Nechat se nalíčit od profesionálů nebo to zmáknu sama?

Stále přemýšlím, jestli je lepší nechat se nalíčit nebo jestli to zvládnu sama. Koukala jsem se na alba nevěst tady a většina z nich se nechává malovat, tak nevím. Dostala jsem nabídku od kosmetičku zkoušku líčení a líčení samotné za 1.000,- Kč, možná to není moc, ale mě to přijde hodně, zvlášť když se snažím ušetřit kde se dá, protože náš rozpočet na svatbu není příliš velký, vlastně ani žádný nemáme. Říkala jsem si , že na tom nemůže být zase tak nic těžkého, make-up si sice dávat neumím, ale tak kamarádka by to určitě zvládla ,nějakou tu linku a třpytky a tvářenku a je hotovo. Jaký na to máte názor vy? Necháte se nalíčit nebo se namalujete samy?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Ahojky, taky se umím nalíčit sama, ale svatební den je něco jiného, chtěla jsem vypadat perfektně i po několika hodinách tance a to se podařilo, rozhodně peněz za nalíčení nelituji. Kosmetička ze mých smutných očí udělala veselé, prostě ví jak na to :-)
Odpovědět
Ahoj, já se chtěla taky líčit sama a nakonec mě moje fotografka, která i líčí přesvědčila, že mě namaluje. Musím říct, že jsem jí za to hrozně vděčná. Ve svatební den, má člověk totiž úplně jiné myšlenky, i když není nervózní.Líčení vydrželo po celý den a kdybych se líčila sama, tak si myslím, že by to asi nedopadlo nejlépe.
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s Marcelka19. Líčíš se možná ve všední den, ale svatba je něco jiného. Oni vědí jak na to, aby ti to vydrželo po celý den až do noci, takhle se sama nikdy nenalíčíš, pokud nejsi profesionál. Já dala 2300 Kč za účes + líčení a taky určitě nelituji.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já se určitě nalíčit nechám. Normálně se moc nemaluju, jen linku a občas řazenku a rtěnku. A od profesionála je to ohromný rozdíl. Schválně koukni ke mně do alba na fotky ze zkoušky... Tohle bych sama nikdy nedokázala. Mám vizážistku, která mě bude líčit i česat a přijede ke mně domů. A cena je 1450 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, urcite se necham nalicit, protoze prece jen profesionalky to maji v ruce i oku lepe nez my, co se stejne malujeme kazdy den v podstate stejne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě doporučuji nechat se nalíčit. Ostatní tvrdí, že se umím líčit pěkně, ale jako profesionál neumím. Takže účes i líčení jsem nechala na profících a jsem nad míru spokojená. účes mi vyšel na 400 a líčení na 200 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
cena je dost vysoká, já měla líčení včetně zkoušky asi za 500 kč. Ale sama bych to nedala, ve svatební den jsem byla hrozně nervozní a kdybych se malovala sama, tak bych asi vypadala spíš jako Šáša chrasty :-D a navíc líčení opravdu vydrželo celý den (kromě řtěnky)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se licim sama,to co jsem mela moznost mit na obliceji od vizazistky me nikdy nenadchlo...uprimne mam pocit,ze si kazda druha udela kurz a lici:-/ A zkouset ty co maji neco za sebou a dat jen za liceni 2-3 tis. to se mi zda des,a navic by to taky nemuselo dopadnout.Trochu mi to ted prijde jako trend,zadna z mych kamaradek co driv vdavala se licit nenechala.Ale zalezi na kazdem jak se na liceni citi...Ja si radsi koupila vychytavky co visazistky pouzivaji,makeup a stinovani oci je pro me standard a predpokladam ze jeste budu pomahat s licenim ostatnim:-D
Odpovědět
Já se taky líčím každý den, ale na svatbu chci něco jiného, než na normální pracovní den, takže se určitě nechám nalíčit. Sice s tím zatím taky nemám moc dobrou zkušenost (nechala jsem se líčit dvakrát, napoprvé bych totéž zvládla sama, při druhém pokusu jsem se doma musela dolíčit, protože to vůbec nebylo poznat), ale teď jsem natrefila na fajn kosmetičku a ta mi slíbila, že se na mně vyřádí, tak jsem zvědavá, jak dopadne zkouška :-) Ale je pravda, že ani od vizážistky nebude nalíčení vypadat stejně v 10 ráno jako o půlnoci, vždycky je potřeba přepudrovat nebo tak...
Odpovědět
Já mám pár stylů líčení, co měním dle nálady, oblečení či akce, na kterou se chystám. Proto jsem chtěla nalíčit od profesionála - budu úplně jiná než obvykle. Já třeba nevyjdu ven bez spodní tmavé linky, řasenky, makeupu a lesku. To je vždy základ pro všechny mé vizáže. Takže tentokrát mít spodní linky nebudu :) A kupodivu vypadám i bez nich k světu. Takže mě těch 2 tisíc líto není. Budu jiná a za to si ráda připlatím. Čím asi vyrazím dech partnerovi po 7 letech, když ne jinou vizáží? A navíc - make-up od profesionála (myslím tím opravdu člověka, co líčí např. do televize, modelky, herečky apod.) vydrží déle a vypadá na fotkách mnohem lépe.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím, že líčit se na svatbu je něco jiného, než když se maluješ každý den. Já jsem se nechala nalíčit od kosmetičky, byla jsem na zkoušku a pak mě přijela nalíčit domů a celé to stalo necelé 400 Kč. Já bych byla pro profesionála - na svatbu bys měla být prostě jiná než "normálně" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já byla na zkoušce líčení.... když sem se na sebe podívala do zrcadla, tak sem to prostě nebyla já a navíc mě z tý řasenky slzely oči... Nalíčila jsem se jemně sama, tak abych se hezky cítila.... Nechi být nějaká barbína s tunou make -upu...
Odpovědět
Článek se načítá
také jsem byla spíše nakloněná pro nalíčení profesionálem... jenže teď nevím. Sama se moc nelíčím, spíš tak, aby dojem byl přirozený. Ale na svatbu chci být opravdu krásná, chce to něco vyjímečného. Byla jsem na zkoušce líčení, ale asi jsem od toho čekala moc. Né že by se mi to nelíbilo, cítila jsem se dobře, ale asi mě zblbly obličeje z časopisů. Prostě jsem čekala, že když půjdu k profesionálovi, tak budu mít makeup jak z modního časopisu. Nicméně jsem se rozhodla, že zkusím ještě jednu zkoušku v jiných barvách líčení a potom se rozhodnu. Mám na to ještě týden :-)
Odpovědět
tynaskoromickova ja se licila sama. Asi rozdil je v tom, ze od profesionala by to melo zejmena dele vydrzet, krome toho, ze to ma dobre vypadat :-D ale tady plus na internetu jsem si prostudovala velke mnozstvi materialu, koupila pomucky (jako napr. fixator stinu - ten od te doby pouzivam stale) a myslim, ze jsem neprohloupila. me se na profesionalech asi nejvic Nelibi to, jak kazdou nalici TAK vyrazne, jak rikaji v Pixiwoo (kanal na youtube - super rady mimochodem) - mas se udelat krasnejsi, ne JINOU. a kolikrat mi i to brutalni preliceni prijde i nevhodne k myslence jemne nevesty. ale urcite zalezi od vizazistky k vizazistce. urcite zkus si to sama doma, nekolikrat, nanecisto, dokud nebudes spokojena. a pokud chces profika, tak hledej, urcite jsou ruzne cenove relace.
Odpovědět
Já jsem asi jedna z mála,která se líčila sama :-) Normálně se maluji decentně a na svatbě jsem se přimalovala trošku víc a byla jsem sama se sebou spokojená a i ženichovi se to moc líbilo... Hlavně malému bylo tehdy jen 10 měsíců a už tak jsem měla dost lítání a ještě řešit kosmetiku se mi pravdu říct,nechtělo :-D Ale aby se neřeklo,tak jsem radši měla kosmetičku domluvenou,že bych šla na zkoušku a pak se rozhodla jestli ona nebo já,ale nakonec odjela pryč,tak to pro mě bylo znamení,že se mám fakt líčit sama a bylo :-)))
Odpovědět
Ahoj, ja jsem se edy osmetickou nikdy licit nenechala,ale nasvatbu ji mam domluvenou a jdu do toho.Je to opravduvelka profesionalka,licimodelky aprehlidky,atd...a to je cerstve po skole,je moc nadana a za svatebni liceni chce 400kc :O coz mi prijde podle jeji krasne odvedene prace pakatel,zkouska 200kc ,lepeni ras 100kc max.takze to vubec neresim a jdu do toho.za cenu 2-3tisic bych to asi resila jinak.Ale ja sama jsem kadernice,za svedka mi jde kamaradka a kadernice,takze tyto polozky jsou 0 polozky,jooo jak se nekdy vyplati byt z oboru :D Jinak se taky licim denne a sama,takze bych to 100% zvladla,pokud si troufas a jsi sikulka-urcite na tom nenni nic spatneho namalovat se sama.
Odpovědět
Profilova fotka
no takhle, jestli se umíš namalovat dobře a máš na to výbavu tak proč ne, moje kamarádka byla u kosmetičky a byla tak strašně zmalovaná... sama se maluje lépe, takže kldině sama když se nebojíš(resp. bojíš jak to dopadne od kosmetičky). Já se nechala malovat protože neumím si udělat makeup - stíny a řasenku bych zvládla ale zbytek nee a navíc jsem si makeup nechtěla kupovat a fixátor atd... vydrželo mi to celý den, mam problematickou pleť
Odpovědět
Profilova fotka
Devcata mozna vam poradim a usetrim i penize :-)..? Pokud budete mit dobreho fotografa tak vam na fotkach udela takovy make up, ze budete velmi spokojene :-) vetsinou po obradu uz se to liceni trosku narusi ale na fotkach budete hezke nevestinky porad az do konce svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já se normálně líčím sama,ale na svatbu se určitě nechám nalíčit. Výhodou jem že při svatebním líčení používá většina vizážistek a kosmetiček fixátor, který ti makeup zafixuje a i když se potíš, brečíš atd... tak ti prostě vydrží a nehrozí ti roztečené oči, optisknutá řasenka, tekoucí makeup. Je to den, kdy každá z nás bude středem pozornosti a poslední co potřebuji,aby mě někdo upozorňoval,že mám rozané oči, tam mám fleky od makeupu . Je to docela pálka,ale ta cena je většinou i ze zkouškou líčení a je to jednou za život . Takže za mě osobně, já si myslím,že tato investice se vyplatí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotila jsem nevěsty nalíčené profesionálkou i nevěsty, které se líčily samy, protože se normálně moc nelíčí. Rozdíl vidím hlavně v líčení očí a jejich zvýraznění, což fotograf dodělat nedokáže (lesklou pleť ano).
Odpovědět
Profilova fotka
Já se nechám nalíčit od vizážistky, zkouška byla fajn,paní moc příjemná, na muj vkus to bylo hodněsilné, ale dohodla jsemse s ní, jak bych to chtěla nakonec jinak. Více to nahé líčení, ale určitě se nechám namalovat od ní. Přece jen, ten make up vydrží daleko déle. Jinak se líčím pravidelně sama a myslím, že celkem dobře, ale nemám veškeré věci jako kosmetička. a navíc mi vydržel make up po zkoušce až do večera a to jsem měla mezi tím i cvičení :) takže rozhodně vizážistka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já jsem si myslela, že se na svatební den taky nechám nalíčit, i když myslím, že se umím nalíčit sama. No po 3 pokusech - kdy jednou jsem byla zmalovaná jak plakát, podruhý jsem vypadala jako nenalíčená a po třetí se paní ani nedostavila (a taky na radu všech okolo co ví jak se sama nalíčím a jak mě líčily paní "vizážistky" a kosmetičky) jsem se rozhodla, že nejlíp se budu cítit pokud se opravdu namaluju sama podle svýho, podle toho, jak se líbím ženichovi (ve svým líčení) a to jsem nebyla zvyklá si dávat předtím ani make-up, ani pudr,....a nakonec jsem to zvládla dobře si myslím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, svatbu už mám za sebou, ale malovala jsem se taky sama a to z jednoho prostého důvodu. Zkouška líčení u kosmetičky nedopadla zrovna moc dobře, nehledě na spoustu času stráveného po ránu v salonu. Takhle jsem to zmákla za chvíli a měla jsem a ve svatební den ráno pohodičku a ne honičku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to taky řeším.. Jsem perfekcionalistka, takže se rozhodně nespokojím s nějakým uspěchaným nalíčením (a že budu poránu pospíchat určitě), ale chci vypadat tak jako vždycky. Takže mě napadla varianta, že bych si nechala od kosmetičky nalíčit jen pleť a oči si nalíčila sama - nemám problém se svým líčením, že by mi na očích nevydrželo nebo se rozpíjelo. Ale té pleti se bojím - dost se potím v nervozitě. Otázkou je, jestli bude nějaká kosmetička ochotná mě nalíčit jen částečně...
Odpovědět
Profilova fotka
já se budu líčit sama...znám se nejlép...a vím co a jak.....a i vím, jak se líčit, aby na fotce to bylo také dokonalé...takže....já sama :D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se vpodstatě nemaluju, takže kosmetičku jsem měla, nalíčila mě tak, aby to bylo poznat na fotkách, ale aby to bylo jemné a přirozené, žádná zmalovaná hrůza. Za předsvatební kosmetiku, zkoušku a svatební líčení jsem dala cca 1 100 Kč a spokojenost.
Odpovědět
Já jsem si říkala, že to zvládnu sama, ale ... Jednak jsem byla prostě zvědavá, jednak jsem potřebovala i někoho, kdo mě učeše podle mých představ a to v Nera není. A taky jsem tušila, že i když klídek a lehárko - nalíčila a učesala jsem svědkyni, maminku... Jakmile došlo na mě, rozklepala jsem se jak ratlík. Takže jsem byla ráda, když tam byl někdo, kdo ze mě udělal krásku, a ještě mě celou dobu rozptyloval a rozesmíval :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se líčila sama. Vím, v čem se cítím dobře. Ono by to mohlo od profi vizážistky vypadat třeba dobře, ale prostě když to bude něco úplně jiného, než to, na co jsem zvyklá, prostě bych se v tom asi nemusela cítit dobře. Namalovala jsem se asi i trochu jinak než obvykle, ale bylo to právě podle mého vkusu. Ještě před svatbou jsem se zkusila nalíčit cvičně tak, jak jsem to měla v plánu, aby mi to doma schválili.
Odpovědět
Původně jsem měla v plánu namalovat se sama...ale pak mi to nedalo a nakonec jsem se objednala na kosmetiku...včera jsem byla na zkoušce líčení a jsem moc ráda, že jsem se rozhodla...naprosto spokojená s jemným líčením, které schovalo nedostatky a zvýraznilo přednosti (zejména oči)...nedá se to srovnat s tím obyčejným líčením ve všední dny...svatba je velkým dnem v životě a nevěsta by měla zářit:-)
Odpovědět
já se rozhodně nalíčit nechám, mám za sebou už i zkoušku a ta dopadla naprosto perfektně, všechno je jen o domluvě, pokud je vizážistka šikovná, vykouzlí z vás krásnou nevěstu, takhle se prostě laik nikdy sám nenalíčí, a druhá věc je, že líčení pak vydrží dlouho neporušené, přeci jen musí obstát celý den, v horku, po slzách apod. za mě jednoznačně profesionální líčení, naprosto bez debat :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?