Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Jé ahoj Baru-mauricijská nevěsto 2011 8-) Už vyhlížím LéNu.
Odpovědět
Jéé, ahoooj :-D Ta se určo hned přidá. Fak mě nebavily ty kecy od druhých... ]-(
Odpovědět
Ahojda, tak jsem tu :-) Snad se k nám někdo brzy přidá a nebudou nás šikanovat :-D Myslím, že Iruzsa se přidá hned jak na to přijde :-)
Odpovědět
Holky, jdu chrnět...napíšu ráno z práce. Tak papa
Odpovědět
pokud to udržíme v prvních pozicích, tak si toho všimne hned... Ta taky plánuje na ostrově svatbu?
Odpovědět
Ta odlétá 4.9. a svatbu má den po nás v Le Canonnier. Barrcaa psala jsi ji v předchozí diskuzi :-D Dobrou
Odpovědět
Tak a už jdu vážně spát :-D Tak doboru noc a zítra napíšu.
Odpovědět
lenule: já co nemusím, tak si nepamatuju :-D :-D Ale už si vzpomínám :-D Jéé, taková mladá a už takhle zapomínám. Jako svatební dar bych mohla dostat Lecithin :-D
Odpovědět
DObrou holky a rozjedem to tu:)
Odpovědět
Stává se :-D Napiš adresu-za rok Ti ho pošlu :-D
Odpovědět
martinasmid: Tou dobou tam budou holky. Určitě tam bude lucil. lucil: nebudeš v květnu na Mauriciu sama. martinasmid tam má svatbu 5.5. v Le canonnier :-D :-D
Odpovědět
No a Canonnieru jsme taky přemýšleli.Nakonc pojedeme do Victorie, svatba měla být původně 4.5. a nakonec bude 3.5. a budeme mít delší svatební cestu.
Odpovědět
Článek se načítá
lucil, vy budete vedle sebe :-D se jděte podpořit na svatbu :-D
Odpovědět
Ahojky holky dobrý nápad s tím novým tématem 8-) Táák tento týden bude náročný.Musím dát dokupy nějakou hudbu na ten obřad ( netuším jakou), pak musím sehnat nějakého kadeřníka, protože ta moje jak naschvál musela na rizikové a pak sehnat botičky a košili. :-) Leni teďka to letí co...před dvěma měsící jsem si říkala jee času doost a teďka se nestačím divit, že už skoro budeme sedět v letadle :-D
Odpovědět
Jen myslím že Mrtina zrovna přiletí když my už budeme mít svatbu 8-) Uvidíme jestli ěkdo nebude přímo ve Victorii. 5.5. už nebylo volno-ted jsme uvolnili toho 4.5. 8-)
Odpovědět
Tak mám domluvenou zkoušku šatů v půjčovně, jsou to ty v albu a pokud budou mít příznivé ceny za prodej, radši bych je koupila. jen jestli mi budou slušet jako těm modelkám :-o
Odpovědět
A jaké? Ty první? Týý jo, tak to jsem zvědavá. Koukám, že a nic nečekáš a už nakupuješ :-D
Odpovědět
Iri to je mazec jak to letí, já už bych taky jela 8-) ALe byla bych už nervozní jako hrom. Baru no vím že je brzo ale jedem zrovna do toho Prostějova k fotografce do ateliéru a rovnou se tam stavíme. Sice to bude s dětma po cca 2 hodinovém focení zajímavé, ale musím ty šaty vyzkoušet abych měla klid na dušičce. Ano jsou to ty první v albu.
Odpovědět
lucil: pokud tam máte cestu, tak to je pochopitelný. No tak to si počkám, co napíšeš. Nejllepší by bylo, kdyby je prodávali, viď? Jsou krásný. Kolik chceš dát max do šatů?
Odpovědět
BAru chtěla bych dát do šatů max 5tis-na pláž jdou i pěkné letní, tak nějakou drahou róbu nepotřebuju ;-)
Odpovědět
no tak už som tu cez odkaz ;-)
Odpovědět
lucil my ideme do shandrani a svadbu máme 6.5.
Odpovědět
vladenas: no vidíš, šikulka.... lucil: nejdřív jsem si říkala, že 10tis je málo, ale díky této diskuzi půjdu taky do 5tis. Max do toho půjčení za 8000,-, ale uvidím, co mi povíš na ty jak si budeš zkoušet.
Odpovědět
Ahoj holky, dnes mi dorazil závoj co mám v albu a je o 10cm kratší ]-( Tak přemýšlím zda rychle vyměnit nebo nechat. Přeci jen už 2.9. letíme. Odpo udělám foto a večer dám do alba z příprav-tak prosím pak koukněte a napište zda je ok nebo by jste ho vyměnili za nějaký "bohatší" Iruz škoda že nebudete také ve Victorii, mohly bychom se vzájemně třeba natočit :-D Takhle vrazíme kameru do ruky nějakému personálu-no sand to natočí ok. jen aby rodiče něco viděli :-D Holky, my Vám budeme za rok závidět!!!
Odpovědět
lenule26, tie lupienky čo máš v albume si berieš so sebou aby ich na teba hádzali?
Odpovědět
Vl. ano ano beru :-) Líbí nebo nelíbí? Uvítám všechny možné rady a postřehy ;-)
Odpovědět
lenule: jasný, řeknu ti, jak tam bude. No, výměna by se mohla stihnout, ale taky nemusela :-| Jéé, já ti závidím, že za týden jedeš....Budeš se koupat v té nádherné vodě, jezdit po výletech...
Odpovědět
lenule, áno, lúbia sa mi. ja by som možno nemiešala všetky dohromady. asi max. 2 farby barrcaa, dnes šaty odchádzajú z nemecka, tak už som nedočkavá aké budú
Odpovědět
Joooo už se nemohu dočkat té procházky se lvi nebo lvy? :-D Vladi, lístky ještě nedorazili, ale každým dnem bych je měla mít-tak uvidím jaké barvy budou naživo :-) Ty máš šaty z Německa? Jeee tak to nám sem pak dej reálné foto.
Odpovědět
Holky, jak aktualizujete diskuzi, aby se Vám objevily příspěvky hned jak tam někdo něco napíše? Nebaví mě z ní stále vylézat a znovu lézt :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?