Termín svatby 27.7.2013

Ahoj, kdo má termín svatby 27.7.2013? Podělte se co už máte? Atd....
Odpovědět
Profilova fotka
Já se hlásím :-) Máme zamluveno místo obřadu, hostiny, vybrané šaty-boty...., Vybrané oznámení, zamluveny koláčky a zítra se jdeme mrknout na prstýnky...!
Odpovědět
@jessinka23 taky mám zamluvené místo obřadu, hostiny, oznámení odesílám, z části nějaké dekorace, oblečení ženicha mám už kompletní..odkud jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Já osobně kousek od Zruče nad Sázavou, ale teď kousek od Kostelce nad Černými lesy, kde žijeme s přítelem... Měla jsem pocit, že ,,nestíhám" ale teď jsem celkem v klidu :-) Ještě jsem zapoměla na kapelu a fotografku...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Taky se k vám přidávám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky , taky se přidávám :-) My máme zamluvené místo obřadu, místo hostiny, fotografa a pracujeme na svatebním oznámení. Jinak si začínám pomalu vyrábět nějaké dekorace. Šaty mi zatím žádné v půjčovnách do oka nepadly, tak doufám, že nějaké seženu. Jediný, kdo má oblečení na svatbu je naše 3 letá družička (dcerka) :-) Máte někdo tip, na e-shop, kde se dají levně sehnat nějaké svatební dekorace?
Odpovědět
@verrikn já jsem si nakoupila plno věcí tady na beremese v bazaru..do jaké barvy ladíte?
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky hodně věcí odsud, a další z svatebni-doplnky cz , jinak barvu máme světle fialkovou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za tip...taky ladíme do fialkova :-) Asi je to hodně oblíbená barva poslední dobou...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj taky budu mít 27. 7. 2013 už mám místo, vozy, částečně alkohol, už i obšancovaný jídlo jako kančí na guláš naporcované v mrazáku a prasátko zarezervovaný od koho budu brát, obsluhu, šaty vybraný - rezervovaný, kapela rezervovaná, koláčky zařízený částečně. a nyní se zařizuje oznámení... jinak svatební cesta zařízená, prstýnky by měly přijít zítra nebo pozítří, fotograf rezervovanej. dekorace na nich se pracuje... budeme mít do zelenobíla. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky 27.7.13 je i náš termín. Místo zamluvené, šaty koupené, oznámení vytisknuté a částečně porozdané, prstýnky už máme doma, ale u pánského nevyšla velikost tak budem posílat zpět. Květiny mám předběžně domluvené, fotografa také, kapelu zatím ladíme, družičkovské šaty se začnou co nevidět šít..... no je toho strašně moc na ten jeden den :-) Už jsem si zavedla poznámkový sešit kolik je to informací :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, také máme termín 27. 7., bohužel je to zatím to JEDINÉ, co máme .. :D No, moc k smíchu to není, pořád něco scháním na internetu, v týdnu se chceme už konečně podívat na prstýnky, scháníme fotografa, hudbu, ale zamluvené kromě hostiny ještě vůbec nic .... DÁ SE TO VŮBEC STIHNOUT? ....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@discovert Neboj, stihnout se to dá :-) Někdo začne plánovat dva měsíce před svatbou a je v klidu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já si právě říkám, že je to prostě strašně brzo, nato, že ještě nic nemáme ... Děkuju za utěšování holky, jsem na to skoro sama, tak snad to zvládnu a do svatby z toho nezešílím .... :D
Odpovědět
Profilova fotka
@discovert Zdravím Vás. Pokud stále hledáte fotografa na 27. 7., mohu Vám nabídnout své služby. Portfolio se svatebními snímky z loňského roku naleznete v odkazu hned pod tímto textem. Fotografuji po celé ČR. PS: Do 27. 7. stále času dost - rozhodně to stihnete s velkým nadhledem. Toho bych se nebál. :) S pozdravem, Honza.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?