Termín svatby 7.9.2013 :)

Podělme se o to, kdo co už má, jak jsme na tom s přípravami, našimi přáními i otázkami. :) Všechny vítány. :)
Odpovědět
1
2
18
Profilova fotka
Přidávám se a hlásím vybrané místo, termín, a barvu svatby ;-))
Odpovědět
@veroniquecz Veru, tak to jste rychlíci, my zatím víme, kde bude obřad, hostinu řešíme a asi už mám vybraného i fotografa. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já se taky hlásím:-)...Zatím máme zařízené místo, fotografy a napůl matriku:-) O barvách už mám taky nějakou představu, ale uvidíme...:-)
Odpovědět
@evelina_vm Dobrý, já pořád váhám mezi dvěma fotografy (příteli je to jedno, oba se mu líbí). První je levnější a dá se objednat i líčení i účes a přijedou domů - na celý den to vyjde i s jednou zkouškou u účesu a líčení na 9200Kč, druhý má taky super fotky, je dražší a nespolupracuje s žádnou kosmetičkou ani holičkou...uvidím ještě. Co myslíte vy? Kdo se vám víc líbí http://www.michaelabernatikova.cz/ nebo http://rhfoto.cz/. Osobně mě víc oslovují fotky od Radima Horáka, asi to vyhraje on...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k vám :) Zatím máme PROMYŠLENÉ místo, samozřejmě termín, typ prstýnků, rytinku na nich, nad barvami svatby pořád přemýšlíme, ale já už mám naprostou představu o tom, jaké chci šaty, účes, líčení atd., no jo, nevěsta... :) Fotografy zrovna teď obrážím, zjistila jsem, že to je jedna z věcí, která se prostě bude muset zarezervovat mezi prvníma... :)
Odpovědět
Profilova fotka
curdibilka: rozhodně ber z těchto dvou rhfoto, podstatně lepší :)
Odpovědět
@kineka Děkuji, už jsem se dneska rozhodla pro Radima, i vzhledem k tomu, že má v balíčku, který chci i vyvolané fotky, takže jsem rozhodnutá a jdu ho hned oslovit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Taky bych brala spíš toho druhého fotografa:-)....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky:) tak chceme taky 7. 9. 2013:) zatím máme předběžně domluvený catering, vybraného fotografa a já mám boty:) čekáme na otevření termínu v Chlumci nad Cidlinou na Karlově Koruně:)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka @veroniquecz @evelina_vm @kineka :) zapomněla jsem vás do příspěvku označit:)
Odpovědět
@denisaho Na Karlově Koruně jsme byli loni s přítelem a dcerkou v rámci dovči, je to tam fakt moc krásné, budete mít krásné prostředí. :-) Jsem ráda, že máme stejné datum, můžeme se pěkně doplňovat a podporovat v tom, co už máme a nemáme. Já pořád řeším toho fotografa... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka děkujeme:) snad nám vypíší termín:) my si vybrali ywonn, její fotky se mi moc líbily a cenově taky dobrý:) už se mi pak nechtěl hledat někdo jiný:) zkus si projít svatební alba slečen z tvého kraje a když se ti ty fotky budou líbit, mrkni na fotografa:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Fotograf je také u nás téma č. 1, ale přenechala jsem to příteli, a ten to snad řeší ještě více než já :-) Jinak já mám už koupený závoj a čelenku, a máme zamluveno místo na hostinu a předběžně agenturu, takže spokojenost :-) Teď ještě počkat na kalkulace a doufat, že nás z toho netrefí :-))
Odpovědět
@denisaho No já mám trochu problém s tím, že mi se líbí vše a nic, nenašla jsme ještě fotografa, u kterého by mi spadla brada nebo jak to mám říct. U každého mi něco vadí, nevím...Nechávám tomu teď trošku čas a vrhnu se na to v září. Mám pár favoritů, ale jak říkám, nic nějak není úplně ono... :-S
Odpovědět
@veroniquecz Tak přítel se zatím nijak extra neangažuje, trošku mě to mrzí, ale on už je takový vlažnější, pořád má čas. :-D
Odpovědět
Holky a Vaši rodiče už to ví? U nás zatím nikdo nic neví. Nebude o pro ně jistě velké překvapení, vždyť spolu jsme skoro 7 let a 3 roky spolu žijeme, máme malou dceru, ale stejně, já už bych jim to i říct chtěla, ale přítel ještě ne. Že si to necháme jako překvapení na Vánoce, kdy jim dáme už hotové oznámení...
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka u nás to všichni už ví:) řekli jsme to, na druhou stranu, pokud si chcete ještě v klidu zařizovat, aby do toho nikdo moc nemluvil, jsem pro překvapení na Vánoce :)přijde mi to jako dobrý dárek pro celou rodinu:) jo mně se fotky ywonn moc líbily, takže jsme se hned rozhodli:) líbí se mi i další fotografové, ale ty její fotky jsou takové veselé nebo mají prostě zářivé barvy a to se mi líbí:)
Odpovědět
@denisaho No právě, toho se docela děsím, že by do toho všichni kecali, takže to asi fakt necháme na vánoce. :-) No mi se veselé fotky líbí, aspoň nějaké by takové mohly být a taky se mi líbí méně zářivé barvy, spíš přirozené. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Tak snad najdeš někoho, koho fotky se ti budou líbit:) mně se líbily hnedka a měla jsem jasno:) jj ty Vánoce budou lepší:) budete mít profi kameramana? my budeme prosit jen tetu, aby natáčela, říkala jsem si, že to asi nemá smysl, ale nevím nevím, byly by to další peníze navíc... :-|
Odpovědět
@denisaho No chtěli bychom profíka, přeci jen krom fotek a videa - co ti z té svatby hmotného zbude? A vzpomínky blednou hrozně rychle... Jsem od Ostravy a tady je to bída s těmi hezkými videi, tak se poohlížím jinde, ale řekla bych, že to video je obsazené mnohem dřív, než fotografové, kameramanů je míň a těch dobrých ještě míň... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka jj to je pravda, zase na druhou stranu, představa 15 tisíc za video mě děsí:) no teta je šikula, kameru má namakanou a má i program, aby z toho udělala buď klip nebo film:) tak to asi nebudeme hrotit:) stejně víc prohlížíme fotky, takže si zaplatíme profi fotografa:) a na kameru budeme mít tetu:) a jak velkou budete mít svatbu, my tak 50 až 60 lidí, takže docela mazec:) budeme mít svatební kolonu jako blázen:)
Odpovědět
@denisaho No my nikoho takového šikovného v rodině nemáme, ještě zvažuju nad sousedem, dělával svatební videa (nevím, jestli ještě dělá), jinak máme taky raději fotky, ale ono i to video jednou za čas je hezké vidět. No my budeme mít asi 25 lidí z rodiny na oběd a pak večer asi dalších 12 přátel večer, takže takovou menší, ale nezveme všechny z rodiny (můj taťka je třeba nejmladší ze 4 sourozenců, ti jeho starší sourozenci už jsou i pradědečci a prababičky, takže zvát všechny, tak jsme klidně na 90 lidech, ne-li víc, navíc se s nimi ani nestýkáme, rodinná historie). :-) Myslím, že počet lidí se už asi zvedat nebude, hodila jsme si to na papír a nikdo mi nepochybl, abychom ho pozvali. :-) Jinak svatební rozpočet máme 50 000 a přes ten jít nechceme, tedy pokud nám samozřejmě nepřispějí rodiče něco. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Tak to je celkem příjemný počet lidí:) my máme oba celkem velkou rodinu:) naše se schází pravidelně na každý svátek nebo narozeniny, je nás 20 a rozrůstá se partnery bratranců, sestřenic a ségry:D takže 20 rodina moje, kolem 20 přítele a zbytek kamarádi, ty ještě nemáme ustálené:D jinak těch 40 lidí bude i na hostinu, takže mazec:) rodiče nám chtějí zaplatit dost věcí, zatím jsme domluvený tak, že jídlo si každá rodina zaplatí za svoji a my zaplatíme za kamarády, alkohol jistí domácí tchánova slivovice:) zbytek půjdou rodiče na půl, my si zaplatíme fotografku:) a mě oblíkne moje mamča, přítele ta jeho:) ale nabízeli jsme jim, že si zaplatíme většinu sami, máme našetřeno:) ale tak nám to zbude na bydlení, nevadí:) stejně si už kupuji takové drobnosti, které se platím sama:) třeba jsem zkoušela knírky na brčka a výborné:D takže budou:)
Odpovědět
@denisaho Tak to máte krásné, že vám to vlastně vše platí rodina. :-) Já si myslím, že moji i přítelovi rodiče nám určitě přispějí min. na hostinu, ale není to jejich povinnost, že jo, takže když by řekli, že ne, tak se zlobit nebudem. :-) My máme velkou rodinu, ale přítel mini (jeho taťka byl jedináček a bohužel už rodiče nemá a mamka už taky rodiče nemá a má jen bratra, který má ženu a dvě děti - to je celá jejich rodina + teda přítelův bratr s přítelkyní). :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky patřím do klubu tohoto datum :-) Nevím jak vy ale na mě pomalu dopadá nervozita i když je do svatby ještě 13 dní mám obavu, že se to nějak pokazí.... Jsem na tom sama nebo je nás tu víc? ;-) Říkala jsem si, že jsem blázen když chceme svatbu připravit za tři měsíce - ono to jde ale člověk má pořád pocit, že na něco zapomněl ale to se asi ukáže až ten den :-D
Odpovědět
@jiskricka Asi sis to spletla, tady se řeší sice 7.9., ale příští rok. :-) Nicméně tobě přeju samozřejmě klidných posledních pár dní a hlavně ať je všepodle vašich představ. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také se k vám připojuji :-) Ze začátku jsem myslela, že jsem tak trochu blázen, že to řeším už rok dopředu, ale jsem ráda, že jste mi to tady vyvrátili :-) @curdibilka koukám, že jsme na tom hodně podobně - podobný počet lidí i stejný rozpočet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme termín letos 8.9. a svatbu připravuji cca 1měsíc..... a dá se to v poho... ale fakt že to máme.... 16 lidí oběd - jen zúžená rodina , a pak večer grilovačka doma s přáteli... (20) cena celé svatby cca 38 - 40 000. a můj otec nám platí pouze oběd.. tot vše.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fori my si platíme celou svatbu sami, nechceme od nikoho nic, jenom prostě aby přišli...Jeden měsíc? Tak to bych nedala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita máme malou svatbičku.... a fakt se to dá.... nejsme nároční.... :-)
Odpovědět
1
2
18
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?