Svatba v Brne a okolí 2011. Kto se přidá?

Ahoj holky, svatbu plánujem někdy na květen 2011, obřad v Denisových sadech a hostinu nejspíš někde u přehrady :-) Kdo se přídá? ;-)
Odpovědět
1
2
14
Profilova fotka
Tak já se klidně přidám, máme svatbu 4.6. asi na zámku ve Slavkově, hostinu u Kyjova :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já se taky přdám :-) Plánujeme taky na květen 2011 a svatba i s hostinou bude buď v hotelu Harmonie v Zastávce u Brna nebo na Fontáně na přehradě :-) Ve středu to jedem omrknout, tak ještě uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tiež sa pridávam, hoci svadba nebude v brne ale na slovensku - Lozorno, 7.5.2011 :-) z Brna máme kameramana i fotografa, preto som si dovolila vtierknúť sa sem k vám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se ráda přidám, svatbu plánujeme na 30.7.2011 ve Slavkově, hostinu v okolí Brna či Slavkova... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
wera: a koho jste si vybrali z Brna? Nepordrazi se to? Na Slovensku mate spoustu uzasnych fotografu....
Odpovědět
Profilova fotka
reni: Jinak zatim to s ti Slavkovem vypada fajn, pry v ty 3 hodiny nebude problem :)
Odpovědět
Ve Slavkově to taky musí být fajn, ale jsu z Rosic, tak jsme zvažovali Rosice nebo Brno, dál už ne. Ale je to tam prý taky moc pěkný. Hostinu ve Fontáně taky zvažujeme, ale přijde mě to tam malý, radši chceme otevřenější prostor. Ale mají úplně úžasnej apartmán pro novomažele ;-)
Odpovědět
Baby pozeram, ze dost z Vas ma svadbu v kvetnu :-), ja mam cecha snubenca a vsetci nam hovoria, ze svadba v kvetnu se nedela :-D. Vidim, ze to zvladate v pohode...
Odpovědět
To jsou jen pověry, my na ně nevěříme a spíš naopak, květen je nádhernej měsíc, všechno kvete, co víc si přát :)
Odpovědět
Profilova fotka
Carry: Fakt? no tak to je super! zajistovala vam to ta koordinatorka? reakce takto kladne? to mam fakt radost... :-) my bychom chteli tak 13:30, spis 14:00hod :-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky plánujeme svatbu na květen, jen babička se trochu obává, ale jinak od hostů pozitivní reakce. Hlavně kvůli počasí. :-)
Odpovědět
Tak ja taky doufam, ze bude hezky! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
reni: Jj mam novou koordinatorku, ta tam volala a domlouvala se s nima. A rekli ji ze to pujde. Ted uz jen cekame na toho 27.9. at to mame jiste. Jeste mame rezervaci v Buchlovicich na zamku kdyby tohle nevyslo. Tam zase pry nedelaji vubec svatby venku, ale agentka nam to tam vybavil aze by to bylo i tam venku :)
Odpovědět
Nemáte nějaký typ na firmu kolem Brna, která dělá snubní prstýnky z oceli ??? Musíme trošku šetřit, i když na tomto by se nemělo, co? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tyrkai: a koukala ses v obchodech s tímto zbožím? Máme také ocelové a na krásné jsme narazili v Olympii ve Stormu.
Odpovědět
Nikka666: Dívala, ale skoro všude byly obyč prstýnky, né snubní. :-( Na kolik Vás přišly? Myslela jsem, že to je dost drahý obchod, ale nikdy jsem se na ceny moc nekoukala. to je pravda.
Odpovědět
Profilova fotka
Carry: tak to je super, jsem moc rada, ze Vam to takhle zaridila a vysli Vam vstric.... :-) taky čekáme na toho 27., abychom mohli zarezervovat nejaky hotel pro hostinu...bez pevneho terminu se nam do toho nechce!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tyrkai: mě teda všude, kde jsem se ptala, ukázali snubní :-) Ty naše stály oba dohromady 5000,- a každej má 3 brilianty. Což si myslím, že je super cena :-) Bez kamínků musí vyjít tak na 3000,- bych počítala.
Odpovědět
Tak to je kráásna cena, tak moc díky za typ. Určitě se tam pojedeme mrknout. Jinak moc krásná svatba. Modrou taky zbožňuju, ale asi půjdu do bíločerných šatečků a svatba v bílém a trochou té černé. http://www.mimibazar.name/foto_detail...
Odpovědět
Profilova fotka
tyrkai: no to byla moje prvné vize :-D bílo černá..jenže jsem nidke nesehnala bílo černé šatečky, které jsem chtěla :-( Měli je jen v Praze a to je pro mě daleko :-( Tak jsme šli do tyrkisovo-čokoládové nakonec, protožena ni jsme ujetá :-D Ale ty šatky v odkazu jsou teda super....si budeš nechávat šít? Bo kupovat? Zkus omrknout ty obchody...dokonce v tý olympii si můžeš objednat z katalogu myslím...přímo z Anglie a i si tam můžeš přímo nechat něco vyrýt (vypálit). Pak je ještě fajn obchod na poštovské ;-)
Odpovědět
nikaa666: mám strašně šikovnou mamču, která svatební šaty šije. Né, zase jak běžícím pásu, ale jak kdy se jí chce. Sestřenici šaty šila a nádhera, takže já jen hledám inspiraci a tyto zatím vyhrávají. Mám to od ní jako svatební dar.
Odpovědět
Profilova fotka
tyrkao: tak to je super :-) no to máš štěstíčko...ale ono to asi stejně není žádná legrace...sehnat materiál kvalitní a tak co
Odpovědět
Niki: spoléhám na její znalosti a dobré kontakty. Ale to je bohužel jediná věc, kterou řešit nemusím. Taky bych brala známého fotografa nebo tak. :-) vůbec nevím, zda vrážet i za půjčovné aut, jelikož ty co jsou v rodině nejsou nic moc. Prostě plečky
Odpovědět
Profilova fotka
tyrkai: tak třeba nějakej kamarád nemá? ;-) nějaký auti, které by se ti líbilo? U nás tohle bylo dilema až skoro do konce. Limuzínu, kterou jsme měli mít od táty jako dárek, jsme totiž museli oželet...nějak to nevyšlo a já řešila čím se pojede. chtěla jsem nějakým větším autí a to jediné měla teta od manže, ale to už měl zamluvené on :-( Nakonec jsem ho přemluvila, že bude lepší jet jejich kabrio pro ženicha a velké ať mě nechá :-D :-D a bylo. To pujčovný je totiž zbytečně drahý mě přijde :-( ale také jsem o něm přemejšlela v nejhorším. Poptej kamarády, uvidíš že někoho najdeš...každý by chtěl přece mít tu čest a vézt nevěstu ;-)
Odpovědět
nikaa666: tak v rodině nikoho nemáme. Vím o jen o jednom a to je můj bývalý :-p :-D a nebo kolega z práce a to je zase služební auto, tak nevím. Přítel má tatínkovu Octavii COMBI, ale já nic. Bude to porod a když na všechno myslím, tak je mi trošku ouzko. Co jsem se dívala na holky tady na beremese, tak už mají skoro všechno zamluvené a to se berou v dubnu 2011 :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Carrynka - fotograf je Pali Bigos, kameraman Leos Brabec :-) aj ked si zaratame sumu za kilometre, stale to vychadza cenovo velmi dobre a inych by sme uz ani nebrali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyrkai: a kdy to mátě vy? A ani kamarádi nemají žádný slušný auti?
Odpovědět
Profilova fotka
wera: tak to mas nejlepsi z nejlepsich :) Leose mame taky, a fotit nam bude Simona Smrckova.
Odpovědět
teda to mám ještě co dohánět :) i když to teda vypadá, že je to nejlepší rozebraný :) ale i tak, myslíte že mě můžete třeba do interní pošty napsat, kolik tak platíte, za ty fotky a video?
Odpovědět
nika666: na 20.května .... no možná vzdálení, uvidíme nějak se to musí domluvit ;-)
Odpovědět
1
2
14
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?