Svatba, Opava a okolí

Profilova fotka
Ahoj nevěsty z Opavy, pojďte si popovídat o všech starostech a radostech ohledně chystané svatby.... ;-)
Odpovědět
1
2
73
Profilova fotka
Tak hurá jsem tady
Odpovědět
Profilova fotka
Takže Loděnice.... je tady někdo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi jen já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak super, můžeme konečně pokecat.
Odpovědět
Profilova fotka
tak povídej! Copak jste vyřídili?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme byli včera na zámečku. Po dlouhé době a zase jsem se úplně nadchla. Vybrali jsme si 2 jídla, které nám pak uvaří a můžeme udělat ochutnávku.
Odpovědět
Profilova fotka
a co jste vybrali za jídla. My uvažujeme o klasice-vývar s játrovámi knedlíčky a svíčkovou.
Odpovědět
Profilova fotka
Upřesňovali jsem ještě kolik tam mají vlastně pokojů ohledně ubytovní. Je to úplně za symbolickou cenu takže tam můžeme spoustu lidí ubytovat a nemusí řidič pendlovat tam a zpátky. Máme malou svatbu kolem 35 lidí, ale i tak je to příjemnější.
Odpovědět
Profilova fotka
Vybrali jsem klasiku polívku jako vy a pak přírodní plátek jedne vepřový a jeden kuřecí a uvidíme. Paní Lískové mi říkala, že můžeme cokoliv i když to není na jídeláku, my jsme si tam vybrali.
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme něco přes 60 lidí na večer. Být to na mě, tak tam půlka nemusí vůbec být. A co výzdoba?
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsme řešili pivo. Chtěli jsem jinou značku a to taky nebude problém, take super. Přípitek bude cinzano, pak polívka společná :-D a nějaký ten plátek. Bez předkrmu. Vy budete mít předkrm?
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, vidíš, to ani nevím, jaké pivo tam čepujou. Předkrm asi nee. Nesnáším ty šunkové rolky plněné křenem. Stejně bude mít každý hlad a rád si dá rovnou polívku a druhé. Taky jsem chtěla nějaký přírodní plátek, ale všichni včetně nastávajícího mě přehlasovali, že chtějí svíčkovou. 8-(A co večerní raut? Domlouvali jste se už nějak na dekoracích?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Teda jo tak to máte hodně, my si svatbu platíme sami takže tam budeme mít spíš hodně známých a pár lidí z rodiny. A kdo teda řeší počet lidí rodiče nebo vy? Výzdoba bude do zelenkava jak jsem už psala. Ukazovala mi, že tam má organzu na stoly, svíčky budou úplně všuede to bude super, zelené ubrousky a bílé nebo bilo-zelené plátky růži, nějaká ikebana. Dá se s ní super domluvit, je moc milá a ochotná.
Odpovědět
Profilova fotka
Večerní raut jsme chtěli hodně pestrý, takže takova ta klasika různé mísy, řízečky a slyšela jsem, že dělají vynikající žebra.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak se omlouvám za překlepy píšu moc rychle a nekontroluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vy už víte jakou budete řešit dekoraci, nějaká představa je?
Odpovědět
Profilova fotka
no my si ji z části platíme sami a z části rodiče. Spíš je to o tom, že máme hroznou rodinu. Kdybych někoho nepozvala, tak se urazí a přestane se bavit. Mi by to bylo celkem jedno, ale nechci dělat peklo k vůli mamce. Máme celkem rozvětvenou rodinu i přítel. Z kamarádů tam budeme mít jen ty nejbližší, což je asi 10 lidí. My chceme bílo-šampaň.
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? Já jsem právě měla představu o rautu, že tam budou řízečky, kuřecí čtrvrty, nějaká studená roláda, salámy, guláš, možná kolena, sýrovou mísu, saláty a tak. A když říkáš, že mají dobré žebra tak asi i žebra. Jsem ale rozežraná, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) U nás bylo něco podobného. Tak jsem řekla, ať se nehádají tak všechny nebo nikoho. Přítel tam bude mít z rodiny víc lidí než já, ale já to už neřeším. Ono to nejde se zavděčit všem. Můžeme se aspoň vymluvit na to, že stavíme takže malá svatba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak máte to taky tak, že budete mít oběd, kafe se zákuskem a ten raut? Našim se to zdá pořád málo. Mají pocit, že naší hosté umřou hlady. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rozežraná nejsi. My to chceme mít taky hodně pestré, máme svatbu před vámi tak ti pak řeknu reference jaké to bylo. Kolena říkala, že taky můžou být, myslím že není problém něco přídat. Jo a ještě jsme chtěli šopský salát a hodně želeniny kolem ať je to barvené, uvažuju třeba ještě nad najakými plněnými rajčaty nebo tak něco. Pečivo chleba, rohlíky i celozr. pečivo takže super. Uvidíme snad bude vše v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
jasně oběd, zákusek (budeme rozkrojovat dort) a kafe. Bude to bohatě stačit, stejně budou všichni už po obědě přejedení :-). Mají v jídelníčku i poháry takže pro děti super varianta.
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě k té dekoraci, mají tam červené záclony, takže to musíme pořešit, budeme chtít bílé, tak si to musíme zajistit. Ty dekoraci necháš na nich, nebo to budeš řešit?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, někdy to je složité. Ale nikdy se člověk nezavděčíme všem. Taky jsem už dospěla k tomu, že čím dýl to plánujeme tím slevujeme ze svých nároků. Zjišťujeme co je a není důležité. Respektive, že na ničem kromě nás dvou a našem ano nezáleží.
Odpovědět
Profilova fotka
Fotit se budete kde už víte?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fajn, že mají takový výběr. Jiak k té dekoraci....na to se právě chci domluvit, jestli mi to podle přání udělají oni, nebo musím sama. Máme obřad v Hradci nad Moravicí, takže nějaké fotky uděláme tam a nějaké chceme nafotit přímo na zámečku. Koho máte za fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
Lucie Pešková, jsem nadšená. Je úžasná, fotky netradiční. Přesně co jsem chtěla. A vy?
Odpovědět
Profilova fotka
S tou dekorací to můžeš nechat klidně na nich. Já jsem šílená. Do všeho se musím angažovat. Musím vědět vše do detailů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme Báru Kročkovou. Fotila svatbu holčině pod nickem luca.cegi nebo tak nějak. Dokonce taky v Loděnici. Je to sice amatérka, ale fotky mám pěkné. Taky jsme chtěli něco neokoukaného.
Odpovědět
Profilova fotka
jj ty fotky jsem viděla, má je pěkné a navíc máte výhodu už to tam zná. A cenově?
Odpovědět
1
2
73
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?