Co když si s upravenými nehty před obřadem něco udělám?

Profilova fotka
Chtěla bych si nechat udělat francouzskou manikůru, ale nikdy jsem nic takového ještě nepodstoupila a mám obavy, že když si nechám v pátek upravit nehty ještě si s nima do sobotního obřadu něco udělám. Jaké jsou vaše zkušenosti????
Odpovědět
1
2
30
Profilova fotka
Ja jsem objednana na patek rano, take si je budu nechavat delat poprve. Uz to potom neni na myti nadobi a strouhani okurek, ale staci davat trochu vetsi pozor. Nalakovani by melo vydret 3 dny bez chyby.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já už 6 let nosím gelové nehty a už si to bez nich neumím představit. Vloni jsem je sundala a stejně jsem si je hned nechala udělat znovu. Ta ruka je mnohem upravenější a hlavně se o to člověk nemusí vůbec starat, lak vydrží 14 dní. Já si nechám na svatbu udělat taky francouzkou a do toho kytičky nebo kamínek, ještě uvidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musím se ještě domluvit na podrobnostech s kadeřnicí, minule mi totiž říkala, že bych si ráno měla umýt vlasy, proto mě napadlo, že bych si mohla nehty poničit
Odpovědět
já jsem měla gelovky,tak jsem si je nechala dělat 3 týdny před svatbou,abych si zvykla :-) a je fakt,že jsem s nima třeba drhla vanu savem a lak se ani nehnul,to mě na nich fascinuje. Pak jsem si nechala nechty ozdobit ve čtvrtek před svatbou a protože jsem na nich měla kamínky,tak jsem radši obcházela nádobí obloukem,aby nevypadly a dopadlo to dobře, první vypad až o svatební noci ve sprše :-D
Odpovědět
Dášo, kadeřnice ti hlavu neumeje?No nicméně si myslím, že kdyby sis tu hlavu myla, opravdu by sis je mohla asi poničit, ten lak.Mluvím o nehtách přírodních, né gelovkách.Jinak já mám své nehty v dobrým stavu, dorůstají a dobré délky a nalakované vypadají jak umělé.Na svatbu jsem si je nechala nalakovat ve čt., v pátek byl obřad a vydrželo mi to neporušené snad 5 dní.Ale určitě záleží i na laku, mě to ještě zafixovala nějakým olejíčkem.
Odpovědět
Holky, já mám zkušenost s francouzským malováním na přírodních nehtech. Vydrží v poho cca 5 dní, ale je fakt, že jsem si dávala celkem pozor, abych si je hned neponičila. Odlakovala jsem je asi po týdnu-to už se odlupoval lak.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky na přírodních nehtech se nalakování daleko déle udrží tím, že každý den ten nehet přetřete bezbarvým lakem, prostě vrstvíte vrstvu na vrstvu.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám svoje nehty docela dobrý, ale na svatbu jsem si nechala udělat gelovky. Hlavně kvůli nalakování, aby to dýl vydrželo. Nechávala jsem si je dělat ve čtvrtek a v sobotu jsem je cítila jako vlastní. S gelovkama se prý může dělat cokoli, akorát první den se musí trochu opatrněji. Hlavu jsem si myla už s gelovkama večer před svatbou, vše krásně drží a to mám ráda horké koupele.
Odpovědět
Já mám špatné nehty, hodně se mi lánou. V dubnu jsem vyzkoušla pryskyřicové nehty, docela jsem si na ně zvykla, no byla to krása! Pak se mi ulomil jeden a ulámala jsem ze zlosti všechny :-D Ale začátkem srpna se připravuju na gelové, je to skoro stejný princip, ale chci, aby moje ruce vypadaly na fotkách nádherně :-)
Odpovědět
Holky a jak vypadaly vaše nehty, když jste sundaly ty geláče? Hodně kámošek mi říkalo, že je měly děsně zničené a že už by do toho nešly :-o :-o :-o ???????
Odpovědět
Profilova fotka
Je pravda, že když odlepíš z nehtu ten gel, tak nehet pod tím je poničený, ale když to přelakuješ bezbarvým, tak to docela jde, no a za chvíli ti to stejně odroste. Ale když je člověk zvyklý na upravenou ruku, tak je to docela šok a hlavně o svoje nehty se musíš daleko víc starat. Já když jsem sundala gelový, tak mi ta ruka připadala strašně neupravená. Svoje nehty mám dost lámavý a nikdy moc dlouhé nenarostly, proto nosím gelovky (nechala jsem si je udělat znovu), ale mám kámošku, co má svoje nehty nádherný.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám svoje nehty hezký. Dokonce mi manikérka říkala, že hezčí neviděla. Už jsem je měla hezky dlouhý... Bohužel mi pani "odbornice" doporučila na nehty gel, že dýl vydrží nalakování. Ptala jsem se, jestli pod tím nebudou nehty zničené, ikdyž budu chtít gel sundat ještě před svatbou. Byla jsem ujištěna, že v žádném případě a že gel zvládnu sundat i sama doma. Gel se mi po 2 dnech začal odlupovat, tak jsem musela jít na odstranění gelu a teď mám - měsíc před svatbou - nehty krátký a poničený :-( Mám chuť vraždit ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo, ještě musím udělat pani "reklamu", aby nenaletěl ještě někdo další. Je to paní z Klánovice, firma Manus.
Odpovědět
Tak já mám svoje taky moc pěkný a pevný ale nějakému ulomení se vždy neubráním a z toho důvodu jsem si nechala své pouze potáhnout gelem. vypadá to pěkně a je to super. Můžu jen doporučit. Ale samozřejmě je potřeba navštívit opravdové odborníky v pravém studiu, kteří mají skušenosti a kvalitní materiál. Aby nenastalo to co popisuje bustik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky uvazuju o gelovkach...teda puvodne jsem chtela pryskyricove nehtiky a o gelovych jsem se dozvedela az od vas. Muzete mi prosim vy zkusenejsi napsat rozdily a ceny? DIKY
Odpovědět
Já jsem za pryskyricové dala 200 korun, jelikož mi je dělala paní, která začínala a chtěla jen za materiál. Takže nevím jak se pohybují. Ale myslím, že kolegyně říkala, že stojí asi 6-8 stovek. Nehty po odloupnutí jsem měla poničené, jelikož jsem je měla chvilku, a oni ti je opilují, aby na ně ty umělé drželi :-D Ale moje teta má gelovky asi 3 roky, teď je sundala a má nehty hezky dlouhé a pevné, ono je taky potřeba je používat déle, protože ti tvoje dorostou do té délky, jak je chceš a to opilované Ti také odroste :-D Já před svatbou zkusím ty gelovky taky, a ikdybych je měla mít na den :-D
Odpovědět
Mě stály nové 800 a doplnění na které chodím za 5 až 6 týdnů stojí 500. :-D
Odpovědět
Rilo,dá se to pět až šest týdnů vydržet?já radši vždycky běžím po 3-4 týdnech, protože už mi připadají hrozné.Jak to děláš?zapilováváš gel do ztracena?já jo,ale ještě pořád to neumím tak,aby to nebylo zblízka vidět. Mám štěstí,že ta paní, co k ní chodím je hrozně levná-370 za modelaci a 270 za doplnění, to jde,ne?
Odpovědět
Ahojky holky, já jsem měla gelové nehty na svatbu, dělali mi je jedna slečna ve čtvrtek, v sobotu jsme měli svatbu a v neděli mi dva upadli, pak jsem to páčila dolu nožem a žiletkou, hrozný!!!! Byla jsem z toho dost nešťastná ale nakonec jsem si oddychla že mi neupadli ještě na svatebě a stáli mě 520 Kč! Teď mám nechty strašně zničený, krátký, no prostě ošklivý, stydím se ukazovat snubák když mě o to někdo požádá!!!! :-(
Odpovědět
Pokud máte svoje nehty alespon trochu hezký,snažte si je udržet a pěstovat.Gelovky Vám ty vlastní zničí.Dělat si gelovky jednorázově je hloupost,musíte pak už je nosit pořád nebo mít zničený nehty.Casto to končí plísněmi,pracuju v lékarně,takových nehtů jsem viděla hodně..Většina manikérek vám tohle neřeknou,utekl by jim kšeft.
Odpovědět
Souhlasím s Markétou. Jasněže když některá má ošklivé kraťoučké nehtíky s krátkými nehtovými lůžky, je gel asi lepší...ale pro nás, co jen třepíme, slábneme, lámeme se, nerosteme...doporučuju P-Shine. Je to pravý opak gelu: čistě přírodní, nehty jsou po každé aplikaci vyživené a posílené (navíc jako bonus vypadají nejmíň týden jako nalakované bezbarvým lakem) a takové i rostou ještě nějakou dobu potom, co se s tím přestane. A navíc cena je sotva poloviční proti gelu. Já chodím teď už jen 1x6 týdnů a jsem moc spokojená. Na svatbu buď půjdu v čerstvém P-Shine, nebo si na něj dám udělat francii. Ale do gelu nejdu.
Odpovědět
Profilova fotka
Naprosto souhlasím s Vanilkou, já jsem taky měla problém se slabýma a třepivýma nehtama ;-) a teď chodím asi 4 měsíce na P-shine a je to nebe a dudy! :-) Ještě mi moje manikérka doporučila vyživovací olejíčky (Avon nebo Four season z lékárny asi za 50,- Kč), každý den natřít a nechat vsáknout. A lakovat, lakovat, lakovat! (opět Four Season) a vrstvit vrstvy na sebe - každý den jednu a když je lak ošklivý, tak odlakovat a znovu. A jako doplněk stravy zinek - je dobrý i na vlasy. Zkuste to a budete zírat, jaký budete mít nehtíky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
I já se přidávám - umělý nehty jsem měla několikrát, ale po sundání jsem vždycky čekala nejmíň půl roku, než mi narostou hezky nehtíky, takže bych už do nich nešla ani teď, před svatbou. P-Shine je super!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
yenn...gelové nehty jsou šetrnější než pryskyřicové. Cenově si myslím, že je to tak na stejno. U gelových nehtů ti nehtařka nanese na nehet gel, který se vytvrdí pod UV lampou a u pryskyřicových se smíchá takový prášek s tekutinou a to se pak nanáší na nehet, ale obsahuje to nějaké kyseliny, které leptají tvůj vlastní nehet, takže se většinou nedají nosit dlouhou dobu. Jinak já si na gelovky stěžovat nemůžu - nosím je fakt asi 6 let a ani jednou se mi nestalo, že bych chytla plíseň. Ale opravdu záleží na tom jakou si vybereš manikérku, protože těch gelů je několik druhů a některé jsou fakt nekvalitní. Moje nehtařka používá gel Trosani.
Odpovědět
Holčiny a můžete mi poradit nějakou dobrou "nehtařku" na P-Shine? Já jsem nikdy nikde nebyla a do gelovek jít určitě nechci ani do umělých, mě se to nelíbí a přítelovi taky ne! :-) Jsem z Prahy, nejlepší je Praha 7 a 8 a nebo dobrý spojení!!! :-D Předem mnohokrát díky!!!
Odpovědět
Docela dobrá manikérka je na ulici M.Horákové,P7, kadeřnictví Letná. P-shine jsem od ní neměla, jen klas. manikúru + fr. lakování. Ale mluvila o tom a je vcelku šikovná. Zkus ji.
Odpovědět
No maciku docelá to není ai znát když ty odrostlé nehty nestčím pod nos tak si toho opravdu nikdo nevšimne ;-)
Odpovědět
Bublinka: A kde prosím tě to je přesně? Já bydlím dole na Vltavský, tak abych si M. Horákové nemusela projít celou, to by mě bolely nohy, to radši tramvají :-D A hlavně je tam jenom jedna slečna nebo je jich tam víc, kdyžtak mi napiš i jméno (teda jestli ho víš)! :-) Předem moooc díky!!!
Odpovědět
Dík Rilo, to je útěcha. Chci si ty gelovky teď nechat odrůst, holky mě tu zlanařily na p-shine a i manikérka mi ho doporučovala,tak uvidíme. :-) Akorát si ty gelovky nechci nechat odstraňovat, protože mi to bylo nepříjemný, když mi manikérka odbrušovala jeden zlomený. Tak to zkusím vydržet a pokud možno kamuflovat. Snad to nebude trvat sto let. Ještě musím vyzkoušet ten zinek,co tu taky doporučovali.
Odpovědět
Macbeth: Když vystoupíš na Kamenický a dáš se kousíček směrem dolů, tak kousek nad Baťou je kadeřnictví Šarm a tam je i ta manikérka. Myslím, že je tam jen jedna. Byla jsem tam poprvé, takže nemám srovnání, ale byla jsem celkem spoko. Asi se ale musíš objednat předem. Páčko.
Odpovědět
1
2
30
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?