Svatba, leden 2012

Ahoj je tu někdo kdo má termín v lednu?nebo stejně jako my 14.1.2012?zajímalo by mě co už máte vše zařízené? :-) My teda termín,místo oslavy,šaty budu mít šité na sebe,ale nějak nevím kde udělat vlasy a make-up v Brně,tak kdyby jste měli někdo nějaký dobrý typ na vizážistku,nebo kadeřnici,nebo oboje v jednom sem s ním.
Odpovědět
1
2
@bobsh Ahoj, my máme svatbu 6.1.2012:-) Termín máme už zajištěný na matrice, máme domluvené místo obřadu a hostiny (oboje hotel Happy Star), rezervovaného fotografa (Radovan Chvíla), hudbu (smyčcové kvarteto), moje šaty se už šijí a ženich je kompletně oblečený. Teď doma vyrábíme oznámení a nějaké detaily (vývazky, jmenovky apod.). O účesu, kytici a dortu mám představu, ale ještě nemáme zařízené. V Brně ti bohužel neporadím, jsme ze Znojma:-)
Odpovědět
Jé tak to já ještě před dvěma lety bydlela kousek od Znojma v Božicích. My si oznámení děláme sami,už jen koupit tiskárnu a bude,máme to zatím moc pěkné,nechci se chlubit,ale nastávající muž je v tomhle moc šikovný,já totíž s pc moc nekamarádím. Vývazky a výzdobu na auta už mám taky hotovou,nakoupila jsem stužky a organzu nám na auto a muž tam bude mít cilindr a motýlky,ty jsem ušila z takové tlustější stuhy. :-)
Odpovědět
@bobsh Super náhoda...v Božicích jsem párkrát byla a znám tam i pár lidí;-) A jak jste došli na ten váš termín - má to nějakou symboliku?? Pořád ještě jsou zimní svatby celkem originální...taky se tě všichni ptají "a proč v lednu? Nechcete počkat aspoň do jara?":-) Držím palce při výrobě...a klidně se pochlub, budou nějaký fotečky?;-)
Odpovědět
No chtěli jsme 20.1.2012 ,ale bohužel tenhle termín neoddávají tam kde jsme chtěli,tak jsme si vybrali první volný termín v lednu. Taky se všichni ptají,ale prostě jen říkáme,že jsme chtěli leden a tak je to v lednu.Co víc na to říct,já nevím,že se všichni ptají,mě když někdo řekne,že bude mít svatbu,nikdy jsem nikomu neříkala a proč tehdy a tehdy a proč to chcete tak a ne tak. Fotky budou až bude tak nějak všechno nachystané co se týče výzdoby aspoň ať je toho víc.Jinak u nás nastal další problém a to,že jak to napsat? My nechceme na svatbě děti,myslím malé jednak z toho nic nemají a chceme si svatbu užít,ne ji mít doprovázenou řevem malejch prcků. Bratranci mají dohromady 4 děti,sami bez toho aniž by jsme jim říkali,děti brát nechtějí,protože jsou prostě moc malí,ale sestra od nastávajícího má dítě,rok a půl a on je hrozně uřvaný dítě,prý,že nám ho dá do novomanželského apartmá s tím zásadně nesouhlasíme,proto jsme jí napsali,že když děti,tak maximálně do tří hodin a ona se naštvala,potom mi napsala,že to mají s malým složité a že v lednu má brigádu a malej že bude na hlídání hodně krát a že neví jak to bude zvládat. Tak jsem jí napsala,že od tří je to bez dětí a bez debat a to už byla asi poslední kapka a už se vůbec neozvala. Tak jsem z toho tak trochu nervózní a naštvaná,protože já nikdy nikomu problémy nedělala a dělat nechci,ale aby mi někdo diktoval co a jak tak to je i na mě moc! Potřebovala jsem se vypsat,tak se nezlobte,že sem pletu něco co sem nepatří,ale jakej na to máte názor vy?
Odpovědět
@bobsh My máme leden, protože jsme se v lednu seznámili a slavíme tam výročí...tak jsme hledali nejhezčí termín a líbil se nám ten tříkrálový:-) Celkově se nám zimní svatby líbí... Jinak další dobrá náhoda...zrovna toto (s těmi dětmi) jsem dneska taky řešila:-) Moje sestra i švagrová mají obě miminka - jeden má rok, druhej půl roku. Moje ségra v poho - zařídí si hlídání...to stejný jsem očekávala i od tý druhý, jenže ta se mě dneska z ničeho nic mailem zeptala, jestli v tom hotelu, kde budeme mít svatbu, je nějakej dětskej koutek...zatím teda nenapsala vyloženě, že ho chtějí na svatbu brát, ale něco se asi chystá:-) Každopádně žádnej koutek tam není a jsem připravená říct radikálně NEexistuje, vůbec jsme s tím ani nepočítali...přesně jak píšeš ty - nenechám si svatbu rušit uřvanými dětmi. A kromě toho už vidím, jak se všichni věnují jen tomu malýmu, což se mi vůbec nelíbí - takhle nám kazit zábavu. Vyvrcholí to u nás tak, že jak budeme v prosinci rozdávat oznámení a pozvánky, tak k tomu dostanou i sepsaný informace o programu svatby, o dopravě atd. (všechno na co se pořád všichni ptají) a jako jeden bod tam budeme mít i jasně napsáno, že předpokládáme, že malým dětem rodiče zajistili hlídání doma:-) To by mohlo stačit, když to ty rodiče nenapadne samotný a musí dělat problémy. Jinak tam budeme mít dvě starší děti (5 a 11 let), který z toho už aspoň něco mají a nějak se tam zabaví.
Odpovědět
Tak to jsem ráda,že nejsem sama,ale na mě je toho moc.Chci klid a aby všichni respektovali co jim řekneme,protože je to náš den a rozhodně ho nebudu podřizovat dětem.Děti mám ráda i přítel,ale tohle je prostě něco co nepřekousnu.Přítel řekl,že pokuď ho tam vezmou a budou tam s ním chtít být až do večera,že je vyhodí,já se tomuhle chci vyhnout.Ale moc bych si přála aby nám napsala bude to jak si přejete a ne být uražená.Jsme přece dospělí lidé,snad rozumní.Tohle je zbytečný stres.
Odpovědět
Jo a my máme výročí 5.12. tak,že taky zima.
Odpovědět
@bobsh souhlasím, vidím to stejně a držím palce, ať se to srovná... Hezký mikulášský termín...a hned máte důvod pro ty, co pořád řeší proč v zimě;-) My letos na Mikuláše budeme rozvážet/rozesílat oznámení+pozvánky...je to měsíc před svatbou a napadlo mě udělat to formou mikulášský nadílky - jako někde dávají zvací koláčky, tak my uděláme nějaký malý balíčky ze sladkostí. A možná bysme se mohli i přestrojit za anděla a čerta:-) Jak velkou svatbu budete mít? My jen malou - cca 25 hostů.
Odpovědět
:-D tak původní plán byl co se týče hostů úplně jiný,než jak je to teď. Chtěli jsme jen rodiče a sourozence a nakonec je z toho tak 30-35 lidí.Ale spokojená jsem.Budou tam i bratranci,jejich ženy a tak,pár přátel.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak mi to mame v planu taky v lednu 2012, u nas je to uz trosku jiny uz mame pulrocni cacorku takze to jak tu resite ze nechcete maly deti se nas netyka my ji mame vlastni a bez ni si to nedovedu predstavit. jinak co vsechno uz mate zarizeno?
Odpovědět
@pusolamy Ahojky, bezva...a konkrétní datum ještě nemáte? Jo to chápu, kdybych měla sama mimi, tak to asi taky řeším jinak a něčí další navíc by mi tam nevadilo. Zařízeno máme v podstatě vše kromě účesu (kadeřnice), kytice, dortu a cukroví (to nám bylo přislíbeno, že se postará "tchýně", ale zatím se k ničemu nemá). Pak ještě v listopadu zajedeme do hotelu dojednat podrobnosti s provozním... Do toho budou hotový šaty a momentálně vybíráme skladby k obřadu. A jak jste na to vy? Jak jdou přípravy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany : ahoj dnes jsme zajednali misto a datum obradu 7.1.2012 ve 12 hodin v marianskem kosteliku v opocne, budeme to mit jen s nejbližší rodinou cca 20lidi, obed bude u me v praci delala jsem v restauraci pred materskou ale jeste jsem jim to tam nenahlasila :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, tak ja se k vam pridavam... budeme se brat v lednu.. v patek 13. :))
Odpovědět
@pusolamy paráda...to máte přesně den po nás - taky máme obřad ve 12 h.:-) i my chceme jen malou svatbu - cca 25 lidí. @takaya ahoj, super...vy jste zase přesně za týden po nás:-) 13. je krásné datum a s pátkem je to ještě lepší - nejsem pověrčivá, taky jsme to zvažovali... Co ti ještě chybí zařídit?
Odpovědět
Ahoj, přidávám se do lednovýho témátku - termín 20.1. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nu nam se tuto datum strasne libilo.. protoze to bude patek 13. roku 12. v 11hodin :)) Sice tchan je povercivej az moc a ma pomalu problemy ten den vlezt za volant, ale co se da delat... a co mi chybi zaridit? mam pocit, ze vsechno.. teprve pred mesicem me pritel pozadal o ruku, a do ledna je casu malo... Jestli rikate svatbe do 25 lidi mala, tak to jsem zvedava co mame my - bude tam max 15 lidi.. :D
Odpovědět
@takaya No hezky to máte vymyšlený;-) A určitě se to dá stihnout, zvlášť když jde jen o malinkou svatbičku:-D Beru to tak, že na svatbách, kterých jsem se dosud zúčastnila, bylo 60 hostů a více...takže nás už řadím k "malá", ale jsme tak spokojeni - my jsme se oba hned shodli, že chceme jen nejbližší rodinu. Taky to prvně vypadalo na max. 18 lidí, nakonec jsme ještě přidali pár společných kamarádů.
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany Nu, tak u nas nejblizsi rodina tvori jedineho cloveka.. vlastne tri... Pritele tata a sestra a moje teta.. nikoho jineho nemame... zbytek jsou presne - spolecni kamaradi :))) Proto se dostavame na tak 'male'cislo :)
Odpovědět
@takaya :-) Každopádně vám fandím, držím pěsti, ať se ten den vydaří a přeji hezké přípravy...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuju :) vynasnazime se :))
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se k vám holky dnes jsme si vylítali termín a bude to 7.1. ve 12:00 v Ostravě :-) ale zařízený máme zatím jen obřad a hostinu, bylo to u nás narychlo, takže máme dva měsíce na přípravu :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@kacenka1234 : taky mame 7.1.2012 ve 12 hodin ale v opocne taky mame dva mesice na pripravu ted v pondeli 7.11. jsme zamluvili termin takze presne dva mesice.jinak uz mam fotografa, a mame objednany prstynky , hostinu mame jen zamluveny mista nic blizsiho
Odpovědět
Profilova fotka
@pusolamy my jsme dneska koupili oblek pro ženicha, zítra jdeme vyřídit prstýnky a ve středu se jdu podívat na šaty, příští týden chceme vyřídit oznámení, fotografa a kameramana máme na ně nějaké typy tak uvidíme jestli to vyjde :-)
Odpovědět
ahoj,tak jak pokračujete?Já to mám v práci dost hektické,tak se bojím ať vše stihneme. Už máme termín,místo hostiny,cukroví,šaty pro mě a ženichovi chybí akorát regata,nemáme prstýnky a dort. Nacvičujeme tanec s překvapením.Ještě účes a líčení to jdu zamlouvat zítra.Květinářka vybraná,tak snad bude spokojenost. A BEREME SE 14.1.2012 V 11:30 a na oznámení bych zapoměla,to už máme v tiskárně.Pořád mám ale strach,že spoustu toho není,já se snad zblázním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme svatbu 28. 1. a už se moc těším :) šaty jsou zařízené, prstýnky vybrané, ale na objednání je ještě čas, drobnosti pro svědky apod už jsou zařízené, svatbu máme jen v pěti lidech, takže hostina se neřeší a už jen najít dobrou manikérku, kadeřnici a vizážistku a není co řešit :))) já se taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakhle moc těším, co vy? :-D
Odpovědět
Ahoj, planujeme s pritelem svatbu na 21.1.12, Jak jste na tom daleko s přípravami? Já vůbec nevím jaké šaty poradí mi někdo prosím :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
@kamikam02 Ahojky...tak dej do alba obrázky favoritů nebo jestli jsi byla nějaký zkoušet a my ti poradíme:-) Jinak moje šaty by měly dorazit zítra nebo pozítří - těším se a zároveň i trochu bojím... Taky jsem si zcela neplánovaně pořídila závoj - zatím nevím, jestli ho použiju na obřad...každopádně jsem ho chtěla hlavně kvůli focení. Pak už jsem si konečně domluvila kadeřnici - 6.12. jdu na zkoušku. Den předtím budeme na Mikuláše rozvážet oznámení a pozvánky. A taky už jsme se s "tchýní" domluvili na cukroví a dortu - konečně se začala zajímat, takže víme, že její nabídka (že toto zařídí) platí. Jinak celkem pohoda, až na to, že nám dvě pozvané maminky chtějí vzít na svatbu i nezvané děti (miminka)...:-) Co přípravy ostatních lednových nevěst?
Odpovědět
Profilova fotka
@bobsh My mame 28. 1. a kdyz prijdu do hospody, kvetinarstvi, ke kadernici, zlatnikovi kazdy mi rika, ze jsem mela prijit az za mesic... tak nechapu, o co vlastne jde, kdyz vsichni maji zamluvene saty a koupene prstynky uz rok dopredu.... asi je to vsude jinak, no :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamikam02 Jeeeee to je hezke datum :))
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?