Svatba 2011 červen

Profilova fotka
Ahojky přijde někdo kdo se vdává v červnu 2011? :-) Snad tu nebudu sama :-(
1
2
9
Profilova fotka
Ahojky, my už máme naplánováno na 18.6. 2011!!!!
Profilova fotka
Ahoj holky, taky máme naplánovaný termín na 18.6.2011. Tak jsem si říkala, že bych se měla registrovat a pomalu je načase se trochu inspirovat a hlavně zjistit co a jak:-)
Profilova fotka
A už máte něco zajištěné? My akorát penzion, kde bude hostina, jinak je myslím na vše ještě spousta času :-D, i když to určitě uteče....
Profilova fotka
Ahojky taky se budu vdávat v červnu 2011.Ještě nemáme zamluvený termín ale chystáme se zajit na matriku v řijnu,aby jsme měly do Vánoc hotové svatební oznámení..Brát se budeme na Děčínském zámku,jinak zatim jen tak pokukuju po šatech a hlavně tedy zjištuju co vše stojí.Koupila jsem jen oblek pro našeho skoro ročního synka...Jinak si myslím že je ještě času dost ;-)
Profilova fotka
tak to my nemáme ani ten penzion:-), zatím spíš hledáme kde mít obřad a pak hostinu, fotografa atd. Nezdá se to, ale ono to uteče tak strašně rychle...
Profilova fotka
AHoj "sulcikovap" tak vítej v klubu :-D , na zámku to může být moc pěkné to jste vybrali dobře.
Profilova fotka
businek:Děkuju za přivítání.No na tom samém zámku to měla i má švagrová cca před 4 roky a bylo to prá nádherný a ted ho ještě ke všemu opravily tak to bude krása..Hostinu budeme mít na myslivecké chatě :-) Puvodně jsme to všechno chtěly u přitelovo rodičů na zahradě ale to by sme se jich musely na vše ptát a to se mi nechce.Chceme aby zatim o ničem nevěděly,protože se ted v červnu bude ženit muj budouci švagr,tak at si užijou jejich svatbu,a pak mi (to nejlepší na konec :-D ).Chceme naším rodičum dát svatební oznámení k Vánocum jako dárek... :-)
Profilova fotka
Juuuj a to vydrzite az do Vanoc? To bych nezvladla, ja bych jim to rekla hned, tak se vlastne i stalo :-D !!! Ale jinak opravdu originalni napad na darek!!!
Profilova fotka
eszu:No jasně že to vydržíme ;-) Do Vánoc to není zas tak daleko a hlavně to hrozně rychle uteče :-)
Profilova fotka
No tak to s tebou souhlasím uteče to jak voda :-N . V diskuzi svatba 11.6. 2011 jsem se dočetla, že si šaty budete kupoat v pražském salónu, nemáte na něho nějaký odkaz, mrkla bych se pro inspiraci :-D PS:dárek k vánocům je to opravdu hodně originální, zvlášť jestli to nečekají ;-)
Profilova fotka
ahoj holky... promiňte že se sem pletu já jsem červen 2010 jen vám musím říct že mě pobavilo, že naše forum červen 2010 bylo založeno přesně rok před vaším :-) 5.5.2009.... asi nějaké magické datum :-D tak přeju pevné nervy při přípravách a hodně štěstí :-)
Profilova fotka
tak to je vidět, že všechny začínáme plánovat tak nějak stejně :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
businek:Ano budu si je kupovat v Praze.Tady ti posílám pár odkazu ;-): http://www.svatebni-saty-natali.cz/sv... . Jinak stačí když si dáš na mapy:Svatební salon Praha a najde ti jich tam haba kuk :-D Já si budu kupovat tyto:http://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/462.html
Čauky holky, tak se poslušně hlásím k červnu 2011 :-D Datum máme naplánovaný na 25.6.2011 a máme zamluveno místo, kde bude hostina a taky jsme domluveni na obci, kde nás budou oddávat :-D S přítelem se smějem, že blázníme takhle dopředu, ale když nás - hlavně mě teda :-D to zařizování a plánování tááák baví :-)
Profilova fotka
xxxluciexxx :Tak tě tu pěkně vítám :-) To nejsi jediná ja z toho taky uz blázním ;-) businek:Jinak už jsem si objednala svatební botičky najdete je v albu ;-)
sulcikovap: Jé, tak to jsi mě uklidnila :-D Když mě to tak bavííí:-) Ehm, a botičky už mám taky :-D Ale přítel se tomu mému angažování jen směje, nebrble, tak je to ok :-)
Profilova fotka
xxxluciexxx:Mě to taky hrozně baví :-D Přítel taky jen přikivuje ale občas to semnou řeší jak by to chtěl mít a tak :-) Proč tu ještě nemáš založené album?Já si už pár věcí kupuju,a dnes jsem se rozhodla že si šaty nechám ušít na zakázku :-)
Na albíčko jsem ještě nějak neměla čas :-D , ale dneska už začnu, inspirace už mám až až, představy taky, a nákupů taky :-D Jakou budete mít barvu svatby - tabule atd? My asi zelenkavou, takovou jemnou, snad všechno seženu, jak si představuju :-p Šaty na zakázku, opravdu? =-) Ty co máš v albíčku? Teeeda, jsou nádherné, ale kde seženeš tak šikovou švědlenu, která Ti je ušije? =-)
Profilova fotka
xxxluciexxx:Švadlenu už mám :-) Ano jsou to ty co mám v albíčku,už jsem stou paní domluvená. No a barvu svatby by jsem chtěla mit červenou :-DMáme nákou představu jak by to mělo vypadat,ale na hostině se víc vyřádí přítel :-D .A hlavně se ještě rozhodujem zda mít hostinu na zahradě přítelovo rodiču nebo na myslivecké chatě.. :-) Uvidíme...
Profilova fotka
my už máme dost jasno.. 4.6. :)
Profilova fotka
na měření k šití šatů jedu příští pátek.. Možná je to ještě brzo.. ale zůžit snad půjdou vždycky :))
no nazdar efe!:-) konecne taky zase tady:-) jak pokracujete? co misto? tyjo, ty uz jedes na saty?? ja chci v cervnu objednat boticky, po zkouskovem:-) saty az po lete-....
Profilova fotka
Ahooj :) sem ráda, že ty tu. Dělám teď ilustrace k jedný knížce, tak sem úplně vyždímaná a času moc nebylo..a v podstatě ještě není :-D Místo pořád hledáme.. nějak němůžeme na to perfekní narazit :(( Botičky máš v albu krásný a krásný inovovaný album..moc se mi to líbí. Já sem nějak smířená, že budu boty kupovat někde v zahraničí nebo po bazarech.. Chtěla bych totiž vyší podpatek, ale kulatou špičku a aby byly barevné..vidim to na zelené. A to je zboží k nedostání. že si musim vždycky něco takovýho vymyslet :((
efe: to je právě ten problém, člověk si něco vyhlídne a pak ne a ne to sehnat....já jsem naštěští sehnala tenhle obchůdek, kde mají i hnědé (ale zrovna mi nevyhovuje podpatek, je asi moc nízký), a nebo obarvují všechy bílé co mají... šatky budou ty, co máš v albu? Jsou super! A barvu bílou, nebo jinou? Mě se zase moc líbí tvoje album:-) Díky za pochvalu:-)
Profilova fotka
šaty budou smetanové...protože mi přijde, že čistě bílá hází na fotkách až do modra a to bych vypadala jak smrť :) Hrozně se bojím, jaký vybere paní švadlenka krajky a tak.. protože na tom to všechno stojí a padá No jak tam máš ty hnědý dokonalý, jen bys chtěla nižší podpatek.. tak já bych ho nechala a mít kulatou zavřenou špičku beru ty hnědé taky :DDD Už máš místo svatby zarezervované?:) nebo jak si ještě pokročila?
místo máme vybrané - asi to bude Valdštejnská lodžie u Jičína, ale rezervovat se to ještě nedá, prý až tak v říjnu, listopadu začnou brát na příští rok....takže nijak nepokračujem a dáváme si pauzu:-) máme to vcelku vymyšlené, takže teď je klid a s přípravami začnem až nějak na podzim...jen ty botky si chci koupit za odměnu po zkouškách:-) Já mám ty botky ze zuzanashop.cz mrkni na to, mají tam různý a ty, co jsou bílý, se dají obarvit na jakoukoli barvu přímo od výrobce:-) i na zeleno:-)
aha, ono tam nic s kulatou plnou špičkou není:-((( tak to nic... to budeš mít asi těžké hledání...
Profilova fotka
právě :) ale však já něco najdu!! už aby byla kulatá špička zase v módě..
omlouvám se, že jsem se připletla? ale sháníte boty s kulatou špičkou?? :-)
Jestli ano, můžu poslat odkaz já chtěla taky s kulatou špičkou, no a sehnala, přišli mi a jsou naprosto úžasný :-)
1
2
9

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?