Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Přidávám se ;-) Náš plán je květen 2012, ale kdyby to mělo být na příteli, tak čím dřív tím líp. Jenže tenhle rok oba končíme na škole, tak bych si tu přípravu ani neužila. Ale nikdo nikdy neví, co se může stát :-D Zatím jsem ve fázi hledání místa. Mělo by to být někde v Praze nebo okolí. Co ty?
Odpovědět
tak tě tady vítám :-) přítel letos taky končí a já dělám bakaláře a chtěla bych se vdávat ještě před pátým ročníkem, pak už bude práce s diplomkou apod... snad to vyjde :) my jsme z malého města na Moravě, takže máme už předběžně vybráno..svatba bude pravděpodobně v kostele, na radnici se vdávat nechci :-) a jak dlouho jste s přítelem spolu?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidím, že jsme na tom všechny stejně:). Já končím bakaláře v zimě 2012, takže jsme svatbu taky odsunuli až někdy na léto. Ale jelikož jsem dost pracovně a studijně zaneprázdněná, už trochu začínám plánovat teď,abych všechno stihla. Chci si totiž většinu věcí udělat sama, tak snad to zvládnu.
Odpovědět
no já právě nevím jestli radši svatbu v dubnu/květnu před zkouškama nebo až pak v někdy v červenci po zkouškách.. ale dívala jsem se předběžně na fotografy v okolí, a jeden, který se mi líbil už má právě dvě rezervace na červenec 2012.. carpatia: vidím, že sis už byla zkoušet šatky, já už se na to těším :-) já mám v plánu si taky dělat něteré věci sama, takové tvoření mě strašně baví ale potřebuju inspiraci :)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ Byla no,ale nebyla jsem z toho vůbec nadšená...žádné mi v tom obchodě neslušely, mám holt debilní postavu:(. To už jsou ti fotografové tahle dopředu rozebraní,jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, k té inspiraci: dej si do googlu DIY wedding nebo bride a určitě něcö najdeš,jsou tam super nápady..
Odpovědět
@carpatia ale tak času je ještě dost, určitě nějaké krásné najdeš ;-) no ty termíny byly z celého roku právě zamluvené jen dva, a to v červenci, tak bychom se měli s přítelem asi rychle rozmyslet, který měsíc se nám bude víc líbit :-D vy už máte měsíc vybraný? a moc děkuju, hned jdu na to kuknout :-)
Odpovědět
Ahojky holky pridávám se ... Svatba měla být 18.6 2011 ale je přeložena na rok 2012 ...zatím nevím ani měsíc... Tak doufám ze to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáme vybrané nic, právě jsem od přítele dostala seřváno, že to hrotím, že prý svatba se dá zařídit za měsíc :-( ...tak asi ho to nechám zařídit, schválně,jestli to stihne...Já vím, že se to zdá jako spousta času,ale chodím na plný úvazek do práce, k tomu ještě škola a v zimním semestru 2012 dělám tu bakuli, takže to nebudu mít absolutne na nic jiného myšlenky...
Odpovědět
No fotograf kadernice kapela vizáží pokud chces nějaký vybraný tak si je objednej tak v září letošního roku na příští rok .... To bývá plné
Odpovědět
Profilova fotka
@johankakoz No právě, a já teprve začínám hledat a navíc nemám zrovna typický vkus,takže budu hledat něco specifického...
Odpovědět
@johankakoz taky tě vítám, jsem moc ráda, že se pomalu rozrůstáme :-) @carpatia z toho si nic nedělej, mně přítel taky pořád říká, že to moc řeším, ale podle něho se to všechno zařídí samo :-D já se právě začala pomalu rohlížet, protože pak budu státnicovat, celé léto na brigádě a ono to uteče strašně rychle.. jediné co bych teď po příteli chtěla, aby mi řekl, který měsíc by se mu líbil nejvíc, ale i to je nadlidský úkol :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@verunka_ No,tak to jsme na tom úplně stejně. Přítel umí být dost nepříjemný, když ho něco prudí, tak mě to dost mrzí.Ti chlapi to holt nechápou, že pro nás je to skoro největší den v životě :-S
Odpovědět
Holky to je všude stejný .... Chlapům je to jedno .... Přítel se taky je koukal na to co jsem vymyslela a buď se mu to líbilo nebo ne.... Výzdobu co mam doma o tom přítel vůbec neví nesleduje co jsem kupovala,no chlapy
Odpovědět
Profilova fotka
Nj,jenže ten můj se na to nechce ani koukat...prostě se o tom vůbec nechce bavit:)
Odpovědět
Huráá, tak jsme se prozatím shodli na konci června, líbí se nám 30. 6. tak a už se ho radši ptát na nic nebudu :-D budu si postupně nakupovat nebo vyrábět drobnosti sama, nemíním se kvůli svatbě hádat a rozčilovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ Tak to gratuluju k megaúspěchu, mě bylo řečeno, že téma svatba můžu vytasit nejdřív za půl roku ]-( . Do té doby nahozuje bojkot, tak musím tajně :-D
Odpovědět
@carpatia děkuju, je to opravdu megaúspěch :-D já už to radši nebudu moc předhazovat, je pravda, že je to až za rok a půl :-) ale sem budu stejně chodit pořád, aspoň se můžu bavit s někým, kdo mě chápe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ Tak,tak...moje řeč ;-)
Odpovědět
Vím o čem se píšete je to tak všude ... Co chcete a na co máte peníze si zařiďte .... Jídlo misto atd s chlapy ... Už to je na ne moc
Odpovědět
No dobrý no, dobře jste mě vystrašily, ale já doufám, že ten můj je jinej... No ale to si asi říká každá, než dojde na lámání chleba... V našem případě příprava svatby :-D Ale holky, vemte si, že některý chlapy se nechtějí ženit vůbec, přeci jen to máme v něčem daleko lepší než ty chudáci holky, co se té svatby snad v životě nedočkají :-D
Odpovědět
@alusak tak to jsme určitě nechtěly :-D mně přítel řekl, že se na svatbu moc těší, ale že nechápe na co s přípravama začínat tak brzo, že dva měsíce musí stačit :-) tak jsme se domluvili, že já si budu postupně zařizovat nějaké maličkosti, protože mě to baví, a nebudu se ho pořád na něco ptát, protože barva výzdoby apod., to je mu úplně jedno :-D a máš pravdu, někteří chlapi o svatbě nechtějí ani slyšet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen tak z legrace jsem hledala diskuzi o našem roku a ona tu je :-) takže se přidávám, svatbu plánujeme v červenci 2012 a pomalu začínáme plánovat a zařizovat aspoň maličkosti. Moc mě to baví a uřívám si to, nejradši bych měla termín rezervovaný už teď,ale na zámku, co jsme si vybrali, ho vypíšou až v lednu příštího roku :-( Přítel to bere v pohodě, že už to plánuju teď, naopak je dobrý na to mít čas a kupodivu kolikrát začne sám,co by si jak představoval :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týče školy, trochu se mi to protáhlo, už jsem mohla být i Mgr,ale zkomplikovalo se to a letos snad konečně dotáhnu bakaláře. Chtěla jsem Mgr.dokončit s novým jménem,tak se to snad podaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se to taky "trochu" zkomplikovalo, přístí rok jsem měla už být paní architektka, ale alespoň jsem se poučila ze svých chyb a konečně zjistila, co chci v životě opravdu dělat, někdy taková pauzička není vůbec na škodu :-D . Přítel právě taky prohlásil, že svatbu se dá naplánovat za měsíc :-. a že mu s tím mám dát ještě tak minimálně půl roku pokoj, ale pročítala jsem si tady diskuze a zjistila jsem, že pokud chci nějakého lepšího fotografa, jako že na tomhle mi fakt záleží, je potřeba si ho rezervovat více než rok předem. Proto jsem na přítele trochu přitlačila a alespoň jsme se už zhruba shodli na měsíci a tom fotografovi, takže alespoň nějaký úspěch si píšu do deníčku :-D
Odpovědět
@stastnanevesta vítámě tě :-) taky budu dělat bakaláře letos, snad :-D a doufám, že Mgr. už budu s novým jménem :-) a na kterém zámku budete mít svatbu? @carpatia gratuluju! a který měsíc jste teda vybrali? my už fotografa předběžně taky máme vybraného ale nevím, kdy ho rezervovat, ale ještě je asi čas.. i když už má dvě rezervace na červenec.. přítel říkal, že je ještě na rezervaci moc brzo a že koupíme jednorázové foťáky pro hosty a to bude stačit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky ... taky se k vam presouvam...je to hrozne, ale odlozili jsme svatbu ...na rok 2012 mela byt uz v dubnu, ale nastaly nejake pochybnosti a uz to bylo i na rozchod....... :-( ale zvladli jsme to....takze ja mam vse zarizene .....a budu se ted rok valet a budit :-( vubec me to nebavi a nelibi se, ale co mam holt delat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
verunka_Díky, jsem na sebe patřičně pyšná :-D . My to nakonec nastavili na přelom srpen/září, tak uvidíme,jak to nakonec dopadne. Já právě chci Simonu Smrčkovou,někde jsem četla, že červen-září fotí pro svatební agentury,tak si to chci ověřit a případně se s ní už nějak domluvit. Nechci takové ty konvenční svatební fotky a její práce se mi moc líbí. hannyy _To je mi líto, ale důležité je, že jste to ustáli a aspoň budete mít s přítelem dost času vše probrat bez zbytečného tlaku a stresu a přijít na to, kde je zakopaný pes. Já vždycky říkám, že všechno zlé, je k něčemu dobré, už se mi to několikrát potvrdilo.Drž se!
Odpovědět
@hannyy to mě moc mrzí, četla jsem tvoji diskuzi.. ale hlavně, že jste to zvládli.. a svatbu chcete zase v dubnu nebo jindy?
Odpovědět
Profilova fotka
verunka_ děkuju za přivítání.My si vybrali Lysice, doporučil nám to náš vybraný fotograf a pak sme se tam byli podívat a moc se nám to líbí, e to příjemné a takové decentní, navíc se tam loni vdávala kamarádka,takže mám od koho tahat rozumy :-) Já se právě bojím aby ten náš fotograf měl pak po Novém roce ještě místo,asi mu to nějak naznačíme dopředu,aby s tím počítal! co studuješ? Já španělštinu v Brně,baví mě to,ale už chci konečně mít něco za sebou :-) carpatia: to je super,že jste se tak dohodli, ono je někdy potřeba na ty chlapi trochu přitlačit :-) a máš pravdu,že občas nějaká ta pauza ve škole není na škodu, i když můj táta je obrovský perfekcionista a když mě vyrazili (musela jsem pak dělat znova přijímačky a nechat si absolvovaný věci uznat), tak jsem od něj slyšela, že jsem si zkazila život :-( hannyy: to mě mrzí, ale hlavně, že jste zůstali spolu a zvládli jste to, to je asi nejdůležitější. Držím palce!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?