Jaké svatební šaty? Postava 158 cm, drobná

Profilova fotka
je tu nějaká jako já.. mám do výšky 158cm.. drobná postava, žádné prsa, neviniklej pas 49kg... do svatby počítám že ještě dvě kila schodím a pár cm na břiše... absolutně nevím jak se sukní, jestli velkou nebo do A, jestli sukni od pasu nebo od boků... jsem zoufalá..pokud máte podobnou postavu a šaty již vybrány prosim poradte mi nebo pošlete odkaz na vaše foto.. bud vděčná...
Zoufalá nebuď. Já jsem spíš velká než malá, takže osobní zkušenost nemám, ale myslím, že by ti měli dobře poradit přímo v nějaké osvědčené půjčovně.
Profilova fotka
co sedí jedné a cítí se v tom skvěle, tobě tolik padnout nemusí, takže vyraž do salonu a vyzkoušej různý střihy, určitě objevíš to nej pro sebe :)
Profilova fotka
já mám 157 cm, 47 kg, ale prsa teda mám normální - úměrné postavě - velikost 70B/75A. Mně sedly víc šaty, které byly upnutější přes boky, než klasický Ačkový střih, ve kterém jsem se "ztrácela". Ale osobně jsem si v půjčovnách nevybrala už jen proto, že nebyli moc ochotní ke zkracování šatů, které se mi líbily (obvykle krajkové). Proto si nechávám šaty šít, a to za cenu nižší, než je běžné půjčovné v Praze.
Doporucuju saty, ktere jsou upnute az na boky a pak se dole rozsiruji. Sama merim 162/53 a mam podobny problem. V sobotu jsem byla v Maggie v Praze a muzu rict, ze jsem byla hodne prekvapena. Vetsina vybranych satu mi sedly a slusely a hlavne me hodne prodluzovaly (Billie, Gabrielle, Adeline, Anniston a ty jsem si tam nakonec koupila)....paradni pristup a se zkracovanim nemeli zadny problem.
Profilova fotka
jsme na tom podobně...já být tebou, volila bych empírový střih nebo něco ve stylu antických šatů :-)
Profilova fotka
@lejlinka02 Ahoj, já jsem drobná, mám 55kg, ale teda je to vidět od pasu dolů :-D Jinak od pasu nahoru vychrtlá a mám tyto šaty: http://www.beremese.cz/fotoblog/ivet1... To jsou teda na holce od které jsem to kupovala, ale tento střih jako super :)
Profilova fotka
díky díky...
Nejlepší vyzkoušet. ;-)
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj ja jsem taky drobna. A vybrala jsem si takové. V sukních s volánky jsem se ztrácela
v salonu odkud mam ja saty doporucujou pro drobne nevesty tyhle, jsou kouzelne :) http://www.salonparis.cz/svatebni-sat...
Profilova fotka
164cm a 47kg.... šaty mám Edwina od maggie sottero..... podle mě dost bohaté, brané od boků a popravdě nádhera, ale je fakt že na svou váhu mám docela i boky a i prsa.... ne moc, tak zlehka ;-) nebála bych se toho, ale tak jako tak uvidíš sama až jich pár vyzkoušíš :-)
Článek se načítá
Ahoj, já mám 159 cm a 47 kg, prsa skoro žádná - podle mě (přítel tvrdí, že jsou ke mě akorát:-)) A šaty jsem vybírala v Adině v Letňanech. Byla jsem moc spokojená a sama jsem viděla, že je potřeba zkoušet zkoušet a zkoušet:) od pohledu vážně nevybereš. Jinak hezky vypadaly tyhle šaty (mořská pana) http://www.svatebni-saty-adina.cz/sva... nebo tyhle http://www.svatebni-saty-adina.cz/sva... . Ale rozhodně se neboj vyzkoušet cokoliv co ti vybere paní, co o tebe bude pečovat:) Já si nakonec vybrala šaty, které mi od pohledu rozhodně nemohly být a vlastně se mi ani moc nelíbily. A když jsem je oblékla, tak jsem měla jasno:) Jdou v pohodě zúžit i zkrátit, tak se na ně těšíííím:))
Profilova fotka
Já jsem teda jen malá, s prsama mám opačný problém, ale do zkracování šatů se také v půjčovnách nikomu nechtělo :-( a ve většině šlehajdových šatů jsem si připadala ještě menší, tak jsem zkusila něco úplně jiného, jednoduché celkové šaty s ramínky, upnuté a dole se rozšiřující a hned jak jsem se podívala do zrcadla, tak jsem si připadala hubenější a hlavně vyšší :-) tak jsem je rovnou koupila, oni mi je zkrátili a bylo.
@lejlinka02 já jsem taky celkem drobná a jak všichni říkají ztrácím se čím dál víc před očima..vážím ani ne 50 a výška 162cm. šaty už mám, mrkni ke mě do alba...a nemůžu říct že bych měla problém si vybrat,taky jsem se toho celkem bála co najdu, ale právě, že zkrátit a zabrat se dají skoro všechny takže výběr bohatý a to mi dělalo problém...jo a mimochodem dělaj mi takový prsa o kterých si můžu jen snít...:-D
Taky jsem drobek, 160 cm a 45 kilo, nejvíc mi seděly užší šaty v empírovém střihu, přes prsa nařasené(nahoře nemám nic a to řasení přidalo pár centimetrů).Opatrně s většíma výšivkama a výraznějšíma ozdobama.Nakonec budu mít krátké ve stylu padesátých let, se širší sukní těsně nad nebo pod kolena.
Mám aktuálně velmi dobrou zkušenost se salonem Adina v Praze Letňanech, profesionální přístup, krásné šaty i doplňky, velký výběr - prostě spokojenost po všech stránkách! Doporučuji šaty Aranka, mám velikost 34 a šaty sedí úžasně. Mají zde velký výběr i v malých velikostech.:-)
V žádné větší půjčovně to nebude problém :-)
Profilova fotka
mám 154 cm, 47 kg a měla jsem dle mého šaty, které bylo naprosto v pohodě. Rozhodně nedoporučuji dlouhý (španělský) závoj. Spíš kratší :-) Případně mrkni na fotky z mé svatby, ať si uděláš představu :-)
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj, téma tady již párkrát je a proto jej zamykám. Doporučuji se přesunout zde: http://www.beremese.cz/diskuse/tema/j... Hezký den :-) Jennyska Asmira team
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?