Nevěsty z Prahy

Profilova fotka
Krásný den milé nevěsty... Tak jak probíhají přípravy? Také jste tak v nervech? ;-)))
Odpovědět
1
2
12
@mixxinka ahoj, já se vdávám 22.6.11 ve Viničním Altánu, kdy a kde to máte vy a jak probíhají přípravy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, ja jsem ve fazi vyberu satu, nejak se porad nemuzu rozhodnout... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 a kdy máte termín???
Odpovědět
Profilova fotka
tenhle tyden jdu na matriku, na začátku srpna prý mají volno, jen musím upřesnit datum
Odpovědět
Profilova fotka
@adelleine my se bereme 12.8. v Altánu :-))) už jsem z toho trochu na "palici"... :-( šaty máme, já i partner - jen pro něj sháním bílou vestičku-bez vzoru a nemůžeme ji najít, o kytkách již představu mám... tak nějak všechno už je poladěné, teď přicházejí ty nezbytné blbůstky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mixxinka tenhle tyden jdu na matriku, na začátku srpna prý mají volno, jen musím upřesnit datum
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 a jinak už představu máš? A odkud jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
@missinka no budeme to mit v kapli Libenskeho zamecku, ted jeste shanim nejakou dobrou restauracku idealne kolem (nebude tolik aut :-| ) takze toho zatim moc nemam, ale bude to jen mala svatba, jen obrad a obed s rodinou...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty Já se patlám s hudbou na obřad. :-| Nic moc vzhledem k tomu,že budeme mít svatbu v kostele tak to máme výběr trochu zúžený :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, no v kapli mame na vyber co pani umi zahrat na varhany, takze taky nic moc siroky vyber...
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 Jóóó? A myslíš,že bych Tě mohla požádat o pínsě co budete mít?My chceme taky varhany,ale chceme mít modernější písničky.Vy budete mít klasiku?Nebo jak jste na tom? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tinka2011 ja jeste nevim, musim to zkonzultovat s pritelem, ale zatim jsme se k tomu nedostali... ale na to je cas
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@markyusa03 Mě se jedná o to jestli se na varhany dá zahrát něco modernějšího,ale hlavně aby to neznělo hrozně
Odpovědět
Profilova fotka
@tinka2011 no to jeste bohuzel nevim
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 Tak to neva.Děkuji za odpověď.Martina
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 Tak zkus hotel Troja, tam je to moc krásný...
Odpovědět
Ahoj,my se bereme 29.4. v kapli Libenskeho zamku,vsechno tak nejak snad nachystane,jen vybrat pro me boty,kadernika,objednat dorty a kytku a bude to cele :-) jinak tam snad hrajou jen pisnicky,ktere maji v seznamu najdes to nekde na strankach www.praha8.cz, obed budeme mit v Golemovi v Brezinevsi,sice asi trosku drazsi,ale nic jineho nas nenapadlo...
Odpovědět
Profilova fotka
@anik6 tak to jsem zvedava jak se ti tam bude libit, das pak vedet jak pani na varhany umi? :-D
Odpovědět
markyusa03 urcite,ale je dobra,hraje tam uz x let a je clenka nejakyho souboru :-) a jinak zkus taky toho Golema,neni to tak daleko... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme svatbu 9.7.2011 a skoro vše už máme pořešené. Místo vybráno již přred měsícem, řešeno i s matrikou a zaplaceno. Místo ke konání hostiny a večerní párty také zajištěno, menu dohodnuto. Mám rezervované šaty, boty koupené. Látka na popůlnočky také koupená. Svatební oznámení již v tisku, prstýnky už objednané u zlatníka Lukáše Rýdla. Fotograf + DJ objednán, kosmetička, kadeřnice také zajištěna :) tak už se jen těšít :D Představu o dortu a kytici také mám :)
Odpovědět
Profilova fotka
@rudlinkaa no koukam ze mam jeste co delat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@anik6 Golema znam, vyborne tam vari.. blbe je ze my nebudeme mit dostatek aut, takze musime spis nekde blizko i MHD :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@anik6 A kolik Vás na ten oběd bude?
Odpovědět
Profilova fotka
@rudlinkaa tak piš, piš ::-) kde a kdy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
9.7.2011 na zámečku v Uhříněvsi bude venku obřad (tedy pokud bude slunečno) :) pokud bude lejt, obřad bude uvnitře zámečku v historickém sále. Majitelé zámku jsou příbuzní s přítelovi strany, takže domluva OK :) Hostina bude zase u přítelovi sestry v café-restaurantu v blízkosti bydliště :) takže tohle bude snad bez problémů :) je to tam moc hezké, 2 patra + venkovní terasa kde se bude večer grilovat prase.
Odpovědět
@anik6 prosím tě za kolik je tam ten obřad? díky
Odpovědět
@mixxinka Jo? tak to je náhodička :-) My jsme ve fázi, že máme šaty, místo na oběd, místo na afterparty, oznámení rozeslány,ale teď nám chybí takové ty drobnosti, jako objednat dort, nechat udělat prstýnky atd. Akorát mě mrzí, že jsem sháněla koňské spřežení na tu svatbu, ale paní z Altánu mi řekla, že tam není umožněný průjezd ani aut, ani koní, tak si to budeme muset "vyfunět" nahoru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já se už koukám asi moc dlouho nezapojím - máme to už za 5 dní :-D Ale pokud byste se některá chystala na Čertousy, tak můžu dodat čerstvé zkušenosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čertousy? To mám skoro za barákem :) tak hodně štěstí :) ať se vše vyvede :) @romcovaklarka
Odpovědět
Profilova fotka
@rudlinkaa Díky, nápodobně :-)
Odpovědět
1
2
12
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?