Svatba 1. června 2013. Pojďte si pokecat :-)

Profilova fotka
Taky máte svůj den "D" naplánovaný na 1.6.2013? Jooo? Tak si pojďte popovídat 8-)
Odpovědět
1
2
9
Profilova fotka
Tak to vypadá, že u nás to taky padne na 1.6. 2013 :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:) My se zasnoubili 2.6., takže poslední termín, co připadá v úvahu, je 1.6.2013:) A zatím to i tak vypadá, protože bychom rádi měli obřad venku a nechceme mít zimu.. V květnu svatbu nechceme, takže by zbýval duben, příp. březen:) Kde se budete brát? A máte termín už zamluvený? my jsme se rozhodli, že případná místa objedeme, pokoukáme, nejlépe nějakou svatbu uvidíme a pak si řeknem...
Odpovědět
Profilova fotka
A vůbec, už se moc těším, i když nevím na kdy a nevím kam:)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den děvčata, omlouvám se za vyrušení v diskuzi, ale chtěla bych upozornit na moji soutěž o focení svatebního dne zdarma. Pokud máte zájem, podívejte se ke mě do profilu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. No my zatím nemáme místo. Máme vybraná tři a přemýšlíme které. Chceme je také dojet okouknout do konce prázdnin a pak zamluvit na matrice. No a jinak více věcí budeme rezervovat až tak kolem Vánoc. Zatím přemýšlíme jakým stylem to vůbec uspořádat. Jestli jen v kruhu rodiny a to celý den - to bychom chtěli v nějaké stylové restauraci třeba ve mlýně no a nebo oběd s rodinou a potom večer grilovačku se všemi kamarády. Problém je ten, že jsme oba z jiného koutu ČR takže vždycky jedna půlka bude muset nocovat takže nejspíš i s ubytkem, ale 600Kč za noc se mi dávat na každého nechce. Takže bychom to řešili někde v kempu i s ubytkem v chatkách. No nevím... je toho tolik na přemýšlení. Hlavně si teď vůbec nedokážu představit jestli chci velkou oslavu nebo jen malou a tu velkou udělat až potom... potřebovala bych si to nejdřív vyzkoušet :-D
Odpovědět
Ahojky ... tak se pridavam se stejnym datem svatby ... :-) ... mame predbezne zamluvene misto sezdani a hostiny a fotografa ... jen kameramana jeste nemam - zatim jsou vsichni,kterym jsem psala uz amluveni ... :-| ... no ale tak casu dost ... :) .... jinak sbiram inspirace a predbezne jsme se domluvili,ze svatbu budeme ladit do vinove barvy ... :-)
Odpovědět
zdravím :-) my zatím nic moc nehrotíme,jen pokukujem co by se nám kde líbilo :-)
Odpovědět
My máme datum 22.6 2013 je už zamluvený DJ a místo hostiny a obřad bude venku ale kdo nás oddá to ještě nevíme chtěli bychom kněze ale kterého nevíte o někom ?
Odpovědět
tak jsem začala řešit svatbičku...a čumím jak blázen...na matrice budou termíny v listopadu,u šatů mi bylo řečeno,že tak v únoru ať dorazím :-O tak co já mám plánovat?dokud nemám datum jasný,tak přeci nemůžu domlouvat fotografa,muziku nic...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přemýšlíme o svatbě na den dětí :-) Zatím jen přemýšlíme kde by měla být, chceme ještě objet pár míst a potřebuju zjistit, kdy se to dá na matrice zamluvit. Někdo mě straší tím, že až po novém roce.
Odpovědět
Měli jsme termín také na 1.6.2013, ale bohužel kvůli kapele jsme to posunuli o týden.. no což, dobrá kapela je prý důležitější než datum... ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@klaruskakk Jakou máte kapelu, že kvůli ní posouváte i termín? ;-)))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My s přítelem jsme se o svatbě dřív bavili ve stylu: Joo šak jednou to bude tak a tak. No a jednoho pěkného dne jsem se nas*ala a říkám: Máš týden na to, vymyslet pěkné datum svatby v roce 2013. Chtěla jsem květen, ale tam nevycházela pěkně žádná sobota. O prázdninách nepřipadalo k úvahu v tom vedru někde se potit v šatech, tak že červen. No a když mi řekl že třeba prvního, tak jsem se toho tak chytla, že už to tak zůstalo. Na 1.6.2013 jsme si zamluvili místo obřadu, hostinu, fotografa, jen hudbu pořád nemáme.
Odpovědět
Profilova fotka
@sediten wow, bude to nějaké speciální místo, že už to máte zamluvené takto dopředu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, je to na Modré u Uherského Hradiště. Je tam nevysvěcený kostel, který je teď hodně chtěný, takže zamluvení je nutné rok až rok a půl dopředu
Odpovědět
Je to kapela Trio Band... hrají opravdu hezky a je pravda, že na kapele opravdu záleží, takže chceme takovou, kterou máme vyzkoušenou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a my už jsme konečně na tuty zarezervovali termín a místo. Bude to na Žumberku v Jižních čechách. A jak jste na tom s časem obřadu? Já chtěla odpoledne,, přítel dopoledne takže nakonec to bude ve 12hod. :) Tak konečně můžu říct, že první věc je zařízená :)
Odpovědět
Ahojte nevěsty,my chceme taky tento termín,ještě ho nemáme zarezervovanej,ale snad to klapne:-)
Odpovědět
Nám na matrice řekli,že svatby na příští rok rezervují až od října takže do té doby prakticky nic dělat nemůžeme,jen tak koukat a přemýšlet co a jak...ale moc se na to těším 8-)
Odpovědět
My už máme také jasno. 1.6.2013. Původně jsme chtěli svatbu v květnu, ale to bylo všude kolem nás, že se to v květnu nedělá a kdesi cosi, tak jsme to přehodili na hned první den po květnu :-). Už máme i zařízené místo pro oslavu a za týden jdeme zařídit obřad :-). Je to sice trochu předčasné, ale aspoň pak můžeme v klidu plánovat další věci :-)
Odpovědět
Ahoj, mame stejny termin :) Ale zatim jsem nehnula s nicim. Mame jen misto a datum. Nejak nevim, jak do toho :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojik máme také termín na 1.6.2013 už zamluvené místo a časobřadyu i hostiny,předběžný rozpočet a výzdobu....což jsmje museli sepsat jen pro představu na kolik nás to vyjde...plus minus :) jinak fotakovat bude kamaradka uz tro vi....jeste potrebuju kameramana a hudbu....šaty jsem okukovala,ale taky mi bylo řečeno přijdte v prosinci v lednu už tady bude hroznej zmatek.....
Odpovědět
Profilova fotka
jinak svatba bude v hotelu Harmonie v Zastávce u Brna,obřad bude venku a hostina pak vevnitř...je tu někdo,kdo se tam taky bude vdávat?jinak co už pomalilililinku dělám jsou vývazky... :) trochu si snima lámu hlavu,moc mi nedrží...nevím jak na ně....jen jsem je sepla k sobě špendlíkem,ale musi to přece ještě nějako držet ne?a budu si dělat i oznámení a pozvánky a jmenovky...mám doma 15ti měsíčního raubíře,takže vždycky,když večer vytuhne udělám tak jeden vývazek :) takže za těch 9 měsíců na přípravu bude stačit :))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojik, taky máme stejný termín svatby 1.6.2013. Holky není tu někdo z okolí Zlína nebo Hradiště? :-)
Odpovědět
Ahoj, přítel taky vymyslel, že se vezmeme na den dětí :-). Máme zamluvený termín na matrice a místo obřadu (zvonice na Soláni ve Velkých Karlovicích). Obřad máme naplánovaný venku, ale kdyby to nedovolilo počasí, tak to jde i vevnitř. Kde bude oslava a jak přesně bude vypadat zatím nevíme. Máme několik tipů, ale chceme to nejdřív v září objet a rozhodnout to. Taky potřebujeme něco s ubytováním, protože přítel a jeho rodina je z druhé strany republiky, tudíž budeme potřebovat, aby měli kde složit hlavy :-). Kdyby jste některá měly tip na místo pro hostinu v Karlovicích, tak sem s nápady ;-). Taky plánujeme, že oznámení a všechno s tím související budu dělat doma, stejně tak vývazky a výzdobu, ale na to je ještě času dost :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Taky plánuju, že si hodně věcí budu dělat sama doma. Vývazky, jmenovky, polštářek pod prstýnky, podvazek atd. Ale ještě nejsem na 100% rozhodnutá o barvě svatby takže to nechávám ještě uležet. Navíc stále šetříme takže zatím nechci nic kupovat dokud nebudeme mít úplnou představu o takových důležitých věcech jako budou šaty, oblek a obutí. Podle toho kolik dáme za tyhle věci budu řešit finančně ostatní až kolik na to zbyde :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přidávám se k vám se stejným datem svatby, krásného 1.6.2013 :-). Původně jsme chtěli v květnu, právě proto, že v květnu se svatby nedělají :-). Ale pro nám je měsíc červen dán :-), oba jsme se v červnu narodili a dokonce i seznámili, takže červen pro svatbu byl jasný :-), tak proč ne hned prvního. Koukám, že už máte hodně zařízené hlavní věci jako místo obřadu, hostinu, fotograf/ka, to my jsme ještě na počátku :-). Dlouho jsme řešili místo obřadu a včera to konečně rozsekli a na 99% tam máme termín jistý. Včera jsem byla hold akční a zamluvila i fotografku, kterou jsem už měla dlouho vybranou :-), jen ta hostina a kapela nějak vázne =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se rozhodla to zacit resit a zamluvila jsem fotografku. Tak aspon neco. Jakou budete mit barvu svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky to Nas je dost:)my s pritelem taky mame termin 1.6.2013 :)
Odpovědět
Profilova fotka
my tp budeme mit v barve bilo ruzove:)))
Odpovědět
1
2
9
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?