Svatba v Ostravě a okolí. Pojďte pokecat

Profilova fotka
Ahojte holky, plánuji svatbu na příští rok a chtělai bych s někým pokecat co a jak na svatbu a taky si vyslechnout nějaké fajn tipy jak udělat ten den "D" tím nezapomenutelným:-)
Odpovědět
1
2
6
Profilova fotka
ahojky ja taky planuji na pristi rok na cerven,a jsme blizko od sebe ja jsem z Tesina no dost veci vim co a jak a ted uz jen takove malickosti dopilovavam.a premyslim jelikoz jsem v zahranici tak mi pomaha ten internet a hlavne mamca.jeste ze v prosinci uz hura domu. a uz mas datum a poohlizela si se po nejakem miste?
Odpovědět
ahojky taky se rozhlížím Zatím jenom sbírám informace 8-)
Odpovědět
jsem přihlášena přes kamošku ta už svatbu měla tak pokračuji ted já at nemusím dělat novou registraci .Zatím máme vybráno květinařství Diana v Mar. horách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, no my jedeme dneska ohl. restaurace a uvidíme kde ještě obřad. Víme že asi příští rok začátek července. Taky představy už mám, ale pořád se přichází na něco nového:-)) chceme to tady v Porubě, aby to všichni měli blízko, bude to asi velká svatba, tak chci ušetřit aspoň na tom cestování.
Odpovědět
jo to je rozumné ted jsem získala informace o koláčích v Radvanicích tak uvidím zavolam máme čas ale přesto chci zjistit cen Zeptám se taky na dorty je ještě čas 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jestli můžu doporučit koláčky a zákusky - koláčky jsme měli z pekárny Šeděnka ve staré vsi, byly opravdu moc dobré za 7,70kč/ks a minizákusky a párty koláčky z cukrárny miluška v paskově, boží... jen se po nich zaprášilo. ty minizákuky tam mají myslím za 5-7kč a pártky koláčky taky kolem 6kč. Koláčky si všichni pochvalovali a zákusky mají krásné a hrozně chutné, každý měl svou chuť, ne jak jinde, že všechny zákusky chutnali stejně ať měly jakoukoliv náplň
Odpovědět
jo slyšela jsem o tomale je to daleko a tady to bude blíž. Jezdit sem a tam ,ale máme dost času tak uvidíme nebudu spěchat a jak dopadla tvoje svatba mmatch
Odpovědět
Profilova fotka
no o koláčích zatím neuvažuji, dortu si nechám udělat tady u nás na vesnici u jedné paní.. dneska jsem byla ohl. restaurace, musíme si to všechno doma zkalkulovat a uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
naše svatba dopadla na 1*, místo hostiny které jsme našli na poslední chvíli jen díky tomu,že někdo zrušil svatbu v našem termínu, nemělo chybu. Velký sál, krásná zahrada, super terasa, která se využila. Úžasné jídlo, všichni si to pochvalovali... na samotě mezi poli, ticho, čistý vzduch, výhled na rybníky, kravál jsme mohli dělat do rána... spoustu lednic na zákusky, dorty, alkohol... (všude měli problém s lednicema, měli místo tak max. na jeden menší dort). Alkohol jsme měli svůj, ovoce, zákusky, koláčky, dorty taky... výzdobu sálu jsem byla omrknout v pátek a mohla to ještě upravit...
Odpovědět
mmarch: Přeji hodně štěstí, lásky a spokojenosti v manželství. Hlavně, že se vše vydařilo a dopadlo dobře. Chtěla jsem se zeptat kde jsi sehnala šerpu na autko, jak jsme se před tím bavily. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
andriv: já si dělala vše sama doma - vývazky, šerpu na moje auto, klobouk na ženichovo auto (bohužel mi nikdo nevyfotil moje auto), bryndák, meníčka, jmenovky, tombolu, věneček na dveře..... veškeré pomůcky jsem nakoupila buď v galanterii nebo na netu www svatba-e-shop cz je to paní z metylovic u frýdku místku a zboží je možné vyzvednout u ní nebo jezdí do ovy a buď to předá osobně nebo nechá na recepci jedné firmy v hrabové u makra... byla jsem spokojená, dobré ceny, dobrá kvalita a rychlé dodání
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Ahoj najde se někdo kdo chysta svatbu na léto?
Odpovědět
Článek se načítá
@anickajirka Ahoj my chystáme svatbu na 30.7. @mmarch ahoj, zrovna sháním kadeřnici, v albu máš napsané, že jsi byla v kadeřnictví v Kotvě, mohla bys mi prosím napsat ve kterém, jsou tam dvě (minimálně), jedno až na konci u kostela a druhé patří k tomu svatebnímu salónu. A kolik tě stála zkouška a účes? Jinak my už máme zařízenou místo hostinu v Košatce, šaty, máme rezervovaný kostel a chodíme na přípravu. Hudbu na hostině zajistí sestřenice od snoubence, hraje ve skupině. Právě řešíme ubytování pro hosty z daleka. Máme kontakty na paní, které pečou dorty a zákusky a koláčky nám zajistí můj tatka s manželkou od nějaké paní, berou od ní na všechny oslavy, jsou hodně dobré a prý stojí jen 4,50, ale zase ta paní bydlí tak 40 km od Ostravy.
Odpovědět
Profilova fotka
@crayon Ahojky, byla jsem v kadeřnictví, které je spojeno s tím svat. salonem - 1. patro. Moje kadeřnice se jmenuje Vendula. Našla jsem jí 5dní před svatbou, protože moje mi vypověděla a další dvě co jsem zkoušela, byly katastrofální a za šílené peníze.byla jsem opravdu spokojená,hrozně se mi ulevilo, hned mi udělala zkoušku a to přesnou, ne jak ta předchozí - nahrubo, nahrubo, to a to si domysli, to a to bude jinak... zkouška stála 150kč (nevím zda mají pořád stejné ceny)a konečný účes 300kč (podle náročnosti), účes byl asi za hodinu a 15min hotov a držel až do rána (i po sundání sponek :-D ) Slečna neměla s ničím problém, ty předchozí se pořád na něco vymlouvali když jsem jim ukazovala obrázky a vysvětlovala moji představu - to nepůjde, na to mám moc krátké vlasy, to je příčesek atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj připojím se k tomuto tématu, svatbu budeme mít 16.července azajistil jsem paní, která mě učeše, nalíčí, udělá nehty.V ceně je zahrunuta zkouška a vden satby paní přijede k nám domů.Cena je 1500 se vším všudy, tak si myslím, že je to docela dobrá cena za všechno.Akorád ted řeším, jaký učes by se mi nejvíce líbi a který by mi slušel, můžete mi poradit?díky
Odpovědět
@mmarch to jsi měla docela smůlu, že ti kadeřnice vypověděla těsně před svatbou, ale hlavně, že jsi našla jinou, jinak měla jsi pěkný účes :-). Díky moc za informace, to kadeřnictví už mi taky někdo doporučoval, takže zajdu tam :-). Doufám, že splní i mojí představu. Ceny vypadají dobře, tak snad moc nezdražili.
Odpovědět
Profilova fotka
@crayon to teda máš docela hodně zařízeného, já mám jen kadeřnici, hudbu k hostině ted řešíme a hostinu a ubytování , to se jdeme v neděli domluvit a ezervovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@anickajirka myslím, že by ti slušelo něco jako ty dva předposlední - vyčesané nahoru a jemně zvlněné, ne moc kudrnaté
Odpovědět
Profilova fotka
@crayon myslím,že nezdražili, chodím se tam pravidelně stříhat, protože jsem se slečnou opravdu spokojená, jedna z mála kadeřnic, která udělá to si přeješ a ne to co umí nebo je zrovna "in" a za stříhání, mytí, foukání platím většinou kolem 200-250kč
Odpovědět
Profilova fotka
@crayon děkuji za pochvalu účesu, přesně na ten mi ostatní kadeřnice řekli, že mám na to moc krátké vlasy a neměla :-D
Odpovědět
@anickajirka řešíme všechno radši dřív, protože červnu mám státnice, takže na to nebudu mít čas. Jinak ten účes se mi nejvíc líbí ten poslední (v malém náhledu), vlasy vyčesané nahoru s malýma kytičkama a se závojem, ale záleží na tobě, jestli myslíš, že by ti slušel.
Odpovědět
@anickajirka jo jo plánujeme 2.7.2011 v Šilheřovicích
Odpovědět
Profilova fotka
@mmarch @crayon děkuji holky, taky jsem si myslela, že bude nejlepší některý z těch co jste navrhovali, no uvidíme na zkoušce.
Odpovědět
Profilova fotka
@zabrle je tam je to krásné.A jak jste na tom z přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zabrle můžu se zeptat kolik lidí máte? a budete to mít na tom loveckém zámečku v šilherkách? a obřad venku nebo jinde?
Odpovědět
@mmarch na lovecký zámeček se nevejdeme :) chceme obřad spíše venku a hostinu v golf hotelu u sv. Jana je to hned pod zámkem. Bude nás cca 45 i s dětma, teda jako na oběd a kolik lidí se dorazí podívat netuším :). Ale jsou to předběžné počty pořád upravujeme a upravujeme
Odpovědět
@anickajirka no přípravy :) máme termín, místo obřadu a hostiny a snad i fotografa, toť zatím vše :)
Odpovědět
@anickajirka Mě se líbí nejvíc ten poslední a myslím, že by ti i slušel ;-) My to plánujem na srpen a zatím máme zamluvenou matriku, místo hostiny, kameramana, fotografku a šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas Ahoj, děkuji za typ na ten učes, tak to je asi jasné, tenhle vybírají skoro všichni.tak to míte taky dost zařízené.A jaké budeš mít šatičky?My se vydáváme příští týden do polského těšína se kouknout, mají tam prý veliký výběr a za fajn ceny, tak jsem sama zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, chci se zeptat - máte některá zkušenosti se zámkem Zábřeh? A hodily by se mi kontakty na šikovné kadeřnice a kosmetičky- nejlépe Ostrava-Jih :-)
Odpovědět
1
2
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?