Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
1
2
42
My jsme nezvolili pátek 13., ale sobotu 21.5.2011.. Myslím, že celkově těch květnových svateb kvůli pověrám nebude:-)
Odpovědět
jaja.mixi: Ahojky, my jsme ho zvolili :-) Na pověry nevěříme a těšíme se a to moc... Kdepak plánujete svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem chtěla květen... tento bychom to ale nestihli, protože jsme se zasnoubili v únoru. Na pátku 13. jsme se shodli hned po té, co jsme zavrhli 20.5. kdy mám narozeniny ;-) Navíc je pro mě potěšující, že to stihnu ještě v 26 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zabicka21: Svatbu plánujeme v Praze. Zatím není jasné kde...
Odpovědět
jaja.mixi: A už máte něco zařízené? Já právě většinu - teda fakt asi všechno - nechávám až na podzim... Tak si zase říkám, jestli nezačít trošku dřív... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,my neplánujeme sice svatbu na 13.5.,ale v květnu se chceme taky brát.Já bych právě chtěla 20.5.,ale přítel trvá na 27.5.,tak bude asi po jeho... ;-) Hlavně chceme odpolední raut s kamarádama na zahradě,tak snad vyjde počasí.Mam z toho trochu vítr,ale je fakt,že zima a ošklivo může být i v srpnu. Jinak já se do zařizování a plánování vrhnu taky až na podzim,to je akorát.Spoustu věci si ale budu dělat sama,svatební oznámení,vývazky,krabičky na výslužky,polštářek pod prstýnky atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Zabicka21: Zatím mám jen svatební knihu hostů, kterou jsem vyhrála v jedné soutěži ;-) V létě chceme zajisit místo a fotografa, protože v Praze to bývá dost nabité... no možná i jinde =-) Na šaty se vrhnu tak v listopadu - prosinci. A dekorace bude průběžně, protože malinko v tomto podnikám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jak to bude u Vás holky? Kdy začnete shánět? Koukám, že ani nemáte album z příprav :-)
Odpovědět
No, já plánuju věci jako místo, foto a tak zařizovat na konci léta, šaty na podzim a takový ty drobnosti jako výzdobu až v zimě... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Toto letí, další měsíc za námi. Nenašly by se ještě další květnové (2011) nevěsty?
Odpovědět
Ahoj, tak s přítelem taky začínáme plánovat náš den D na 13.5.2011. Zatím se celkem často setkávám s pověrami z tohoto data, mně to naopak ale přijde kouzelný. Místo ještě zvažujeme, protože pocházíme každý z jiný části republiky. No věřím, že se nás v květnu najde do roka víc! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Weildone, u nás toto dotaum zatím sklízí jen údiv, ale kupodivu pozitivní. 8-) A nějak nám to už od těch zásnub v únoru utíká... Za pár dní to bude "jen" rok do svatby :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, my se zasnoubili na mé narozeniny v březnu 2010 a svatbu máme 21.5.2011. Také jsem se setkala s tím že v květnu by se v květnu moc svatby nedělají, ale tuto pověru proč tomu tak kdysi bylo mám nastudovanou a proto to vidím jinak:-) Náhodou květnové svatby jsou pěkné.
Odpovědět
Ahoj, přesně tak za chvíli rok do svatby, ale když si představím, kolik toho je na vyřizování a tak, tak to uteče jak voda. Už i vymýšlíme, kde bude obřad a hostina. Chtěli bychom obřad pod širým nebem, ale v případě deštivého počasí to chce mít vymyšlenou alternativu. Naštěstí to vypadá, že s tím nebude problém. Zatím jsem album z příprav netvořila, ale už jsem prošla spousty stránek o svatbách. Zdá se, že si z toho každý vytvořil dobrý byznys. Takže to vidím na to, že co půjde, tak se bude tvořit své pomocí. ;-) Zaúkoluju rodinku a myslím, že to nějak zvládneme. 8-) Kdy začnete zamlouvat termín a místo obřadu a hostiny?
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín a místo hostiny si budeme zamlouvat asi v létě )počítám tak v červnu, červenci), jelikož mi přijde, že poslední dobou je děsně moderní se vdávat a dobrá místa jsou hnde pryč :-S Jsme z Prahy a svatba bude také někde tady. Zatím jsme uvažovali o Průhonickém parku, ale pak mi přišel na mysl zámek v Brandýse nad Labem - v to městě jsem se narodila a vdávala se tam má mamka. Jen s tím místem hostiny to bude horší... už od března chodíme po výpltě vždy do jedné vytipované a zatím se nám nic nelíbí. Teď v květnu okoukneme nějakou restauraci u toho Brandýsa. Jinak výzdobu si chci také dělat sama a vlastně co nejvíce si chci udělat sama. Jsem dost kreativní a navíc mám i obchůdek, kde pro nevěsty tvořím ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak už to máme "jen" za rok... :-) My jsme si tenhle týden předběžně zamluvili termín a restauraci. Mají nás tam napsané a do konce října máme ofiko potvrdit jestli ano nebo nee... Šlo to docela rychle. :-)
Odpovědět
Ahoj, jj už JEN rok ;-) místo asi zařídíme až v létě, zatím o tom jen přemýšlíme a objíždíme vhodná místa... už jsme jich pár zavrhli. Asi jsme moc náročný. :-| ale tak máme na to ještě rok, času dost! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dlouho jsem nic nenapsala... Už se to blíží... v neděli už jen 11 měsíců :o) jo a stále nemáme nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se k vám hlásím i tady, my jsme zatím svatbu nikomu neoznamovali, chceme to utajit co nejdéle, už jsme jednou svatbu odvolávali a toho se chci ušetřit, čili dokud to nebude na 110%, tak :-x , doufám, že během léta vybereme místečko a zamluvíme matrikářku a ideálně na vánoce bychom všem rozdali oznamka :-) takže jsem pak zvědavá na reakce na datum 13.5
Odpovědět
Profilova fotka
Takže máme rezervováno... 13.5.ve 13 hodin na Chvalském zámku :o)
Odpovědět
Profilova fotka
me muj ted uz manžel 13.5.2009 požádal o ruku :-) na pátku 13. nevidím nic špatného celkově, dokonce jsem se dali i na tento datum dohromady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evelp: tak to je pěkné :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tak doufam, ze nám to taky vydrží :-) jsme manželé přes 2 týdny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zase obnovuji. Včera to bylo do svatby přesně 9 měsíců. No a u nás to bylo ještě půl roku od zásnub (byly 11.2.) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky s přítelem, vlastně snoubencem ( ještě jsem si nezvykla :-) plánujeme svatbu na pátek 13.5.2011, říkáme si, že dva mínusy dají plus a navíc my se toho nebojíme :-)))) Zasnoubili jsme se 19.5. 2010 a svatbu jsme chtěli stihnout do roka, tohle datum nám přišlo ideální, zapamatovatelné, nevšední. Věřím, že nám i Vám všem přinese štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Adélko, a už máte něco připraveno?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všechny, měli jsme naplánované datum 25.6.2011, ale vzhledem k tomu, že jsem byla požádána 13.11.2009 rovněž v pátek (kouzlo nechtěného), říkáme si, že by nebylo špatné říct ano přesně za rok a půl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani, to by bylo hezký, osudový :-)))
Odpovědět
ahojky, my plánujeme 7.5.2011, v květnu to bude už 7 let co jsme spolu, takže proto toho 7.5. :-D. Jsem ráda, že jsme se konečně rozhoupali ;-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
No zatím jsme ve fázi plánování, máme vybrané místo www.motelzeleznehory.cz , tam chceme mít obřad, hostinu i ubytování hostů zdaleka, ještě čekáme, zda nás paní starostka v ten atypický den oddá :-) šaty jsem vybrala v pzare www.nevesta-svatby.cz, dále máme domluvenou super fotografku www.kaf.cz, na facebooku má profil Kateřina Faltýnková photographer, tam má několik opravdu nádherných svateb, které fotila, jsem z ní nadšená. Navíc její manžel je profi vizážista a jelikož si objednáme ten nejdražší balíček ( na svatbě bude 7 hodin za 9000), tak mě manžel nalíčí zdarma, navíc předsvatební focení na oznámení v ateliéru máme taky zdarma, což je paráda. Co kdo máte zařízené Vy? Pochlubte se, inspirujte nás!
Odpovědět
1
2
42
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?