich, s nasimi podminkami:) vim,ze to je k nepochopeni, ale kdo situaci nezna, nepochopi:)
Odpovědět
@berinka1 Tak to ano, vám do toho mluví ještě rodiče-tak to jsou pak nutné kompromisy. Jen vím , že většina rodičů je spíš konzervativních a chtěli by nejdřív svatbu / jakoukoli / ,pak miminko. Tak v tomto máš asi rodiče moderní.
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 to mě mrzí,že vám do toho mluví rodiče.Já bych nesnesla bydlet s rodičema v jednom baráku,i když máme dobrý vztahy,ale ono to občas asi jiinak nejde. Naši ani přítelovi rodiče nám do svatby nemluví,teda jeho rodiče to zatím ani neví,že je plán na příští rok
Odpovědět
Profilova fotka
@pajiji jo jo,to jsem právě chtěla já,nevím proč jso v tomhle moderní jak říkáš,kdyz v jiných věcech jsou tak 100let za opicemi:) bydlíme u nich od podzimu,bohužel nám nic jiného nezbylo, jak jsem psala,po 4 letech jsem se dozvěděla pritelovy problémy,poraď nepochopím,ze jsem si ničeho zásadního nevšimla,ale to už teď zpátky nevrátím:) ale nelituju,ze jsem se rozhodla s nim zůstat a nejak to zvládnout,byla to dost velká zkouška a zatím to nejak zvládáme i kdyz bez pomoci našich by to neslo. naštěstí máme velký barák,bydlíme nahore ve svém bytě a naši dole (každá je takova střední 4+kk), takže máme klid a fungujeme oddelene. @stastnanevesta přesně jak píses,někdy není zbytí:) jeho rodiče taky ne, ještě neví,ze jsem tehu, jeho sestra totiž před 3 týdny potratila,tak jsme to nechtěli hned říkat,dneska začínám 12týden,tak počkáme co středeční screening a pak teprve.. No určitě budu chtít koordinaci,68 lidi nezvládnu, s moji svědkyni měsíc nemluvím,dost mě zklamala a ma aktuální vybraná bohužel není moc organizačne schopná:) na veletrhu v olympii byly moc sympaticke holky,tuším svatba na jedničku se agentura jmenuje,a za celý den chtěly kolem 5tis,což mě přijde dost slušné kdyz to srovnám třeba s naive a tak..
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 o Naive si myslím svoje.Já bych teda agenturu nechtěla,máme kolem 50lidí a bude to myslím tak akorát
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta já právě raději agenturu, rodiče mám starší,tak budu radši kdyz si to mamka uzije a nebude litat a o všechno se starat a já taky budu klidnější,kdyz tam budu mít mimi.Jistota je jistota:) Naive měla kamarádka a nebyla moc spokojena.,
Odpovědět
Profilova fotka
@berinkka1 No právě,já na ně taky slyšela leccos. a stejně budu radši,když si to zorganizuju sama
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak přidávám se taky k datu, i když ještě není 100%, ale s přítelem o něm uvažujeme ze stejného důvodu jako vy :) Máme ten den výročí a říkali jsme si, že by se to aspoň lépe pamatovalo :) .. když se nás někdo zeptá: Jak dlouho spolu chodíte.. řeknu 6 let :) a jak dlouho jste svoji :) třeba 1 rok :) :D a jak to víte tak přesně.. protože to máme ve stejný den :) no snad to klapne.. případně to bude už na jaře... jinak ty dva dny volna se mi docela líbí :D
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin To je hezké,jsem ráda,že nejsem sama,kdo si vybral tohle datu kvůli výročí ne kvůli "magickému datu". Vy už jste spolu 6let? to koukám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta .. ee bude to teď 5 let ..
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin i tak je to docela dost.A jakou máš představu o svatbě,kde bude,do jaké barvy,co máš zařízeno?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta :) Vše mám připraveno :D mohla bych se vdávat i na podzim :) V albíčku mám barvu do které bude svatba laděna, kde to bude je tam taky foto, jen tam přidám foto interiéru, kde se bude konat hostina. Zařízené šerpa, ehm.. potom se rozepíšu :)
Odpovědět
holky a budete mít kameramana? nemůžu nikde žádného slušného sehnat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin To mi povídej,já to mám promyšlené taky a už bych chtěla,ale nechci to uspěchat @symcca ahojky,kameramana mít budem, Jindřicha Keperta,spolupracuje s naším fotografem a dělá pěkné věci
Odpovědět
@stastnanevesta a odkud ten pán je? tady na Vysočině prostě žádní nejsou... kontaktovala jsem pana Ševčíka, ale co jsem tu o něm našla, tak to tedy moc o kvalitě nevypovídá, což mě docela zklamalo.. :-(
Odpovědět
1
2
26
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?