Nespolehlivé firmy. Varování.

Profilova fotka
Moc se mi líbí stejné téma na "střeše", tak proč ho nemít tady. Já už mám svatbu dáávno za sebou, ale i přesto bych ráda upozornila na věci, se kterými jsem rozhodně nebyla spokojená. Takže, tyto firmy rozhodně NEDOPORUČUJI: Ivan Urban, Bohumín - kameraman Jaroslav Kožušník, JM Studio, Karviná - kadeřník
Odpovědět
1
2
54
přidavam-dobre tema U mlsné kočky Zlín - dorty
Odpovědět
Holky nechcete sem napsat i důvod s čím jste byly nespokojené? Jen ať si člověk udělá obrázek ;-)
Odpovědět
Kocky a mohly byste tam napsat jeste CO bylo na tech firmach spatne? Staci strucne, ne zadne romany :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ikecka: no já bych mohla napsat u obou = KRETÉN :-D ale myslím, že to takhle stačí, ono to pak nebude tak přehledné prostě většinou jde o to, že se na něčem domluvíš a ve finále je to úplně jinak
Odpovědět
No u některých to tak stačí, ale pokud jde třeba o jídlo....podrobnosti jsou docela fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
oka oka Ivan Urban, Bohumín - kameraman špatná komunikace celkově, nechtěli jsme holubičky apod. ve videu, čímž jsme ranili jeho ego a pak už se to vezlo, ve finále se mnou konečnou podobu neprobral a udělal to podle sebe a aby tomu dodal třešničku na dortu, tak mi na videu udělal chybu v mém jménu Jaroslav Kožušník, JM Studio, Karviná - kadeřník Věhlasný kadeřník, který učinkoval ve Vypadáš skvěle. Zkouška, dle něho, skoro nebyla třeba, na všechno byl čas. Já mu bláhově ukazovala jaké budu mít šaty, šperky, závoj, všechno, nic ho nezajímalo. Já říkala: hlavně nechci drdol a pod to závoj a co jsem měla jako první na hlavně na zkoušce: drdol a závoj. Celkový přístup katastrofa, kromě mě tam měl domluvených milion dalších zákaznic, takže na mě vůbec neměl čas.
Odpovědět
upravene adminom: vymazane na ziadost autora!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, já přidávám Penzion Kamejk v Kamýku nad Vltavou.....svatba se tam nakonec neuskuteční, penzion jsme měli zamluven, potvrdili jsme jí rezervaci do termínu a pani pak napsala po měsíci, že chtějí zplatit záloh v hotovosti do konce měsíce. Ta záloha, o kterou si řekli činila 95% veškerých nákladů na hostinu, ubytování, raut i limit na pití.......byli jsme ochotni ji peníze dát, ale chtěli, aby nám tedy podepsala objednávku obsahující její zpracovanou kalkulaci na ubytování a maximální rozpočet a hlavně, která nám rezervovala dle naší dohody termín v penzionu a jeho uzavření pouze pro nás. Na to pani reagovala, že nic podepisovat nebudou a ať si najdeme něco jiného...3 měsíce před svatbou!....Kontaktovala jsem ji v lednu, tato událost se odehrála v únoru a to tento penzion fungoval 7 měsíců....vzhledem k tomu, že se jedná o penzion rodinný a nový, je pravděpodobné, že mohli mít problémy s bankou a proto potřebovali peníze tak rychle, v hotovosti a tolik. Pani to argumentovala pořádáním již mnoha svateb a spokojenosti zákazníků, kteří se k nim vždy rádi vracejí, ale jezdíme kolem 10x do měsíce a na parkovišti stojí max jedno auto (které ještě může patřit jim, v penzionu i bydlí)....takže o hostech nemůže být řeč a vzhledem k tomu, že přes zimu moc svateb není....nevím, kolik toho za těch necelých 7 měsíců stihli..... takže jsme díky nim narychlo sháněli něco jiného..... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, napište sem někdy i kapely, které vám těsně před svatbou odřekly. Oni tomu říkají nemoc, já vím, ale vzhledem k tomu, že mi za týden volají 3 nevěsty, abych jim narychlo někoho doporučila, tak je asi v této zemi nějaká divná choroba co klátí jen muzikanty. Myslím, že je to spíš většinou nabídka vyššího honoráře :-( Zdá se mi to strašně sprosté, já se bohužel od nevěst málokdy dozvím, kdo že jim to vlastně odřekl, tak je nekryjte a v zájmu dalších jim tu ostudu klidně udělete, oni na vás ohled taky neberou. Děkuju Katka
Odpovědět
rada by som vsetkych varovala pred firmov MOON - vyrabaju prstene a ine sperky. Uz tu prebehla diskusia (http://www.beremese.cz/forum/show.php...), v ktorej sa moc spokojnych ludi nenaslo. My sme si u nich objednavali nastastie len zasnubny prsten, nie obrucky, ale uz nikdy viac ma k nim nikto nedostane! Vobec nedodrziavaju terminy a ked sa pytate kedy to bude hotove, tak zakazdym dostanete odpoved "Zajtra". Rytinu takmer nie je vidiet - keby som o nej nevedela, tak ju tam naozaj nenajdem... A tak sa mi zda, ze maju aj menaje kvalitne zlato (zasnubny prsten mam o dva mesiace dlhsie ako obrucku a je ovela viac poskrabany...)Takze pozor.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No my měli objednanou kapelu z Velkých Bílovic a ty nám měsíc před svatbou volali, že si to nějak popletli a že už už v náš termín hrají někde jinde. Ta slečna z toho byla po telefonu víc nešťastná než já, ale nám to zase tolik nevadilo. Vzhledem k tomu, že jsme měli svatbu v pátek, tak jsme si mohli muzikanty vybírat a nebyl problém sehnat někoho jiného. ;-)
Odpovědět
dodatek- U mlsne kočky Zlín = dort o 300 drazsi a vevnitr presne opacne nez bylo zadano.
Odpovědět
Nejak se tu toho vice nenaslo? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se taky přidávám fotograf pan Bursík.Chtěla jsem hodně fotek a né takové klasiky jako,že sedím a koukám na manžela.Trošku nějakou extravaganci.Nasliboval,že udělá nakonec mám fotk asi tak 80 a ještě v obálce bez albumu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Původně jsem chtěla kytičku z květinářství Alexandra u nás v Řečkovicích, ale ceny - od 1000 za JAKOUKOLI svatební kytici - já chtěla maličkou nechápu proč platit tisíce ]-( Vážou tam nádherně ale za ty peníze si kytku raději udělám sama - ne to žertuju, prostě půjdu jinam :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Přidávám také zkušenost své kamarádky - Restaurace u Raka Brno Líšeň - na poslední chvíli - týden před svatbou vám oznámí, že to, že slíbili zavřít restauraci jen pro svatební hosty neplatí a že svatebčné budou jen za jakousi ZÁSTĚNOU a jinak bude normálně otevřeno. Že domluva byl jiná ? nezájem ! přece neproděláme ! Nevěsta se zděsila, už viděla jak na její kapelu tancují cizí opilci a podobně... Měla však také štěstí v neštěstí :-) restaurace Bohéma v centru Brna jim nechala celý velký zadní salonek i s terasou a bylo to moc prima. Brňačky - Bohému po téhle zkušenosti vřele doporučuji, nádherné prostředí a moc milá obsluha....
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych taky pridala male varovani, pri obednavani prstynku pozor na prirazky za velikost u meho pritele delala prirazka asi 6000Kc pŕstynek samotny stal kolem 5000Kc. (Bylo to ve Svete snubnich prstenu) jinde je to lepsi.
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste k tomu musim dodat, ze jinak byli velmi ochotni a velmi mili, kdyz jsem zrusila obednavku tak mi vratili zalohu a dali k nim vernostni karticku s 10% slevou. Jen abych byla spravedliva.
Odpovědět
Profilova fotka
:-S holky nevím ale já jsem nespokojená s firmou která tady v inzerátch nabízí svatební vývazky.Jedná se o firmu z Prahy, uživatelské jméno teď nevím ale najdu a dám se.Já jsem si je objednala před třemi týdny, peníze poslala dopředu ped 14 dny a do tédle doby se mnou NIKDO nekomunikuje,e-mail se mi vrátil, telefon nikdo nebere tak nevím co s tím.To je teda spoleh!!!!! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
]-( Je to firma Mareka, paní Lucie Toufarová.Nebudu nikoho neprávem pomlouvat, pokud se mi paní ozve a zásilka dorazí a někdo mi vysvětlí tento postoj OK, nicméně pro příště asi bacha na to.....jsem naštvaná a to DOST!! 8-( 8-( Máte někdo zkušenost??!?
Odpovědět
Ty jo, myslim jsem na ne mela taky kontakt.....
Odpovědět
Od téhle paní jsem si taky objednala vývazky, platila jsem na dobírku, došly mi v pořádku....ale od doby, kdy jsem si objednala uplynuly aspoň tři týdny, ale paní mi pak sama napsala, že se moc omlouvá, ale měla nějaké zdravotní problémy nebo tak něco..............akorát- ty malé jsou moc pěkné, ale ty velké jsou strašně nesouměrné, jedna strana mašličky je menší, ale neřeším to
Odpovědět
Já mám od Mareky také vývazky a došly mi skoro hned, žádný problém ;-)
Odpovědět
1
2
54
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?