Registrovala se 10. června 2011 na beremese.cz.
Přidala 101 příspěvků a 2 alba.
Region Praha.
jita48
My máme vintage kufřík polepený cestovatelskými nálepkami Jako dar chceme od hostů příspěvek na líbánky a předpokládám, že většina z nich bude penízky přikládat k blahopřání, takže kufřík bude na dary i přání v jednom. A cestovatelský motiv nám vzhledem k líbánkám přišel stylový
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz.
Přidala 2769 příspěvků.
Praha, Region Praha.
aimirin
My nakonec nic, hledala jsem nějaké pěkné krabice, ale vše mi přišlo jako takové monstrum, co by mi to tam akorát hyzdilo. A ty truhličky z vlnitého kartonu už vůbec nemusím.
Registrovala se 5. září 2010 na beremese.cz.
Přidala 78 příspěvků.
Region Praha.
johankap
My budeme mít asi nějakou krabici či tašku, už jsem poprosila kamarádku že ji bude mít od rána na starosti a pak po hostině ji dáme nejspíš už do pokoje - jelikož tam budou určitě i peníze (jsme domluveni že nám budou dávat jen peníze).
Byla jsem kamarádce na svatbě, která neměla nic a taky měla domluveno že chtějí jen pěníze - hned ráno se všichni ptali co s přáníma a že už je chtějí předat. Nakonec jsem skončila jako držák asi 30 přání s penězma Jelikož tam byly ty bankovky a různý poukázky, tak jsme je nechtěli nechávat ani v autě, takže jsem s nima byla i na obřadě... Bohužel jsem je musela celou dobu držet v ruce, protože na ně neměla nic připraveno (byl to docela balík).
Takže moje kamarádka bude mít u sebe nějakou krabici či hezkou papírovou tašku, kam budou moci dávat svatebčané svoje přáníčka už od rána a ona se o ni bude starat...
Registrovala se 28. května 2010 na beremese.cz.
Přidala 237 příspěvků a 1 album.
Liberec, Region Liberec.
jitka999
Taky nic neplánuji. Dají nám to většinou ke svatebnímu daru, abychom věděli o koho to je. Bankovky popřípadě naláduji do kabelky jako správná ženuška) a přáníčka si přečteme a pak je stejně vyhodíme. Rozhodně to nebudu nikde schovávat a nebo na to pořizovat monstrózní krabici. Letos jsem vyhazovala narozeninová přání asi za 20 let. Takže rozhodně schovávat něco dalšího nehodlám.
Registrovala se 28. dubna 2011 na beremese.cz.
Přidala 447 příspěvků.
Norsko.
bubbi
Mě vůbec nenapadlo pořizovat si něco na gratulace...brala jsem to tak, že "se to dá někam bokem" Nakonec posloužila dárková taška, do které nám po obřadu zabalili skleničky na přípitek. Skleničky už mají svoje čestné místo, ale gratulace jsou v tašce pořád a myslím, že to tak i zůstane.
Registrovala se 4. ledna 2011 na beremese.cz.
Přidala 232 příspěvků a 6 inzerátů.
Přerov, Region Přerov.
evly
My při obřadu dostali jen pár přání a ty posbírala mamka, brácha nebo svědkyně, ale většina hostů s námi pokračovala na hostinu, kde byl nachystaný stoleček s výzdobou a svědci obálky s přáními sbírali právě na tento stolek. Pak je četli, dali zpět do obálek a vše se dalo do krabice, kterou jsme tam měli bokem a my se na to vrhli ještě večer na pokoji a pročítali si to s mužem a penízky jsme dávali bokem do obálky.
Registrovala se 16. října 2009 na beremese.cz.
Přidala 401 příspěvků a 2 alba.
Region Kutná Hora.
Svatba byla 28. srpna 2010 Kutné Hoře ve Vlašském dvoře, Region Kutná Hora
socina
nic Gratulece nám lidé dávali u nás doma, přesněji, dávali je manželovi, protože já jsem si česala a líčila.... Rozhodli jsme se na hostině gratulace nečíst, přišlo nám to nudné a zdlouhavé. Nikomu to nevadila, spíš to lidé ocenili
9. úno v 07:57
• Svatba byla v srpnu 2010
• To se mi líbí
Registrovala se 16. ledna 2012 na beremese.cz.
Přidala 429 příspěvků.
estrellita86
Máme klec a uvažuju ještě o dřevěné krabičce s našima iniciálama, kterou bysme si nechali udělat od paní z fleru...pak by nám zůstala na různé drobnosti ze svatby na památku...ale ještě je čas, tak to můžu promýšlet a uvidíme, jak to nakonec dopadne
Registrovala se 31. ledna 2012 na beremese.cz.
Přidala 65 příspěvků.
Region Karlovy Vary.
blancina
já mám kovový košíček od vánočního balíčku od kosmetiky,na přáníčka jak udělaný,je i fialový tak se bude hodit..myslím že přáníčka s penězi by měli mít určené místečko na viditelném místě.