Svatba v červnu 2012, Beroun, Kladno, Praha

Profilova fotka
Ahojky všem, neplánujete tu někdo na jaře svatbu v okolí Berouna, Kladna nebo Prahy? Já se momentálně utápím v hledání místa pro obřad. Zámky nádhera - ale ta cena - viz Zbiroh atp...., dále pátrám po nějaké slušné hospůdce. No budu ráda za rady a inspirace, at to mám s kým všechno pořešit :-)
Odpovědět
1
2
@klara6 Ahojky já plánuju svatbu 30.6.2012 na Kladně:) teda tam bude jen hostina obřad bude ve Slaném jestli víš, kde to je:) a jak ti jdou přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab Ahojky, no my to budeme mít taky 30.6. :-) jen ještě nevíme kde... Jasně, že vím...jsem z Kladna :-). A kde to budete v tom Slaném mít? Já bych to právě raději směřovala někam k Berounu a okolí - odtamtud pocházím a mám to tam ráda, ale míst tam moc není a když už tak je to za šílenou sazbu. Tenhle týden chceme projíždět pár míst a snad něco vybereme - ostatní přípravy už tolik nespěchají - důležité je pro nás ted sehnat to místo :-)
Odpovědět
@klara6 Obřad budeme mít ve Slaným na náměstí v Kapli zasnoubení Panny Marie ve Vlastivědném muzeu:) Je to tam naprosto dokonalé tak snad nám to vyjde :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@klara6 A kolik lidí chcete mít na hostinu? Já můžu vřele doporučit hotel Kolonie, je to tedy od Kladna kousek, my jsme také kladeňáci, ale svatbu jsme měli na Krakovci - naše srdeční záležitost a pak hostinu v hotelu Kolonie, je to u Městečka u Křivoklátu, takový malý hotýlek asi pro 25 lidí, moderní, zrekonstruovaný, v přírodě, příjemný a měli jsme to tam celé jen pro sebe.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Co na obřad zámek Hořovice - je to taky zámek, od Zbiroha kousek a cena za obřad 5000 je podle mě docela přijatelná (jasně, radnice vyjde levněji). Jinak opravdu záleží na počtu hostů. Z restaurací vřele můžu doporučit restauraci a pension Barták v Berouně, super přístup, vynikající jídlo, je to tak ale max. pro 50 hostů řekla bych. Z okolí Kladna bohužel neporadím.
Odpovědět
Profilova fotka
@klara6 jukni ke mě do albíčka a obřady dělají hezké na zámku v Nižboru,Hořovice nebo kdekoliv kde se ti to líbí,jen mít matrikářku a jen za poplatek tisícovky a nebo přímo na místě kde budeš mít hostinu :-)
Odpovědět
No já můžu doporučit ve Slaným pivovar Antoš... je to tedy spíše pro menší svatbu, ale není problém se s nimi na čemkoliv domluvit... jinak my to budeme mít na Kladně v hotelu Lapark už se moc těším :) a jak jinak postupujete s přípravami?
Odpovědět
Profilova fotka
tak za sebe doporučuji rozhodně Hořovice zámek nebo park obojí je dobrá varianta, na radnici v Berouně by to také nebylo špatné. Tak myslím, že vybrat se snad dá. Na Zbirohu je to krásné, ale je pravda, že cenově dost drahé.
Odpovědět
Ahoj, u nás to vypadá na Růžový sad v Lidicích
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@klara6 Ahoj, tak co už máš místo vybrané?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, my místo hledáme. Tolik míst, ale favoritem je hrad Křivoklát nebo Růžový sad v Lidicích. Chci se ale podívat , jak to vypadá s akcemi v Lidicích, jelikož letos je 70 let od toho nešťastného vypálení, Zámeckou zahradu jsme zamítli , jelikož o tom víkendu jsou dny Sv. Vavřince.
Odpovědět
@lenda26 Ahoj o Křivoklátu jsem taky uvažovala, ale vyhrály Lidice :) tak snad nám nebude pršet
Odpovědět
@ajkan takx zkusíme na srpen Lidice.
Odpovědět
@lenda26 Tak snad vám to vyjde :) Můj nastávající tam byl minulý týden zamluvit nám červen a prý už byl plný, nevím teda jestli i pátky my chtěli sobotu.... A už máte nějaké představy kde udělat hostinu?
Odpovědět
@ajkan No právě hledáme, máme pár tipů. Ale netuším.
Odpovědět
@lenda26 My jsme na tom podobně... chceme něco kde by se dalo být od oběda až do rána a přijde mi, že tady v okolí moc možností není
Odpovědět
@ajkan My už máme pár tipů, dneska jsme si zamluvili termín na Křivoklátu. ;-)
Odpovědět
@lenda26 Tak nakonec Křivoklát? Tak to bude paráda :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ajkan Křivoklát je krásný,ale na prd je parkování,kdy mimo novomanžele všichni musí nahoru na parkoviště a tam i platí-to mě dostalo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já já já
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba bude na zámku v Hořovicích 30.6. v 11:30
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka ahoj Gejbinko, Hořovice jsou pěkné. My máme obřad zamluvený na zámku Zbiroh, pravda není to málo peněz ale obřad bude organizován, věnuje se nám svatební koordinátorka, hodinu před obřadem má nevěsta a družičky pronajaté zámecké apartmá, obřad máme plánovaný ve venkovním altánku - kdyby pršelo paní koordinátorka zajistí přípravu kaple ... stojí to určitě zato. Celý pobyt na zámku máš po ruce paní koordinátorku a nemusíš se starat o nic..všechno zajistí, uvede hosty..takže pořád každý člověk ví co se bude dít,kam má jít... prostě máš čas na sebe si všechno užít. Je to pohádka :-) tak přeji šťastný výběr :-)
Odpovědět
@ferinka Ty jo, tak to je na prd no...
Odpovědět
Profilova fotka
@ajkan jako beru, že parkoviště teda kousek od něj sejdou ,to se ještě dá,ale to placení mě dostalo,hlavně to nikdo nevěděl,tak maminka nevěsty rychle běžela a za všechny to platila,jestli se to změnilo nevím,je to 2 roky co jsme tam byli na poslední svatbě,ale co jsem tam byli na svatbách do té doby,tak pokaždé se platilo Ono je totiž parkoviště myslím soukromníka a ne hradu a tomu je to prd platné,jestli jsi svatba nebo návštěvník,že...
Odpovědět
Ahoj holky, nevíte, kolik chtějí za obřad na berounské radnici? Moc děkuji za odpověď. :-)
Odpovědět
Tak už jsem to po dlouhých peripetiích našla. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@faairy je,myslím, že 1.000,- jestli to nezměnili
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky.My máme 1.6. Zámek v Nižboře ;-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?