Nevěsty Zlín 2012

Ahojte holky. Po čtyřech letech sme se s přítelem rozhodli se vzít. Zatím sme ve stádiu výběru termínu a místa. Ale pohybujeme se už jen kolem tří termínů 22. 9., 29. 9., 6. 10. Až si vybereme dáme vědět. Rozhodla jsem se založit toto fórum, abychom se mohly společně podělit o přípravy, novinky a případně si dopomohly k tomu, abychom na něco nezapomněly :-)
Odpovědět
1
2
15
Ahoj funnie, tak to jsme na tom stejně :) Máme taky jen přibližný termín - 9. a 16.6. Ale vůbec nevím kde.. chtěla bych něco v zahradě (s mokrou variantou), ideálně včetně ubytování a možnosti hostiny. Svatba bude malá, 24-30 lidí. Zatím jsem ale to ideální místo nenašla :) Třeba Trnava se mi podle fotek nelíbí, protože je tam vidět na to tenisové hřiště.. takže nevím. Bohužel se nemůžu jezdit dívat, protože sice ze Zlína jsem, ale teď bydlíme v Praze.
Odpovědět
Ahojky Jani. Mně by se líbila Baťova vila. Ale je to trochu dražší. A dle dosud získaných informací je tam právě možnost venku i vevnitř + hodina navíc mimo obřad na focení v interiéru i venku v zahradě. Tak přemýšlíme o tom. O hostině zatím moc nemluvíme. Tu budeme asi řešit, až si ujasníme místo a termín. Tak přeji ať vyberete nějaké pěkné místo. Kdybych od někoho dostala dobrý tip, dám vědět. Jo a jsem Jitka :-)
Odpovědět
Ahojte, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte o pořádání svateb v okolí Zlína na netradičních místech jako jsou např, farmy, mlýny, statky,stodoly ? Varianty i na déšť, ne jen na pěkné počasí. Děkuji předem za případné tipy :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@bera8 záleží, kolik budete mít lidí... dost známá je stodola na Trnavě - Penzion na rozcestí. Supr místo je biofarma na Jurém, ale tam nevím, jak by to bylo s obřadem. Když zadáš do vyhledavače, vyjedou ti webovky. ;-)
Odpovědět
Díky za první tipy :) odpoledne budeme mít cca 80 lidí. Trnavu mám v merku, ale raději chci více možností...
Odpovědět
Biofarma vypadá dobře. A je to docela blízko Zlína. A i kapacitně je to super. A na naši podzimní svatbu by to mohlo být ideální místo :-) A kdyby tam šel zařídít i obřad, bylo by to super :-) Dík za tip. Jen kdyžtak pište termíny, abych případně někomu nevlezla do zelí :) to bych nerada.
Odpovědět
Biofarma je perfektní, ale bohužel pro nás kapacitně malá :(
Odpovědět
Biofarmu už jsem si taky našla a obřad tam určitě jde (psala jsem tam), psa si můžeme taky vzít, ale bohužel víc nevím, protože preferují osobní návštěvu. Jituš, kdybyste se tam jeli podívat, řekneš mi k tomu víc?
Odpovědět
Tak to je super, že tam jde udělat i ten obřad. A líbí se mi, že se vejde až 60 lidí jak ven, tak dovnitř. Do toho počtu se vejdem. Když tam pojedeme, jakože bych se tam určitě chtěla podívat, tak dám stopro vědět. Asi tam brzo vytáhnu mojeho na projížďku na kole.
Odpovědět
my jsem právě taky uvažovali o mlýnu nebo tak, ale až na tu druhou zábavu třeba, večer pro tech hodně lidí, co chceme pozvat kolem té šesté. Ale ve Zlíne, mlýn? nevím, kde bych mohl bejt. taky koukám po šatech, zatím vede salon Dany Svozílkové i na chlapy sme tam viděli hezký věci.
Odpovědět
Profilova fotka
Téda o mlýně ve Zlíně fakt nevím, ale u Uherského Hradiště je Hotel Mlýn - pořádají tam svatby i obřady venku.. Ale mlýn to teda úplně není, mají tam mlýnské kolo u vchodu, ale to je tak vše...:-) Ale špatně to tam nevypadá, mrkni se;-) http://www.hotelmlyn.cz/index.php?act...
Odpovědět
Tak o mlýně ve Zlíně taky nevím. A co se šatů týče, salon paní Svozíklové je ve Zlíně hodně známý a vyhlášený, takže až pujdu vybírat, první kroky povedou taky tam :-) Ale to až po novém roku...
Odpovědět
Článek se načítá
Já asi půjdu na šaty taky jen ke Svozílkům. Je to ověřený salon a všichni co znám z tama měly šaty. Velký a prověřený salon je pro mně záruka, že šaty budou v pořádku. I tak asi bude problém si vybrat. Kamarádka, která od nich měla šaty před 3 lety se už nemůže dočkat, až bude se mnou vybírat.
Odpovědět
Holky jestli vám můžu poradit, tak běžte klidně vybírat šaty už teďka..já se vdávala letos v červnu a šaty jsem byla zkoušet v říjnu...a říkali, že čím dřív tím líp a co se týká fotografů, tak je lepší taky zavčasu....jinak vám ty přípravy úplně závidím!užívejte si to!!hned bych se vdávala znovu!!!
Odpovědět
A máte teda něco nachystaného, koupeného?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my plánujeme svatbu na 1. 9. 2012.. jako místo hostiny jsem zvolili Vyhlídku v Luhačovicích.. je tam moc krásně a jednání výborné :-) samotný obřad bude v kostele ve Štítné nad Vláří.. Na šaty bych ráda taky šla ke Svozílkům.. první návštěvu plánuji na listopad (měli by tam mít už i všechno z nových kolekcí tak se těším:-) Jinak máme ještě zamluvenou kapelu a fotografku.. prý se ještě vyplatí brzo zamlouvat zákusky a koláčky.. takže to bude na pořadu asi co nevidět:-) zatím nenakupuji nic.. pouze se inspiruji :-) přeju moc krásné přípravy na den D..
Odpovědět
Ahojky. Jak říkáte, zákusky a muziku zamluvit včes. Chystáme se na to, hned jak si zamluvíme obřad. Až budeme mít stanovený termín a místo. A hudbu už mám předjednanou. Je to jeden známý rodiny. Takže je to protekce. A prej mu bude ctí, tak sem ráda, že mám o starost míň. Jinak nemám zatím nic...
Odpovědět
Jo a jedinné, co mám na stopro zajištěné, je moje svědkyně :-)
Odpovědět
ty jo, tak to si asi musím pohnout, protože já ani tu svědkyni nemám :)
Odpovědět
a ještě mi poraďte holky, jak už jsem psala, budu svatbu zařizova z Prahy.. kde si mám vybrat šaty? tady na to budu mít víc času, ve Zlíně ale budou lépe k dispozici..vůbec nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_simikova možná by bylo fajn si třeba v Praze vyzkoušet modely, které se dají sehnat i ve Zlíně.. např. v salonu u paní Svozílkové.. pak bys mohla do Zlína jen přijet a zamluvit a bylo by to:-)
Odpovědět
Lepší bude udělat si výlet přímo do Zlína. Koukala jsem, že Svozílkovi mají otevřeno i v sobotu.
Odpovědět
asi jo.. je to celkem komplikované zařizovat takhle na dálku, a to jsem ještě ani nezačala, ale nedovedu si představit svatbu nikde jinde než ve Zlíně :)
Odpovědět
Ahojky holky, my jsme taky ze Zlína a obřad budem mít v kostelíku v Modré u UH, 5.5.2012 ve 12:00, poradíte mi nějaké dobré místo na hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
@batyalquawen Hotel Koníček, Hotel Buchlovice, Hotel Mlýn, Lázně Leopoldov ;-)
Odpovědět
Dekuju, ja zapomela napsat, ze ve Zline.
Odpovědět
Ahoj děvčata :-) s Přítelem jsme se rozhodli že se 14.4.2012 budeme brát :-) Místo, hudbu, kameramana už máme zařízeno a já už mám i šaty vybrané....sice po dlouhém rozhodování. Obřad máme v Nedašovském Kostele ( blízko Valašských Klobouk) a hostinu taky v Nedašově v kulturním domě :-) Když jsme to spočítali, tak min. 100 budeme zvát :-) A chtěla bych se zeptat kde budete objednávat koláčky a zákusky. batyalquawen: na hotelu moskva v kongresovém sálu :-) vypadá to tam nádherně :-)
Odpovědět
kostcena: Koláčky budu mít rozhodně z Vlčnova, ať to bude, kde to bude :) Jinak jsem se byla podívat na Jurém a byla jsem zklamaná, dojezdová cesta byla hrozná, naštěstí jsme jeli vyšším autem, ale všechny ostatní máme nízké a nedojely by. Vevnitř se mi to moc líbilo, ale přítelovi venku vůbec, takže zase hledáme nanovo. Ideálně malý penzion s restaurací a zahradou, který by se dal zamluvit jenom pro nás a dal by se tam udělat i obřad.. a konečně to nemusí být jenom na Zlínsku, celá jižní Morava je OK. Líbilo se nám to i na zámku Napajedla, ale zahrada nic moc, kde chceme obřad, a do sálu moc schodů, babička na vozíku a skoro nechodící babička by to nedošly. Tak už jsem fakt zoufalá. Pak jsem volala do Penzionu Roseta v Hodoníně a tam totálně obsazeno. Nebo jestli máte nějaký typ na obřad v zahradě v okolí Malenovic, tam bychom věděli o penzionu.. (ne hrad Malenovice, tam se mi to nelíbí).
Odpovědět
Fůůha děvčata , jak tak koukám, řtak mám co dělat.....svatbu mám mít 12.5.2012 a jediné co mám je místo obřadu a hostiny a koukám, že jsme teda pěkně pozadu.. no asi si budu muset koupit ten krásný svatební diář a začít ho rychle zaplňovat.....
Odpovědět
Ahoj holky. Jsem tu nová, tak úplně hledím, kolik informací se tu dočtu. Co se týče šatů u mě, tak to za žádnou cenu odkládat nebudu. Přece jen se těším i na to :-D . Vždyť i samotná příprava svatby k tomu patří. Jinak ten den sám o sobě hrozně rychle uteče. Chci se zeptat na fotografa, kameramana, DJ nebo kapelu a restauraci. Protože u nich jsou ty termíny vždycky rok dopředu plné. Slyšela jsem, že je nová restaurace ve Zlíně, která se specializuje na svatby. Mají mít romantický interiér, kulaté stoly a snad i velmi příjemné prostředí s výhledem na Zlín. Mělo by to být v nějakém penzionu nad Vršavským Kauflandem. Nevíte o tom?
Odpovědět
1
2
15
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?