Svatba 30.6.2012

Ahojky holky, máte některá termín ve stejný den? Už něco zařizujete, nebo to necháváte ještě na později?
Odpovědět
@petulkkab Ahooj, my máme taky termín 30. 6. x-) zatím jsme zaplatili fotografovi zálohu, někdy v září se chystáme domluvit restauraci :-) jinak máme oblek a boty pro přítele a já si za tři týdny jedu zkoušet šaty, které bych si chtěla koupit.. Jak jste na tom vy? :-)
Odpovědět
ahoj, my buď 30.6., nebo 21.7. zatím nemáme nic, do podzimu bychom ale rádi našli a zamluvili místo na kostel i na párty - zbytek počká do zimy :-)
Odpovědět
@verunka_ Tak my zatím máme jen fotografa domluveného a místo pro hostinu jinak nemáme absolutně nic...:(
Odpovědět
@petulkkab no času je ještě dost! my jsme byli na výlětě v Londýně, kde jsme koupili oblek, a šaty jsem našla tady na bazaru, jinak bych je ještě nekupovala :-) ale chceme nakupovat postupně, ať to potom není moc peněz naráz :-)
Odpovědět
@verunka_ jj ono je to nejlepší postupně nakupovat věcičky:) no já mám jen zatím hrubou představu, jak by šaty měly vypadat, ale ještě nejsem rozhodnutá... ukazovala jsem ženichovi asi 50 šatů, co sem si stáhla z netu a mezi i ty moje favoritky a vůbec se mu nelíbily... neřekla jsem mu, že jsou to ty moje vybrané, ale každé komentoval a tyhle šaty zrovna pozitivní reakci nepřinesly, takže musím hledat dál:) a barevnou kombinaci už máte vybranou? my zvolily bílo-zelenou:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my také 30.6. a už mám fotografku, video, místo na obřad a hostinu...zatím jen vybrané boty a prstýnky...a docela mě to baví :)
Odpovědět
@petulkkab no právě, ty výdaje se pěkně rozloží :-) pomalu vybíráme prstýnky, abychom všechno potřebné měli co nejdřív :-D no já s těma šatama měla taky problém, co jsem ukazovala příteli, tak se mu taky moc nelíbily :-| ale pak jsem narazila na ty v bazaru a ty se mu líbily strašně moc, tak jsem se domluvila na zkoušku :-) hlavní barvu máme fialovou, doplňkovou ještě ne, možná bude žlutá :-) @hayete tak hlavní už máte zamluveno, to je super :-) můžu se zeptat, kdo vám bude fotit svatbu? a prstýnky chcete kupovat kdy?
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ fotky Simona Smrčková, video Leoš Brabec...jsem z nich úplně vedle sebe...nadšená!! A prstýnky hned jak bude potřebná suma :-D Co vy?
Odpovědět
@hayete no tak to budete mít opravdu nádherné!! náš fotograf bude Radovan Chvíla a video nechceme :-) na prstýnky teď taky šetříme :-D pokud mi sednou šaty, tak za ně dám dost peněz, tak se budu muset chvíli potom krotit :-D ale doufám, že do října by prstýnky mohly být :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ R.Chvíla je taky úžasný. Já napřed video taky nechtěla, ale co jsem viděla videa Leoše, tak jsem změnila názor, jsou jako pohádka, jako film...žádná nuda...úplně mi změnil názor na video. Simona mě zaujala zvláštností fotek, jejich barvy atd. Šaty si chci nechat ušít na míru v Madoře, vyjdou jako půjčovné, ale napřed musím jít vyzkoušet jaký typ mi vlastně sedne.
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ jaké chcete prstýnky? my bychom chtěli jeden co mám v albu...klasický, hladký....
Odpovědět
@hayete máš pravdu, jeho videa jsou vážně dokonalá! my jsme ani jeden video nechtěli, tak aspon ušetříme penízky :-) prstýnek chci hladký s řadou briliantů uprostřed.. takový jako je na fotce, ale bez té vystouplé části.. pro přítele vybereme asi až pak ve zlatnictví, aby pasoval k tomu mému :) no mě šaty vyjdou na dost, ale pak je budu asi prodávat, tak už to nebude snad tak hrozné :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@verunka_ Prstýnek je krásný...ten se na tom prstíku bude ale blýskat ;-) Já si jako další úkol dala boty. Ale mají je jen v US a zatím nemám zkušenost s objednáváním, nevím jak se clem a dph atd :(
Odpovědět
@hayete no to já miluju, když se to pěkně blýská :-D ten prstýnek co máš v albu je nádherný, krásně jednoduchý :-) no a o botech já radši nemluvím :-D koupila jsem už asi troje "svatební", ale ještě nevím, jestli některé použiju.. balerínky na přezutí ale využiju určitě :-) a kde budete mít svatbu? můj sen je mít obřad venku, ale pořád nejsme rozhodnutí..
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ obřad na zámku Valtice v zahradě a svatební veselí pak v takovém "sklípku" je to hotel, restaurace, sklípek...něco jako Vinařství u Kapličky (z filmu Bobule). Je tam stodola kde se dá grilovat....dvůr na venkovní párty, místnost v zámeckém stylu a místnost ve stylu sklepa. Zároveň ubytování pro hosty, takže mohou kdykoliv jít odpočívat, mohou pít, uložit děti a pokračovat v "jízdě". Botů není nikdy dost!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hayete uživatelka-nevěsta "champ" má stejné botky na svatebních fotkách ale v modré...je to krásné album, koukni se :)
Odpovědět
@hayete tak to budete mít opravdu krásné x-) dívala jsem se na to album a je nádherné, boty jsou úplně super i v modré barvě :-) teď se dívám na tu stránku, odkud jsou, a možná později ještě nějaké objednám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ jsou v modré, růžové, černé, stříbrné a šampaň...hledala jsem je v Paříži, ale nic :( nezbude než ten internet. Jdu si o nich nechat zdát :) Dobrou noc
Odpovědět
@hayete @verunka_ a máte vybranou nějakou firmu na ty prstýnky? Nám se hrozně líbí nabídka Hejral... mají moc krásné prstýnky a můžeš si sama říct, jestli chceš prstýnek silnější, užší, víc kamínků, míň kamínků atd. A chcete z klasického zlata? Nám se s manželemčekatelem líbí bílé zlato :) a kolik jste ochotny do prstýnků vrazit korunek?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab my vybrali platinové od Tiffany, jsou malinko dražší, ale snad jsou forever ;-) stejný pro oba, hladký
Odpovědět
@petulkkab my asi budeme kupovat u L. Rýdla, ptala jsem se, jestli jsou možné úpravy podle mých představ a bez problémů :-) a určitě chceme bílé zlato, žluté vůbec nenosím.. a počítáme, že se vlezeme tak do 25 tisíc, ale doufám, že to bude míň :-D vy máte na prstýnky kolik vyčleněno? :-)
Odpovědět
No my to budeme mít přes známé právě od toho Hejrala a doufáme, že se vejdeme do 15000,-. Já bych ani nemusela mít zlatý, bylo by mi to jedno i kdyby byl stříbrný či z poutě, ale drahá polovice chce bílé zlato. Mně na prstýnkách tolik nezáleží, takže do toho ani nechci vrážet moc korunek... to je raději investuji do hostiny:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab jen ať chlapci do prstýnků investují, můj drahý říká, že je to taková záloha kdyby někdy bylo nejhůř. Snad nikdy nebude :)
Odpovědět
@hayete tak má drahá polovice tvrdí, že když je to jednou za život (a on ví, že je) tak proč do svatby neinvestovat. Jako já taky vím, že je to jen jednou ale prostě mi těch peněz přijde líto vyhodit je kvůli jednomu dni:(
Odpovědět
Profilova fotka
my máme taky 30.6.2012 :-)
Odpovědět
@janie122 Super, tak tě mezi námi vítám:) a kdepak to budete mít? máš nějakou bližší představu? jako barevnou kombinaci či styl svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab děkuju za přívítání :-) Obřad i hostinu máme na Albertovci u opavy, krásný hřebčín... koně paráda.. Jinak mám představ milioooony, je to strašné 11 měsíců do svatby a jsem jak prdlá, ale co člověk se bere jednou za život ...:D Chtěla bych romantickou svatbu s rudými růžemi a světle zelenými doplnky jetšě nevím jestli budu chtít tmavě červenou a nebo bordo, protože fotky hodně zkreslujou a někde vypadá bordo hezky a někde je to moc fialové takže nevím... Takovou hlavní záležitostí na svatbě by mělo být osvětlení, budu chtít hoooodně svíček plovoucí na začátek do mističek s vodou a ozdobičkama to se ještě domyslí ... no a na večer bych chtěla lampionky s žárovičkama a taky takové pytlíkové laterničky se srdíčkama vystavět na vchod do restaurace.. pokud nebude pršet a hlavně mé největěší přání je sít s žárovičkama (podobné vánočním) nad taneční parket... mé romantické srdce úplně pláááápoláááá :-D :-D :-D :-D fakt se tam vyřádím. A co ty jak si daleko s přípravama?
Odpovědět
@petulkkab no mně právě na prstenech dost záleží, počítám, že ho budu nosit celý život :-) takže teď si radši trochu připlatím, abych pak nelitovala.. ale myslím, že do 20 000 se vlezeme.. už bych je chtěla mít doma x-) @janie122 taky tě vítám :-) to osvětlení bude určitě vypadat skvěle! lampiony taky plánuju, a teď mám objednané ještě velké lucerny, tak se na ně těším :-D holky a kolik hostů asi budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
jak velké lucerny budeš mít? Máme cca 40 hostů myslím že je to tak akorát.. :) a jak vy? Pořád přemýšlím jestli si mám půjčit šaty nebo si je mám koupit. Žijeme ve skotsku a je pravda že na ebay se dají koupit za hubičku, nechávají se šít v číně, šaty jsou na obrázkách krásné i doporuční jsou na ně dobré tak nevím nevím... Budeš si šaty kupovat? nebo půjčovat?
Odpovědět
@janie122 lucerny budou velké 1 metr :-) a doufám, že se vejdeme do 80ti hostů.. máme velkou rodinu, z mojí strany je to zhruba 30 lidí :-D já jsem tady narazila na jedny krásné šaty na barazu, na konci srpna si je jedu zkoušet, a jestli mi padnou, tak si je koupím :-) na ebay jsem se taky dívala, ale asi bych měla strach, co mi dojde.. některé holky si tady šaty nechávají šít přímo v Číně :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?