Dá se stihnout svatba pro 70 lidí na květen?

Ještě nic nemáme. Viz název tématu - není co dodat.. :-N =-)
Odpovědět
No podle toho z jakýho jste města a v jakým stylu a jak finančně máte představu. Jinak za mě- dá, ale je to mazec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vinsanity Myslím, že určitě... Asi takhle - my pořád nevíme jestli se v květnu vezmem nebo ne, a sice bychom neměli 70 lidí, ale krom mých šatů nemáme absolutně nic, jenom datum... ale místo a ostatní věci, o těch nemáme ponětí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dá, pokud netrváš na konkretním místě oddání, konkrétním místě pro hostinu, na určitém fotografovi.. Nebo pokud jsou to místa, která nejsou pro konání svateb vyhlášená..
Odpovědět
Navíc v květnu se zas tak moc svateb nedělá. Sice už lidi začínají chápat, že tahle pověra už dnes postrádá smysl, ale ještě pořád jsou svatby hlavně mezi červnem a září :-) Já si myslím, že to dáte. Šaty máš, teď by byly asi hlavní prstýnky + oznámení, na které se čeká.
Odpovědět
Svatba se dá zařídit za dva-tři dny, pokud jsi flexibilní :-) Ale bacha, už jsem zažila i matriku, kde v květnu vůbec neoddávají... takže nejdřív datum a pak vše ostatní... výroba prstýnků trvá cca měsíc, oznámko týden...
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, že dá. Také se bereme v květnu a jediné, co zatím máme je zamluvená fotografka a termín na mattrice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím, že se to dá úplně v pohodě. My jsme na poslední chvíli změnili datum ze září na květen a začínáme zařizovat teprvě teď.
Odpovědět
Určitě se to dá stihnout my máme svatbu taky v květnu a moc toho nemáme. ;-)
Odpovědět
určitě, máme svatbu v půlce dubna a do téhle soboty sme neměli nic...během jedinýho odpoledne sme se na všem domluvili, vybrali místo, v pondělí domluvili na matrice...když se chce, jde to jak po drátkách. ale mjsíš se umět rozhodnout a ne jen kokat a říkat "když já nevím"
Odpovědět
rozhodně dá, obzvláště, když máš svatbu v květnu, ne v červenci/srpnu. I když švagrová měla svatbu v srpnu a za dva a půl měsíce sehnali vše.
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že když se do toho dáš, je to v klidu:-) Kamarádce jsem za 2 měsíce připravila svatbu pro 150 lidí :-) Nic není nemožné:-)
Odpovědět
Já jsem se rozhodla ze záři taky na květen.. Přemýšlím teď jaké může být asi počasí...)) ale hrozně se mi líbí tulipány a ty už v květnu budou... no já jdu teď v neděli na veletrh do ostravy a tam si asi prvně něco vyberu.. vůbec nic nemáme
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dá pokud máš místo kam se vlezete není to problém.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uvplně v pohodě... my jsme měli svatbu v září - 40 lidí a plánovali jsme ji od června. Měla jsem akorát sehnané šaty a muž oblek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vinsanity Ahoj, měla jsem to podobně jako @xxevaxx, také svatba v září a přípravy od června, ale já jsem v tu dobu neměla ještě vůbec nic ;-) Takže když se do toho teď pořádně pustíš, tak všechno zvládneš v pohodě :-)
Odpovědět
myslím že dá taky máme zatím jen matirku a já šaty
Odpovědět
Určitě dá. My jsme plánovali svatbu půl roku dopředu, ale spoustu věcí nám krachlo, takže jsme měsíc před svatbou měnili zásadní věci......Jen najít prostor pro 70 lidí, zbytek je v klidu. Pokud tedy netrváš na NEJ fotografovi apod.
Odpovědět
Profilova fotka
sestra měla prstýnky ten den co přišla do zlatnictví...pokud netrváš na rytině a stály ji 200kč oba z oceli a v akci :-D a celou svatbu naplánovali za 2 týdny, a ten 3.týden byla svatba...bylo to v březnu, takže s dodavateli nebyl problém, v salonu si šla vybrat šaty 2 dny předem a všichni na ni koukali jako by spadla z višně...prostě někdo to tolik neřeší...sestra má 2 malé děti a to pak nějaké velkolepé plánování jde stranou. A i tak byla svatba super. Píšu pro pozvbuzení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Asi bych se poradila s někým, kdo se vyzná, aby sis ušetřila čas i peníze...Já to plánuji se svatební manažerkou, kterou mi doporučila kamarádka. Kontakt na ní ti můžu poslat vnitřní poštou, ale najdeš na ní kontakt i na svatba-stylove. Spolupracuje se svatebním e-shopem, kde mají dekorace a když si jí objednáš, máš slevu 10% na dekorace... Tak držím palečky, jestli se do toho dáš na vlastní pěst :)
Odpovědět
a na kolik tě to výjde?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
da se to stihnout uplne v klidu....taky jsme se rozhodli v lednu a mame termin 8.6 2013, mame zamluveny zaklad, obrad, hostina, fotograf, hudba, šaty ,čast dekorace.....a spoustu veci jen v hlave....a bude nas hodne, nejak to nehrotim...zatim :-).
Odpovědět
Profilova fotka
taky máme svatbu v květnu a máme jen zamluvený termín a fotografy :-) Jó vlastně a ještě mám boty :) Myslím, že nejvíc věcí se stejně zorganizuje až tak měsíc dopředu. A co se týče počtu lidí, tak jsme na tom podobně jako ty - na oběd cca 70 a večer cca 100 :-D Ale řekla bych, že hlavně záleží na tobě, jaké máš představy ;)
Odpovědět
Ahoj. Taky máme svatbu v květnu (4.5) a počet hostů máme o něco malinko vyšší ;-) Jediné co už máme zajištěno, je termín v kostele. Teprve tento týden jsme začali řešit další věci ( prstýnky, šaty, pozvánky ....) Ale první věc už máme pořízenou- dnes jsme koupili tiskárnu na vytištění oznámení :-) Ale jinak jsem zatím optimista :-) Jen mi v hlavě leží kytice - chtěla bych slunečnice... ale na začátku května nevím, nevím.... Nevíte někdo, jaká je šance mít na začátku května kytku ze slunečnic????
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, určitě se to stihnout dá a v pohodě. Někdy musíme vše připravit daleko rychleji a zároveň přebíráme za snoubence hodně organizačních starostí, včetně zařízení obřadu přímo u nás. Případné dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Milan kraus
Odpovědět
Profilova fotka
urcite da.... zalezi na tom, co je pro vas dulezite a co je nezbytne nutne mit ci nemit na svatbe. Jak rikam vsem skoro manzelum pri nasi schuzce..... tento den je Ten Vas den a jen a jen pro vas tak si to uzijte a nikym si ho nenechte zkazit. Pokud chcete mit svatbu ted v kvetnu.... tak to urcite stihnete!!!!! :)
Odpovědět
Bez problémů, pokud jsi alespoň trochu organizačně zdatná. Podle sebe vím, že jsme nejdříve zamluvili místo obřadu, hostiny - záleží, zda je místo, pak fotografa, kameramana a kapelu - opět záleží, jak moc chceš žádaného. Pak se dlouho nic nedělo a největší mazec byl pár dní před svatbou. Pokud máte finance, tak bych si zařídila nějakou koordinátorku. Napiš si seznam, piš maily, volej, hledej, ptej se tady a ono to půjde dobře! Hodně zdaru! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Podle starých pověr je v květnu málo svateb, takže se to určitě stihnout dá. Hodně štěstí! :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?