Svatba 16.7.2011

Profilova fotka
Ahojky nevěsty, přidá se někdo k tomuto datu? :-) :-)
1
2
11
Profilova fotka
Tak nikdo se nepřidá? :-(
Ahoj, tak já se přidám :) Máme to 16.7.2011 v Areálu Botanika - Horní Bezděkov. Kde vy?
Profilova fotka
Huráá, konečně jedna spřízněná duše :-) :-) My to máme ve Zlíně a obřad i hostinu v penziounu Na Rozcestí v Trnavě u Zlína :-) :-) :-)
Ahojky já se taky přidávám :-) My to budeme mít na zámku ve Slavkově u Brna. Teda přesněji v zámeckém parku...teda snad když vyjde počasí. Když ne, nevadí svatba se při nepřízni počasí přesouvá do zámecké kaple.Taky pěkný.A hostinu asi v Kloboukách na Podkově
Ahojte, tiež sa pridávam ;-) Budeme mať svadbu v Raduňskej Oranžerii pri Opave. Tiež dúfam, že nebude pršať :-) Hostinu ešte riešime, ale vyzerá to buď na Hlavnici alebo Kružberk :-)
ahoj taky mám svatbu 16.7.2011 v opavě ve 12.00hodin a už mám dost zařizené
Profilova fotka
Ahojky taky máme 16.7 2011, ale začíná se nám to nějak kazit :-( ... chtěla jsem na zámku Lednice, ale z matriky mi psali, že se zámek ze strany kde se konají obřady bude opravovat... Tak teď nevím jestli to mám risknout nebo ne... :-|
Holky a šaty ste si už boli skúšať? Ja zatiaľ hľadám na nete... Beeruska: tiež dúfam, že raduňský zámok nebude mať lešenie, opravovali na ňom vežičku, to už je našťastie hotové, tak uvidíme...
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidám.máme svatbu v Polance nad Odrou a hostinu, rut večerní a ubytování máme zajištěné v hotelu Lipová na Morávce.
Profilova fotka
Ahojky, tam konečně nějaká další duše, jinak nás moc s tímto datem není :-( :-(
Profilova fotka
Ahojky slečny, taky se přidávám k tomuto datu :-) Svatbu budeme mít na Plzeňské radnici a hostinu v černicích v pivovaru Purkmistr.
Ahojky,taky máme svatbu v tomto termínu :-) ve 12 hodin v Ov-Porubě.
Článek se načítá
tak i já mám tento termín...a to na slezkoostravské radnici, tak snad nám vyjde krásné letní počasí :-D a kromě obradu a hostiny ještě nemám nic zařízené....a jak jste na tom vy?
Profilova fotka
No my jsme si jako první zařídili hostinu, obřad jsme šli zamluvit koncem ledna a už bylo všechno obsazené :-( takže to budeme mít v Západočeském muzeu. Šaty jsem si zamluvila minulý týden a to už mi v salónech říkali, že je pozdě. Na příští týden chystáme zamluvení dortů a cukroví, tak snad nám zase neřeknou, že už je pozdě....a v počasí také doufám. I když první co jsme na svatbu dostali byl deštník, tak mám strach že bude pršet ....
@joudelinka pršať nesmie ;) Aj obrad aj oslavu máme vonku, tak to by ma mrzelo...
Ahojík. Také se na 95% přidávám. Svatbu máme sice 15.7. :-) na Volyňsku (okres Strakonice). Vlastně budeme mít svatbu tam, kde se vdávala Blažena ve filmu "Slunce, seno..."
Ahoj, tak se k vám taky přidám :-) Bereme se 16.7. na Králičím vrchu u Zlivi u Českých Budějovic a obřad budeme mít venku v obřím altánu, tak se taky modlíme za hezké počasí nebo aby alespoň nepršelo...:-)
Profilova fotka
ahoj, my mame 16.7. svatbu na statku v Ondrikovicich :-) a pocasi !musi! byt krasny...mame take obrad i raut venku...
@kittyh @balet tak sme sa zhodli na tom, že proste bude pekne a hotovo :-D :-D ;-) A čo všetko už máte nevestičky?
Zatím máme všechno ve stavu objednání...Oblek pro ženicha se šije, šaty mám zamluvené, prstýnky a výzdoba jsou objednané. Čekáme až přijdou pomůcky na tvorbu oznámení, abychom se do nich mohli pustit... Zatím nemám ponětí kde objednáme dort, zákusky a výslužky...Výzdobu pro nevěstu na auta a věnečky do oken, jmenovky na stůl apod. si budu dělat sama...Co vy? Budete si taky něco vyrábět? :-)
taky se přidávám...zatím máme jen termín a všechny plány jen v hlavě....se šatama nespěchám, je mi už víc roků, tak se nehodí bílé a s barevnýma není takový frmol...,svatbu máme v Lázních Bohdaneč a hostinu na zahradě....opravdu musí být krásně!!!! balet, jak budete vyrábět oznámení??? my chceme nějaké dvd vytvořit....jo a vlastně máme už hudbu na obřad...aspoň něco!!!
@kupid6 ......a jak to uděláš s kytkou a šatama? taky ala Blažena? já chci totiž luční kytku, tak se ptám co a jak :-S
@paoo ne, ne, ne... žádné ala Blažena... šaty už mám zamluvené... a kytku mám ve svém fotoalbu
@balet ja som vyrobila oznamko, ktoré musíme ešte vytlačiť a nalepiť mašličky...výzdobu si budeme robiť sami a koláčiky budeme tiež piecť s tchýňou mojou budúcou :-) Inak okrem miesta obradu, mojich šiat a topánok máme len kopu plánov ;-)
@paoo Ahoj, to oznámení mám v albu. Úplně stejné budeme vyrábět. Podařilo se nám sehnat ty sušené lístky i lýko a vizitkový hladký papír a přítel má možnost vytisknout je v práci, takže to bude celé home made :-D
Ahoj, my máme 16.7. na zámku Sychrov... ;-)
@soniya Sychrov je nádherný! Budete to mít na zámku nebo vzadu v zahradách u fontány? To budete mít nádherné fotky, zahrady jsou okouzlující!!! :-)
Děkujeme..Budeme mít v parku, tam jsem měli první rande, tak nás to tam spojuje...Boužel matrika povoluje svatby jen na dvou místech, tak jsme si vybrali místečko v polostínu,abychom tam neumřeli, kdyby bylo teplo..:-D Doufám, že výjde počasí, ptž jinak musíme do náhradních prostor, no a mně se uvnitř zámku moc nelíbí, no uvidíme..
@soniya Počasí už je objednaný a domluvený...prostě BUDE hezky!!! :-D
Hmmm, tak super.... ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
1
2
11

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?