Svatba červenec 2011, Ostrava-Poruba

Profilova fotka
ahojte holky, plánuji svatbu na příští rok v červenci a co vy?:-)
Profilova fotka
ahoj, taky máme v plánu červenec 2011, ale v Karviné, příští týden jedeme zařizovat restauraci a obřad, ty už něco zařízené máš?
Profilova fotka
Právě hledáme.. zítra chceme jet ohl. restaurace a pořád kutíme obřadní místo.. nevíme jestli někde venku a nebo v Porubě na zámečku.. nevím vůbec kolik to totiž stojí někde venku.
Profilova fotka
Taky jsme uvažovali o venkovním obřadu, ale máme strach, že by nám nevyšlo počasí, kromě toho v okolí Karviné pořádají venkovním obřady restaurace, kde to nevypadá moc pěkně - třeba plastové židle na sezení a tak. Jinak na matrice by to nemělo stát víc než 1000kč (odměna oddávajícímu) plus uspořádání obřadu restauraci.
Profilova fotka
jj s tím počasím to je risk, taky uvidíme. JJ na matrice to už nám psali, ale nevím jestli si nedávají něco extra za to, že je to venku. Uvidíme.
Profilova fotka
ahojky holky, tak koukám, že v Porubě to bude příští rok nabité:-) máte už něco zařízeného? :-)
Profilova fotka
dneska jsem byla v Třebovickém mlýně domluvit si sál.. a jinak pořád kutíme kde se vzít.. musím zavolat na radnici ohl. volných termínů, protože na email nereagují.. a kde ty to vidíš tu svatbu? :-)
Diskuse pokračuje po 2 měsících
ahoj :) tak já mám svatbu duben 2011 v porubě na radnici a hostina bude v třebovicích :)
Profilova fotka
Tak se k vám přidávám....bermee se 23.7. v Rychvaldě. A musím říct, poslední volné místo, co měli. A to jsem si myslela, že mám času dost. Objížděla jsem všechny možné místa a restaurace a tam to bylo uplně nejlepší, aspoň pro mě. Obřad bude venku na zahradě, pokud bude pršet, tak na zastřešené terase. Máme tam i hostinu, vlastní wc, pokoje nahoře, takže takové all in one :))
Profilova fotka
kajusska: v Mlýně to máte?
Profilova fotka
Ahojky, jsem taky z Poruby. Svatbu mame 11.6.2011 ve 13,20 hod.na Ostravskoslezske radnici. Hostinu mame v hajence v Dehylove.
Profilova fotka
tak to je fajn, jak se to tu rozrůstá:-))
Profilova fotka
já jsem taky z Poruby...ale svatba bude mimo Ostravu...můžu tedy mezi vás?? :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Baru:-) tak se zase potkáváme:-)
Profilova fotka
jan: x-) x-) x-)
Profilova fotka
Tak jsem si objednala z Hong Kongu létající lampionky a už jsou na cestě. Ještě pokukuju po jmenovkách na stůl a svatebních bublifucích. Psala jsem prodejcům dotaz na ceny do ČR, tak uvidíme :)
Profilova fotka
bluemar: a ono to vyjde nějak levně z Hong Kongu?? přijde mi to nějaké složité objednávat z druhého konce světa.. ;-) ;-)
Profilova fotka
No dodání trvá sice 6 týdnů, ale vychází jeden lampionek za 15,- korun. Takže oproti 60,- korunám za jeden v českých e-shopech se to celkem dost vyplatí. Já na e-bay kupuju většinu věcí na svatbu, všechno je tak o polovinu levnější než u nás.
Profilova fotka
blumar a máš kontakt a nebo z jaké stránky jsi to objednávala, můžeš mi to poslat do IP? děkuji
Profilova fotka
holky a typ na nějakého DJ máte?
Profilova fotka
Dj by se mi taky hodil :) jannicka: tak jsem se sekla, je to 25 za jeden, ale i tak se to myslím vyplatí...stránky posílám do IP.
Profilova fotka
ahojte nevesty, sorry ze vam sem lezu, jen sem si rikala, ze vam dam nejake tipy, treba to nekomu pomuze, pamatuji jak je nekdy tezke najit co a jak.... (cele jsme to zarizovali ze zahranici) obrad (muze byt i civilni) - cerveny kostelik v Hlucine, moc pekny prostor, pekne na fotky hostina - pension Florian, Hlucin, fakt velmi decentni salonek do 30 lidi, jidlo super, cenove vyssi kategorie, ale stalo to za to vecerni party - hospoda 58 Hlucin, super prostory (50 osob a maji i celkem velkou zahradku) a perfektni lidi a domluva kapela- Skyblu, zahraji vsechno mozne, vsem se moc libili a vsichni se bavili dort-aknel radvanice, spokojenost foto- katka holoubkova, foto pekne, ale trosku nas naprdla ve finale cenou a pristupem, ale to byl asi jen nas pripad... vyzdoba - nakupy hlavne v canea celkove je Hlucin moc prijemne mestecko a podle meho dost vhodne pro lidi treba z Poruby a tak... no nic, mejte se a hodne zdaru pri organizovani
Profilova fotka
Ahoj nevěstinko! Sledovala jsem na beremese tvé přípravy a musím říct, že jsi mě hodně inspirovala... O víkendu jedeme okouknout Hlučín, červený kostelík i penzion Florián. Paní ve Floriánovi mi říkala, že se nás tam vleze až 45, tak jsem zvědavá... Jak jste byli spokojeni s jídlem? Nám říkala že si můžeme donést vlastní alko i nealko a tak tam plánujeme zůstat na celou dobu hostiny, už se nechceme nikde přesouvat. Toužila jsem mít svatbu a hostinu v jednom místě, někde na zahradě, ale v Ostravě je docela nereálné takové místo sehnat... Kdyby někdo měl nějaký tip, budu vděčná... Zatím pa a děkuji všem nevěstám za inspirace...
Profilova fotka
sallynta: slyšela jsem, že na Setině se má příští rok oddávat i venku.. takže to máš na jednom místě
Profilova fotka
jj, jedeme o víkendu okouknout i Setinu, ale trošku mě děsí ta doprava, musíme to propočítat, jak by to vyšlo i s ubytováním, protože si nedokážu představit, jak se v noci přesouvá čtyřicet svatebčanů z divočiny do Ostravy :-)
Profilova fotka
sallynta: pokud chceš v Ove obřad v parku a na stejném místě i hostinu, tak Třebovický park a Třebovická role.....ale záleží, jaké máš nároky, park je nádherný, ale mně osobně se restaurace nelíbí...ale myslím, že dělají hostiny i v altánu v parku.
Profilova fotka
sallynta: je tak tos me potesila, no Florian fakt kvalitni, 45 se spis vejde do restaurace a pak v salonku se tanci, ne? My to meli jen v salonku, protoze jsme tam netancili. Jidlo dobry, my meli svickovou a chutnala, ale ceny fakt vyssi, ale mozna kdyz je vice lidi a i na vecer tak asi da vesti slevu... myslim ze vse na jednom miste se da udelat jeste na penzionu Silma, je to snad Rychvald nebo co... jako za sebe musim rict, ze presun (kousek) z obradu na obed byl jen ku prospechu vsech... ale jinak souhlasim ze najit poradny misto v okoli OV je porod! jeste by to vse na jednom miste mohlo byt v Albertovci - tam je hrebcin a penzion a zahrady... no nic vsem hodne zdaru ;-)
Profilova fotka
Baru, nevěstinka: Děkuji za tipy holky. Třebovický park je krásný, ale Role mě nijak nuchvátila. Altán je krásný, ale bylo by zapotřebí objednat catering, a to už bych raději vyjednala na Sl.-O. hradě. Penzion Silma mě uchvátil, ale volala jsem tam v pondělí a náš termín 20. už mají plno. Mají volno týden před a týden po, takže si musíme zvážit, zda nám toto místo obřadu a restaurace stojí za změnu termínu. Takže o víkendu budeme objíždět restaurace, které jsou ještě volné a pak se rozhodnem. Nikdy bych nevěřila, že zařídit svatbu bude takový horor. Člověk si něco vysní, šaty, místo, obřad, ale pak zjistí, že realita je naprosto jiná... Baru vy budete mít v Albertovci i ubytování pro hosty?
Profilova fotka
Ještě otázečku... Docela mě na netu zaujala restaurace Ondráš ve Sviadnově. Na netu vypadá úžasně, ale zarazilo mě, když mi paní řekla, že na léto mají jen jeden obsazený termín. Tak nevím, kde je chyba... Nemá někdo s touto restaurací zkušenost?
Profilova fotka
nevestinka: Albertovec mame my :-D je to tam super ;-) sallynta: nejake ubytovani mit budeme, ale to budu resit az podle aktualni situace, ted je na to brzy....jinak Silma vypada suprove, ale nebrat...znam to tam velmi dobre, znam osobne majitele, kteri jsou skveli lide, ale provozni jim bohuzel kazi image...takze ani nesmutni, ze zrovna na tvuj termin nebylo misto.... zarizovani svatby rozhodne neni horor, takto na to nesmis koukat...jde o to udelat si hezke odpoledne ;-) takhle to musis brat....stanov si priority...u me to byly fotky a krasne misto, to jsem resila jako prvni....a ten zbytek me az tak moc netrapi...nikdy se nezavdecis vsem, brblaly neres.....a lpet na malickostech je cesta do pekla, protoze nikdy se nic nevydari, jak ma a akorat to cloveku zkazi naladu :-) a najdi si duveryhodnou osubku, ktera ti pomuze a na kterou delegujes nektere povinnosti...u me je to sestra a svedkyne v jedne osobe...mam to stesti, ze ma navic mnimoradny organizacni talent :-)
Profilova fotka
Já vím..., ale prostě mě mrzí, že ta místa v Ostravě nejsou taková, jak bych si představovala... Fotografa máme, toho jsme rezervovali hned v květnu, ale teď mám obavy, že když neseženu na 20. srpna místo na hostinu a obřad, budu muset termín měnit a přijdu o něj... Baru a nemáš tip na nějakého kameramana? Dívali jsme se na Leoše, ale přeci jen je dost drahý a navíc na náš termín zadaný, takže i kdybych se rozhodla, tak nic.... Neznáš někoho, kdo točí ve stejném stylu? Vím, že když teď vyběhám obřad, hostinu a DJ, tak můžu s přípravama do jara lenošit, ale to hledání hostiny mě ničí... :-S něco je moc v centru, jiné zase daleko bez dopravy, jedno je drahé, druhé zas moc levné... :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?