Červenec 2011

Profilova fotka
Myslím, že už je na čase založit i červenec 2011. Plánujete taky na červenec?
Odpovědět
1
2
10
je to trochu predcasne ale taky uz planuju :]
Odpovědět
Profilova fotka
No když jsem viděla, kolik příspěvků má červen a srpen, tak to chce taky začít s červencem. Jaké máte vymyšlené datum?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,my taky plánujem červenec 2011 ;-)
Odpovědět
My pravděpodobně 16.7. Ale zatím to plánujeme jen v hlavě :-)
Odpovědět
nevestopetulko: tak kdy to teda bude?:-) koukám, že zakládáš témata na všechny možné měsíce (i 2010), a pořád není jasno?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ono jasno bylo, září, ale pak jsem zjisitla, že by se do svatebky nestihl udělat pas. No tak jsme našli 24. července, jenže až později jsem zjistila, že je to neděle. Takže nakonec to bude 6.8. :-D Zmatky nad zmatky..
Odpovědět
v teto diskuzi se zastavil cas? Nebo jste zalozili nejakou jinou na červenec 2011?
Odpovědět
Ahojky. Plánujeme také svatbu na 16.7.2011. S přítelem jsem se seznámili před 7 lety (příští rok to bude 8 let) 19.7.2003 jeee to je tak dávno :). V tento den je zrovna úterý, tak jsem vybrala nejbližší datum tomuto dni. Už se těším, nejradši bych už všechno začla plánovat hned, ale je pravda, že je čas. Máme vybrané místo hostiny i kapelu, nebylo to těžké, protože jsem byli v květnu 2010 na svatbě přítelova bratra a místo + kapela nás oslnila, takže nám to ulehčilo vybírání. Sice to bude na stejném místě jako bratr přítele, ale pro nás je ze všeho nejdůležitější obřad. Ten chceme venku v přírodě, nejraději církevní s panem farářem, nevím, jestli to ale bude možné, další varianta, která ještě připadá v úvahu je v kostele. Místo v přírodě jsme nemuseli dlouho vybírat, je to místo za obcí u Křížku - tam jsme se poznali :-) x-)
Odpovědět
Ahoj no tak jsme na tom podobně my jsme se dali dohromady 30 dubna ale zaokrouhlili jsme si to na 1 květen 2003 takže taky tet je to 7 let a přiští rok 8 let a svatbu máme taky naplanovanou na 16 červenec v opavě ale musíme čekat až do listopadu kdy pak zajdem na matriku,jelikož termíny na svatbu v roce 2011 davají až v listopadu :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my víme termín asi týden, ale už si radši zamluvíme restauraci, ubytování, matriku, zámek a fotografa, všechno ostatní počká, snad mě někde nevyhodí, že jsem tam moc brzo :-) Bude to 8.7. na vyškovsku. Je to sice až za rok, ale myslím, že nám to rychle uteče :-)
Odpovědět
No nevím jak je to u vás z matrikou ale mě řekly,že termíny na svatbu budou až v listopadu,dřív že né.Takže taky musím čekat my to chceme 16.7. :-) Já už pomalu nakupují a myslím si že ta příprava je hodně duležitá,protože i když si řekneš maličkosti ale na konec zjistíš že ty maličkosti tě stály víc než hostina ale to už je otázkou kolik máš na svatbu peněz :-) protože jak píšeš rychle to uteče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my máme vybrané datum 2.7.2011 a taky nám řekli, že si stačí zavolat až ke konci roku, protože ještě nemají ani kalendář :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky my by jsme chteli 9.7 ale nevim jak nam to vyjde terminy na libenak se davaji az v zari.....a jeste ne kazdou sobotu....ale neco uz mame ....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, my take termín 2.7.2011:)
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím to vypadá na 29.7.2011, jen musím ulovit paní z matriky :-)
Odpovědět
My chceme 1.7., ale taky ještě nemáme nic potvrzené ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na těch matrikách asi nechápou, jaké jsou to nervy :-))) Fotograma aby si člověk urval skoro rok dopředu, ale termíny na matrikách tak "koncem roku" :-/
Odpovědět
Ahoj holky, také se k Vám přidávám :) My máme svatbu naplánovanou na 16. 7. 2011 a na matrice nebyl vůbec problém si to zamluvit. Asi záleží jak kde. Paní akorát říkala, že ještě nemá kalendář, ale napsala si poznámku. Každopádně si ještě koncem roku raději ověřím jestli si tu poznámku do toho kalendáře zanese :) Jinak fotografku jsem už také raději vyřešila.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.... Tak my máme termín 16.07 2011 (celkem oblíbené datum jak tak čtu :-) ) bude to na naše 7 výročí na zámku v Lednici... Já jdu zítra zamluvit fotografa koupit si botičky, přesný termín svatby si paní na matrice sice měla kam napsat :-) , ale vzhledem k tomu, že tam budou komunální volby tak mi nemohla termín rezervovat hned a napsala ať se ozvu v listopadu, že se domluvíme... a zbytek nechávám na později... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, taky máme termín 2.7.2011 v Ostravě. My si máme na matriku zavolat 1.9. takže aspon něco pozitivního.. už lítám po restauracích a je to hrůza. Jak si dávám dokupy tu kalkulaci, tak to bude pěkná pálka.. budeme mít krapet většší svatbu, ale tak snad se to nějak zvládne.. už se moc těším:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no my i když máme svatbu pouze o 24 lidech tak i to se pěkně prohneme v kolenou :-) ale co se dá dělat SNAD to bude pouze jedenkrát za život :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se přidávám i já. Termín máme 2.7. a už máme zamluvenou restauraci i fotografa, i v kostele jsem byla, ale tam si to farář akorát někam poznamenal a říkal, že se mám ozvat 2 měsíce před svatbou ... tak doufám, že to vyjde, docela mám z toho nervy, že ten lísteček někde ztratí a pak budem bez obřadu :-( snad se mé obavy nenaplní :-) co si o tom myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
stiistko: budu ti držet pěsti ať to neztratí, teď se stalo kamarádce, že její farář dal 3 svatby ve stejnou dobu.. takže taky krapet nervy.. ale snad ten Váš bude spolehlivější a vše dobře dopadne. ;-)
Odpovědět
jannicko, a jak se to nakonec vyřešilo? :-o to je asi docela psycho něco takového pak řešit...
Odpovědět
Profilova fotka
no ta kamarádka už měla i vytisknuté oznámka s časem na 12 hod. a nakonec všechny obvolávali a posunuli to na 11.30 a ty další svatby taky byly tím pádem posunuty, ale nakonec to dobře dopadlo, ale ty nervy :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No tak doufám, že se to nestane. U nás zase tolik svateb v kostele není a když už tak v katolickém. Když jsme za ním s přítelem byli tak se díval trošku divně, že chystáme svatbu rok dopředu, no co už ... snad to vyjde dle našich představ ;-) kdy začnete vybírat šaty? nebo už máte?
Odpovědět
Profilova fotka
u nas to bude taky trochu vetsi svatba.. saty jsem byla zkouset, viz album,rozhoduji se mezi dvema, asi je nakonec necham usit (pry by vysly na 8-10tis) a nebo pujcit,no jeste uvidim.. Termin jak jsem psala 2.7., dnes budu vedet, jestli to bude ve 12 na zamku ve Vranove a nebo v 13 na radnici ve Znojme (druha varianta uz zamluvena je:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska jsem si zamluvila fotografku, která je naprosto úžasná a už jenom podle toho jak jsem vymýšlely co by se jak dalo fotit a tak si myslím že to budou perfektní fotky.... a taky jsem si u ní zamluvila botičky, který ale přijdou až příští rok až bude objednávat více nevěstám, ale byla jsem z nich naprosto nadšená :-D jak já se těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: ty první ti mooooc sluší, jinak taky zvažuju, že bych si šaty nechala ušít (u paulastyle), ale ještě uvidím beeruska: to vaše fotografka nabízí i boty? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
stiiistko : no ona má celý svatební e-shop tak jsem to tam rovnou vyzkoušela :-D dvě mouchy jednou ranou :-)
Odpovědět
1
2
10
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?