Svatební den 23. dubna 2011. Najde se tu někdo?

Profilova fotka
Ahojky, najde se tady někdo s tímto datem? :-)
Odpovědět
1
2
19
ahoj, taky jsme si vybrali tohle datum :-))
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
ahojky také chceme toto datum...nebo ještě jsme si říkali 11.6.11 to je taky hezký:-) kde budete mít svatbu? už něco zařizujete?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, také máme tento termín...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tady to nějak zamrzlo...nějaké novinky???
Odpovědět
Ahojky holky, taky jsme vybrali tohle datum.. restauraci, hudbu a místo obřadu už mám předběžně zamluvené. Teď jen musím čekat jestli mí datum potvrdí na matrice, sice si moji poptávku poznačili, ale sami neví jestli po volbách nebude vše jinak.... a co vy jak jste na tom co už máte a nemáte?
Odpovědět
ahojky holky, tak já mám už foto, kapelníka a restauraci. také čekám až budu moci namatrice zamluvit termín a pak se to rozjede:-) Kopretinko kde se budeš vdávat?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky máme toto datum. Máme zamluvený termín, téměř hotové oznámení, teď hurá na vývazky. Kameramana máme taky, cukroví taky zamluvené i dorty...Jen zatím nám vázna restauračka.
Odpovědět
Profilova fotka
holky na kolik Vás vyjde kameraman a fotograf?? A co všechno Vám budou točit/fotit?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky máme 23.4.2011 na tvrzi Žumberk. Fotograf na 8 hodin focení chce 6,5 tisíce (8 hodin fotografování (od rána po sóla), zpracování fotografií, 6 ks. DVD foto s 600 – 800 fotografiemi v originálním rozlišení s barevným potiskem a obalem, album s 60 již vytisklými fotografiemi) a kameramana nakonec budeme mít asi jen na 2 hodiny za 4,5 tisíce (1-2 hodiny natáčení ve vysokém rozlišení HD (od příjezdu novomanželů do odjezdu), zpracování (sestřih 30 – 60 min., doplnění hudbou, titulky, dig. efekty, případně fotografie z dětství), výroba závěrečného videoklipu, 3 ks DVD s barevným potiskem, obalem a animovaným menu. 1 ks sestřihu ve vysokém rozlišení HD na dvouvrstvém DVD DL nebo Blu-ray Discu (dle volby zákazníka) včetně obalu a potisku.). Pořád ještě přemýšlíme, jak s tím videem. Budeme slavit jen tak do 4 (dáme oběd, první tanec a dort...). A jak to máte vy s kameramanem a fotografem?
Odpovědět
my máme pouze fotografa - kameramana nechceme. je to známý profík, a za celý den nás vyjde na 3500Kč (máme 50% slevu).
Odpovědět
twigik: ahoj, chtěla bych se vdávat v zámeckým parku v Blansku a když nevyjde počasí tak v na zámku v Blansku.. mi fotografa zatím nemáme, a je to docela velké dilema, protože fotografování koníček mého přítele a na včechny fotografy se dívá kritickým okem..... a když už se mu něco líbí, tak je to zase dost drahý.... na duhou stranu doufám že by se toho mohla ujmout moje sestřenice, která je fotografka, ale plánují rodinu, tak nevím jak to dopadne a co se týče kameramana, tak toho taky zatím nemáme, ale máme kameru, takže ji někomu vrazíme a přítel pak video sestříhá...
Odpovědět
tak to my kameramana mít nebudeme. stejně bysme se na to nekoukali nás znám! holky máte představu jaký dorty chcete? a co budete dělat za program?máte tip? nebo to necháte plout jak to vyplyne....
Odpovědět
Článek se načítá
no mě se líbí třípatrový hranatý, potažený marcipánem a na tom nějaký živý kytky, nebo možná taky z marcipánu, mám šikovnou kamarádku, která dělá krásný kytičky (jako živý) program zatím nevím, možná udělám tombolu, chtěla bych udělat svatební noviny, ale uvidíme jak to všechno dopadne, třeba něco připraví naši kamarádi :-) no uvidíme jak to dopadne
Odpovědět
já právě nevím, asi koupíme lampionky štěstí, ale nevím. jinak nic neplánujeme:-) dorty mám v albu co bych chtěla:-) kolik budete mít lidí? my 40 na hostinu a pak ještě víc.
Odpovědět
no lampionky taky nejsou špatný... jj tak ten co máš v červené s těma srdíčkama, tak ten bych taky chtěla.. na oběd budeme mít 30 - 40 lidí a večer ještě dorazí kamarádi. a kde to máte vy??
Odpovědět
my to budeme mít na Hluboké a pak v restauraci a penzionu Bezdrev. je tam klid, jen kolem voda, krásný:-))) hele ted řeším, je vhodný si vybrat botky a pak jít zkoušet šaty nebo nejdřív šaty a pak boty?chci s menším podpatkem a aby mi šatky pak nebyly moc dlouhé...jak je to, poradíš?:-)
Odpovědět
no někde jsem četla, že je dobrý si vzít svatební boty na zkoušení šatů , aby jsi měla správnou délku, ale já si boty pořídím až budu mít jasno jakou barvu šatů budu mít, zatím nevím jestli čistě bílé, nebo nějakou smetanovou barvu... příští týden jsem chtěla objet pár salonu a zkusit si nějaký šatky... co ty byla jsi už někde v půjčovně nebo si šaty koupíš, popř. necháš ušít??
Odpovědět
já bych chtěla čistě bílé, vtom mám jasno tak snad budou:-) jinak si je budu půjčovat, v čb už maj nové kolekce tak 18-19.11 vyrazím:-) s těma botkama nevím, psala jsem do toho salonu kam chci jít tak uvidíme, co mi napíšou zda je lepší si je přinést či nikoli. a ty si je půjčíš? máš tip jaký chceš? já bych chtěla nějaký princeznovský, ale nic přehnanýho!
Odpovědět
no zatím nevím, jestli si půjčím nebo nechám ušít. Každopádně do půjčoven vyrazím, abych věděla co mi nejlíp sedne. Uvidím na kolik vyjde půjčovný a pak se rozhodnu jestli si je nenechám ušít. Objevila jsem v Mikulově salón kde šijí, do salónu po české republice, jmenuje se Madora, a mají vcelku hezký šaty a někdy je cena srovnatelná s půjčovným... Já bych chtěla nějaký romantický, jednoduchý, krajkový... však se mrkni do mého alba, jsou tam všechny na který jsme na webu narazila a který by přicházeli v úvahu... Jsou na těch modelkách krásný všechny.... a z toho mám trochu obavu, nejsem zrovna typ "modelka"... mám větší prsa a jít bez podprsenky nepřichází v úvahu a v obchodě se spodním prádlem mě bylo řečeno, že speciální podprsenky do svatebních šatů v mé velikosti sice vyrábí, ale nejsou moc funkční... Takže věřím, že dámy v půjčovnách mi poradí.. přece jenom se tomu věnují, tak už ví co komu sluší a jaký šaty mu padnou....
Odpovědět
tak to bud v klidu páč já mám úplně opačný problém, a to ten že zase nemám prsa nějaký mega...a jsem docela malá jen 167cm, postavou nějak normál ale myslím že to bude oříšek.paní ze salonu mi psala at s botkama počkám až vyberu šaty. tak uvidíme. dneska sem koupila zbytek stuh na vývazky(chybí mi jich ještě 14)
Odpovědět
a koupila jsem něco na jmenovky, ale trošku, ještě nevím jak by měly vůbec vypadat...budeš doma něco dělat?vyrábět a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, i u nás se svatba plánuje na 23.4.2011 :-) . Už máme zamluvený termín na matrice i na místě obřadu. Byla jsem si zkoušet svatební šatky, ale nakonec jsme naznali, že je necháme ušít přímo na míru. Horší to bude s fotografem, hostinou a hudbou.
Odpovědět
jj, plánuji si doma vyrábět jmenovky a vývazky taky, jen jsem se ještě pořádně nerozhodla do jaké barvy to budu mít sladěné... líbila by se mi žluto zelená, jenže v restauracích mají červeně polstrované židle, tak nevím jestli se to nebude bít.. no a možná se pokusíme vyrobit svatební oznámení zkusím si vyrobit potahy na židle...
Odpovědět
Profilova fotka
Žodle s potahama vypadají moc pěkně. Taky o nich přemýšlíme. V barvě mám naprosto jasno. Ladím do vínové-bordó. Spíš ještě přemýšlím, jestli býlou, nebo krémovou :-) .
Odpovědět
tak my máme barvu takovou tu světlounce růžovou protože židle jsou zelenkavé. a tato kombinace se mi líbí. no chtěla jsem původně lila, ale problém byl v kytici, protože bych chtěla růže a ty jsou drahý:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se holky nyní dozvěděla, že na tento termín připadají Velikonoce a to je u nás pěkně na prd...takže budu nucena přechno přehodit na jiný termín...sakra.
Odpovědět
Profilova fotka
katykejt: Já už jsem to tu hodněkrát psala, ale tobě asi ne. že na 23-25 vycházejí Velikonoce. Nám totiž původně taky zrušili termín, ale jen když jsem se zeptala, jinak by mi to asi řekli po Novém roce. A kdy ti to řekli že neoddávají? To mě mrzí za tebe, vybírat jiné datum...
Odpovědět
Profilova fotka
nu, oni mi neřekli, že neoddávají, ale vzhledem k tomu, že moje mamina na velikonoce nemůže, tak to musíme letět nahlásit na matriku.
Odpovědět
tak to je fakt nemilý:-( já radši na matriku psala email zda oddávají ale na Hluboké jo, normál prej.takový datum co:-) Katy a máš záložní termín??? neboj se, tejden sem, tejden tam, ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nu, zátra budu volat na matriku, zda bychom to neposunuli o týden dřív...tak uvidíme...dnad to půjde...zrovna jsem chtěla jít dát do tisku oznamka, ještě, že jsem to nestihla....to by mi štvalo mnohem víc.
Odpovědět
1
2
19
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?