Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, přidávám se, pokud se nic nezmění, tak jsme předběžně určili datum na 11.srpna 2012.
Odpovědět
Tak já se taky přidávám, zatím určené datum (doufám, že už pevné) je 18. 8. 2012. :-)
Odpovědět
@fredericka @hannnahs Ahoj, my máme zatím určené datum 5.8.2012 ale je to neděle, tak ještě uvidíme. A jak jste na tom s přípravama? :-)
Odpovědět
@nika89 no moc nijak :-D máme sice datum, místo, ale matrika dělá problémy... Jinak jsem zatím zkontaktovala fotografa a kameramana.... Takže jsem vlastně úplně na začátku..
Odpovědět
@hannnahs To my víme tak předběžně datum, místo kde by jsme chtěli obřad a hostinu , a shodli jsme se předběžě i na prstýnkách, ale jsou docela drahý, tak uvidíme... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 ahoj, teď jsme se nějak zasekli a moc to neřešíme, teď mám takové obodbí, že mi to přijde strašně moc daleko, ale zase si myslím, že jakmile začne léto, tak to začnu řešit ve velkém :-D :-D zatím mám jen pár věcí na výzdobu a ségra nám ušila polštářek pod prstýnky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,koukám,že jste si založiy svoje téma,tak se asi inspiruju :-)
Odpovědět
@nika89 tak nějak domluvený jsme s přítelem taky, ale jinak na jisto toho moc nemáme :-)
Odpovědět
@frederica Tak to jsme na tom podobně. Já můžu zatím jen koukat, musíme našetřit nějaký penízky a pak začnu nakupovat ve velkým stylu :-D
Odpovědět
@hannnahs My taky ne, včera jsme se byli podívat v hotelu Galatea, strašně by se mi líbylo mít svatbu tam, ale těch peněz co za to chtějí :-(
Odpovědět
@stastnanevesta Ahojik, klidně se nech inspirovat :-D
Odpovědět
@nika89 jj, to znám, takhle se mi líbil zámek Štiřín, ale hrozně peněz chtěli a ještě ženský z obchodního odd. jsou tak "příjemný", že jsme tam odsud pádili mílovými kroky a nebyli jsme ani zdaleka jediní :-S
Odpovědět
Článek se načítá
@hannnahs Já pořád doufám, že to třeba zvládnem našetřit a mohlo by to být tam.. Ale uvidímě ;-)
Odpovědět
@nika89 jj, to on člověk i našetří, ale třeba mně by bylo i líto, když bych měla dát tolik peněz někomu, kdo mi spíš tu svatbu kazí a dělá nepříjemnosti... tak do toho bych asi nešla..
Odpovědět
@hannnahs Tak to já taky ne, uvidíme, jak dopadnem, a jaká bude jejich svatební koordinátorka kdyby to vyšlo ;-)
Odpovědět
@nika89 tak to držím pěsti ;-) snad dopadneš líp než já napoprvé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se taky přidávám...termín máme 18.8.2012 a místečko už máme taky zamluvený...jinak nemáme zatím vůbec nic...chtěla jsem fotografku Zuzku Scharf, ale bohužel změnila ceník a časové rozmezí focení, které nám už tak moc nevyhovuje, tak se poohlížíme ještě po dalších fotografech...ráda bych Šárku Belešovou (má podobný styl jako Zuzka), ale mám se jí ozvat až na podzim, protože neví, zda nebude těhotná - plánují miminko....tak uvidíme, jak to nakonec dopadne...máme pár fotografů vybraných, tak uvidíme, s kým se jak dohodneme...pak jsme chtěli taky barvu svatby do fialkova, tak to je další taková "jistější" věc...jinak jsme na začátku a teprve sbíráme inspiraci ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já se taky přidávám mezi srpnové nevěsty. Rádi bychom se vzali 18.8.2012 (dost oblíbený termín ;-) ). Nicméně zatím to nemáme nijak pevně stanovené, přizpůsobíme se až podle toho, jak nám vyjde fotograf a taky jak se konečně rozhoupeme a určíme si místo, kde se vezmeme. Plánujeme jen malou svatbu, obřad a rodinný oběd a pak bysme chtěli mít zbytek dne jen pro sebe. Tak uvidíme, jak to dopadne. Ve hře je taky varianta jen my dva a svědci.
Odpovědět
@janina_sun hih, další "stará známá" :-D to se nám to tady hezky plní ;-) @lennii vítej mezi námi! :-) a už máš nějakou představu alespoň?? Třeba o místě, barvě svatby? A teda toho 18.8. bude opravdu nátřesk, když už se nás tu takhle sešlo tolik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii Vítej :-) koukám, že datum začíná být více než populární 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs :-D Jj, zkusila jsem vyhledat diskuzi se srpnem 2012 a ejhle, jsem tu :-D
Odpovědět
@hannnahs Pokud to nakonec dopadne, že to bude rodinná svatba, tak to spácháme nejspíš v lednicko-valtickém areálu. Víceméně spíš ve Valticích, ale probíráme možnosti, kde bude obřad, protože ceny jsou tu docela vysoké :-| Co se týče barvy svatby, to nejsem úplně rozhodnutá. Nechci,a by to působilo nepřirozeně a moc uměle, spíš chci,aby to odráželo nás dva a to co máme rádi. Ale nejspíš to bude někde v rozmezí zelená, hnědá, starorůžová. Rozhodně bych chtěla do kytky zakomponovat netřesky, to jsou mé oblíbené rostliny, alë co jsem se tak už informovala v květinářství, tak se na to netváří moc nadšeně... 8-(
Odpovědět
@janina_sun Jj, je to takové příjemné "kulaté" datum. :-) Ale jak jsem už psala, nijak na tom nebazírujeme, datum je pro nás flexibilní a bude se muset přizpůsobit místu, fotografovi a dalším okolnostem....
Odpovědět
@lennii LV areál je moc pěkný, jednou jsem ho navštívila a fakt se mi tam líbilo :-) no jestli plánujete menší nebo úplně malou svatbu, tak zas nebudete mít velké částky jako hostinu apod., tak někde si trošku ten den "zkrášlit" můžete ;-) ale úplně vás chápu, někde ty částky fakt lítají takovým způsobem, že když jsem je já sečetla na svém vysněném místě, tak jsem obrátila oči v sloup, přítele málem kleplo a mamka prohlásila, že jsme se asi zbláznili :-D
Odpovědět
@hannnahs Ju, to si taky říkám, že když ušetříme na hostině, tak si to můžeme dovolit ;-) Ale je to fakt hrozné, cokoliv se týká svatby nebo má v názvu svatební, tak se pohybuje v mnohem vyšších částkách než je obvyklé. Vydřiduši... ]-(
Odpovědět
@lennii jj, to jsme diskutovali na "hlavní" diskuzi o roce 2012, že jakmile se řekne svatební, tak si hned všici přisaděj.. Proto třeba já až budu objednávat dort, tak jim řeknu, že je to na oslavu! A bude, žádnej svatební pche :-D Ale u všeho to tak nejde no.. tohle bych klidně zopakovala i u kytice, jenže tam je potřeba korsáž, a to už by mi asi neprošlo :-D
Odpovědět
@hannnahs Máme úplně stejnej plán ;-)
Odpovědět
@lennii ono se to opravdu nezdá, člověk si řekne, že se v té sumě nějaká ta stovka ztratí, když si každý přisadí, jenže když se to pak nasčítá, tak se opravdu jeden nestačí divit.. :-(
Odpovědět
Koukám, že už se to tu začíná plnit, to jsem ráda :D Jinak taky mi příjde od obchodů docela podlý ža se snažej vydělat na všem co ná něco společného se svatbou, asi si říkaj, že nevěsty jsou dost velký blázni, a na ceně jim nebude až tak záležet, ale to se přepočítali :-D Jinak jsem doufala že už máme jasno aspoň v barvě (shodli jsme se na fialové) a není to tak dlouho co jsme seděli v pizzerii a měli tam takový jasně zelený ubrousky, a z mé drahé polovičky vypadlo že je to docela hezká barva, takže jsme zase na rozcestí :-| :-)
Odpovědět
18.8.2012bude asi hooodně coool datum :D my taky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?