Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Tak teď teda nevím., do kterýho tématu mám psát :-D :-D :-D
Odpovědět
ja to zalozila dvakrat??? to je sranda!!!!! :-D :-D
Odpovědět
No jo, a dokonce s jiným názvem :-D . Tak kam se mám uhnízdit? :-D :-D
Odpovědět
nevis, jestli jde ta mistnost nejak smazat?
Odpovědět
zustaneme tady
Odpovědět
To netuším, ale asi ne, nebo jsem na to zatím nepřišla ;-)
Odpovědět
snad to nevadi... uvidime
Odpovědět
takze ty uz to mas za par.... ;-)
Odpovědět
do vcerejska jsem byla naprosto normalni, ale holky z mistnosti zari 2006 ze me udelali magora ted vim, ze nic nemam zarizeny a ze nic uz nestihnu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
No jo, už se mi to blíží - necelýho půl roku. Ale strašně se těším a přípravy mě hroozně baví :-D :-D
Odpovědět
Já taky byla normální - než jsem našla tyhle stránky :-D :-D . Teď se ze mě stal závislák :-D :-D . Ale aspoň se vykecám tady a miláčka s tím moc neotravuju. I když - ať si zvyká ;-) ;-)
Odpovědět
Z toho si nic nedělej, kámoška se vdává taky v září 2006 a ještě ji to naprosto nebere. Něco pomaličku zařizovat začne až po novým roce. Zatím se zaregistrovala na beremese :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Což je první krok.... samozřejmě k bezva partě holek a perfektní svatbě ;-) :-D
Odpovědět
ja to stejny, vse mam zatim jen v hlave, myslim, ze tak pulrok by mel stacit
Odpovědět
To určitě, v pohodě :-) . Já mám zamluvený šaty, ženich má oblek, pak máme místo na hostinu, hudbu a s panem děkanem v kostele domluvený datum a hodinu. Tak :-)
Odpovědět
takze skoro vsechno :-D
Odpovědět
Tak až na pár detailů (prstýnky, oznámení, cukroví, fotograf, kameraman, kytky...) vlastně jo :-D :-D
Odpovědět
Oznámko a prstýnky budeme řešit až kolem Vánoc a pak tak nějak postupně co bude potřeba ;-)
Odpovědět
tak to jo... a jaky mas satky?
Odpovědět
Budeme mít asi 60 - 70 lidí a rozpočet mi vychází tak kolem 30 - 35 tisíc, což myslím, že vůbec není tak hrozný ;-)
Odpovědět
to je dost pekna cena. ja nekde slysela, ze se pocita s tisicovkou na osobu :-| a to jako jen hostina nebo uplne vsechno?
Odpovědět
Šaty mám korzetový (šaty vcelku mi vůbec neslušely - vzhledem k postavě) - sukně jednoduchá, jemnej satén, splývavá, s obručí a korzet na bokách má satén, vprostřed decentní vzory a dlouhý rukávy - od lokte jsou nastřižený. Připadám si v tom jak princezna :-) :-) A kratší závoj
Odpovědět
jeee, a jak dlouho predem sis je byla vyzkouset poprve?
Odpovědět
Právě že úplně všechno :-) . Jídlo budeme mít vlastní (známý ženský uvaří, hostinu máme v kulturáku), ta tisícovka asi platí, když si necháš někde v restauraci dělat komplet jídlo (a na to fakt nemáme :-| )
Odpovědět
Poprvý jsem byla někdy v polovině září a zamluvený je mám od 20. září. V salonu mi řekli, že jdu tak akorát, že prý v červenci si u nich byla vybírat šaty slečna na červen 2006 ;-)
Odpovědět
ja na to taky nemam, ale chtela bych to mit v restauraci. doufam, ze az to doma oficialne oznamime, tak rodice budou hodni ;-) , ja jeste studuju a nasetreno mam leda tak do minusu :-D
Odpovědět
takze tak 7 mesicu predem je nejlepsi? ja ale jeste nevim, jestli si je budu pujcovat, nechat sit, nebo kupovat....
Odpovědět
Tak já jsem nezaměstnaná a přítel vydělává tak 8 - 9 tisíc ]-( Po rodičích peníze chtít nemůžu, ségra začala letos dělat vejšku a finančně to u nás není zrovna ideální :-( Účet v mínusu mám téměř každej měsíc :-D
Odpovědět
takze si vsechno platite samy? to vas obdivuju....
Odpovědět
Já myslím že těch 7 stačí. A pokud tě z nějakýho salonu vyhodí s tím, že jseš brzo, tak ať si trhnou nohou, měli by být rádi, že budou mít další zákaznici a ne si je takhle odrazovat ;-) A v lednu už bývá nová kolekce, takže se nebudou moct na nic vymluvit (jakože - přijďte po novým roce, to bude nová kolekce)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?