Svatba v květnu 2012. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Profilova fotka
kterápak nevěříte na pověry a plánujete svatbu na krásný měsíc květen?
Odpovědět
1
2
23
Profilova fotka
JÁ já já :) Jsem z Brna a vdávám se - doufám - 19.5.2012 :-))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak to plánujeme stejný termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Vidím :) Kdepak chcete svatbu? :-) Já se chci vdávat na Janově Hradě, Lednicko Valtický areál :)
Odpovědět
Profilova fotka
lednicko-valtický areál mám moc ráda, budete mít krásnou svatbu x-) my počítáme s penzionem asi 30 km od Brna, kde žijeme. všechno od obřadu po ubytování bude na jednom místě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No doufám jen že nebude pršet, toho se přímo děsím :-D Ale tak šaty budu mít svoje, tak se kdyžtak zajedeme vyfotit o týden později a bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my máme obřad venku.. ale co se týče počasí, jsem v klidu, on si člověk stejně nevybere :-D jak píšeš, přinejhorším se focení přesune na jindy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V květnu prostě musí být krásně :) Během měsíce či dvou se musíme na Janohrad zajet podívat abych měla představu jak to tam bude za rok vypadat :-D Třeba nakonec vybereme jiné místo, v Lednici jsem všude byla, ale na Janohradě ještě ne. Zamilovala jsem se do toho místa podle fotek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to teda musí 8-) výlet je dobrý nápad, taky pojedem na naše místo asi tak za měsíc.. uvidíte, ale to abyste radši jeli brzy, kvůli včasné rezervaci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No s tou rezervací - to bohužel budu doufat, že vypíší termín na 19.5. Termíny se vypisují až v lednu, takže se teď budu celou dobu nervovat , a hned na začátku roku tam jedu zamlouvat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky máme na matriku přijít až v lednu, proto si nechávám v záloze unitáře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/katalog/firma/...
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji, djů znám spoustu a jednoho si beru 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vážně a jak se jmenuje? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já sem kvůli reklamě nechodím, tak nevím, proč bych měla psát jméno svého přítele. stačí mi, že neznám žádného dje dinnera :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak nebudu mít vizážistku, kterou jsem moc chtěla na svatbu. mám v záloze ještě jednu velice dobrou, ale jestli nevyjde taky.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika jaj tak to mě moc mrzí. Já mám naštěstí jednu kamarádku, je kosmetička a dělá i účesy, masáže, taková šikovná na všechno a bodypainting a vyhrává soutěže, tak s ní počítám že mě udělá krásnou :) Ale neboj, ještě je čas. Uvidíme uvidíme co bude :) Neboj, to bude dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 musí to být dobrý.. já jen, že jsem tuhle vážně chtěla a další mi nějak neodpovídá. času je dost, dneska jsme se s miláčkem domlouvali, že budem odkládat nějakou částku na svatbu bokem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No jo, je to škoda, že to s ní nevyšlo. No tak my něco šetříme pomalu, už vím kolik přispějí rodiče, takže to není tak hrozné :-)) Tak se to už líp plánuje :) My naštěstí budeme mít malou svatbu, takže to nebude moc peněz.
Odpovědět
Profilova fotka
ještě vím o dvou výborných, to musí vyjít :-) malá svatba znamená kolik hostů pro představu? mně se aspoň začíná rýsovat jejich počet..
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No my plánujeme 20 lidí na oběd a na obřad na tom Janohradu. A potom se půjdeme fotit a přesuneme se ke strýcovi na malý soukromý ranč, kde už budou tetičky a strýcové, bratránci a celá rodina, což bude 50 lidí včetně těch 20 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidávám :-) Plánujeme svatbu na 12.5.2012 :-) Bydlíme teď asi už rok v Brně ale jsme oba z Náměště nad Oslavou, tak obřad bude v zámecké zahradě v Náměšti a s hostinou ještě nevíme. Chceme malou svatbu o cca 20-ti lidech (jen sourozenci, rodiče a prarodiče) ale přítel začal přemýšlet nad tím, že svatby jsou přece pěkná příležitost vidět příbuzné, které člověk normálně nevídá, tak možná bude až 80-ti členná svatba :-( Nevím jak to udělat a podle čeho se rozhodnout :-( A co se týče počasí v květnu, tak jsem si říkala, že nakoupíme nějaké levné bílé deštníky a obřad by byl venku i v dešti :-) na fotkách je to prý úžasné :-) Tak budoucí nevěsty, doufám, že nám květnové počasí bude všem přát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika Ahoj, vítej :) No tak my budeme mít malou svatbu, ale přítel má pravdu - příležitost vidět příbuzné atd. To je prostě na tobě. Mně by se asi nechtělo zařizovat tolik moc a moc věcí pro šíleně moc lidí, ale tak proč ne :) A nestraš, žádný déšť nebude :-D Bude hezky a basta :)
Odpovědět
Profilova fotka
No taky doufám, že bude hezky ale deštníky v záloze asi mít budu :-) No pořád se tak nějak nemůžeme rozhodnout jak to udělat, jestli malou nebo velkou. Hlavě jsem se dívala, že bych chtěla celokrajkové šaty a teda vážně výběr nic moc :-( Ale zatím jsem obešla jen pár salónů, tak snad najdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky koupím deštníky.. co se týče počasí, to si člověk nevybere. pokud bych měla soudit podle těchto dní, nejlepší by byla svatba v dubnu, všechno kvete, voní, vzduchem létají lístky a zároveň není vedro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Juhůů dnes mi došel korzet a spodnička a rukavičky a už jsem si to na sebe všechno oblékla - sukni jsem měla doma- a už vím jak budu krásná na svatbě :-D To je švanda, teď mi to bude rok ležet ve skříni, mezitím vymyslím milion jiných šatů... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je hezký :-) já ještě nebyla ani v jednom svatebním salónu, abych si zkusila aspoň střihy.. cestou ze Špilberku jsme šli okolo dvou salónů a kolem zlatníka Mogati, někdy se tam chci stavit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V albu Co už mám doma je fotka :-D Chci uplně obyčejné šaty a hlavně nechci moc utrácet, takže jsem to nakoupila na aukru a tak :) Co se týče prstýnků tak ty budeme mít z chirurgické oceli, protože je fakt že bílé zlato je měkčí materiál a hned se poškrábe a tak. A já se prostě asi nedočkám. Teď bych měla ale myslet na zkoušky a docela na to kašlu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak evidentně budu měnit šaty :-D Uplně jiné asi protože dle diskuze prostě ty co mám jsou takové obyčejné nijaké a prostě tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 hm, jestli je měníš jenom na základě diskuse a jinak se ti líbí a sedí, tak to nevím jestli je nejlepší nápad :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No ještě uvidím, chce to upravit korzet a pak se budu rozmýšlet ještě, musím asi zkusit ještě jiné a tak :) Jsem zvědavá co nakonec bude :-D
Odpovědět
1
2
23
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?