Svatba v roce 2015, pojďme plánovat ;-)

Ahojky,tak mě tak napadlo,určitě je zde zaregistrovaných spousty slečen,které svatbu také plánují tak jako já.Ale chceme ještě dva roky počkat,jsou tu také mezi vámi slečny,které tu svatbu teprve plánují,nebo mají sen se později vdát?Pojďme si o tom povídat,plánovat,radit si... ;-)
Odpovědět
1
2
5
co chceš prosím tě plánovat dva roky dopředu??? =-)
Odpovědět
@sarihana Tak samozdřejmě,že to není doslova plánovat,ale je zde spoustu diskuzí a taky slečny,které třeba na tu svou vysněnou svatbu čekají,tak si můžem povídat v oddělené skupině,nebo to je snad zakázané?Kolik holek si svůj svatební den plánuje spousty let dopředu?Myslím,že hodně...Nebo ty jsi si snad vše plánovala až po zásnubách? Ze zkušenosti vím,že kolikrát nestačí ani rok na přípravu,aby vše bylo dokonalé.Ano,nemůžeme se tu teď bavit o termínech,nebo kde přesně svatba bude,protože to nám nikdo neřekne,ale tak předběžně je nám to snad dovoleno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy jste blázni!!!
Odpovědět
i rok dopředu mi přijde brzy na plánování, kamarádka to zvládla za 2 měsíce a svatba byla dokonalá ;-) tak že holky hlavně v klidu
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, mi máme svatbu v srpnu a máme jen termín, kapelu a místo pro hostinu. A žije se mi krásně. Navíc i toto bylo pro přítele hrozné plánovat takhle něco do předu... pořád jsem slyšela to má čas, neřeš to ..... Plánování dva roky do předu? Vždyť se změní móda, životní styl, ceny.......... Přijde mi to dost uhozené (ale to je můj názor)
Odpovědět
Profilova fotka
Bóže a ž je to tu zas...! Krucinál, @sofiii88 zve k diskusi holky, co taky plánují dlouho, tak proč na to musíte reagovat? Vy, co jste jí zatím odpověděly, očividně nevěsty 2015 nejste, tak proč hned musíte člověku kazit radost? Tohle mi tu vadí, každý si tu může otevřít jakékoliv téma, u tématu o prodlužování vlasů taky nikdo nikoho nenazývá bláznem, tak proč zrovna u tématu o sdílením inspirace nad vlastní svatbou? Tady prostě, pokud nezapadáš do klasického měřítka "do roka a do dne", tak blázníš, nebo plašíš apod. Sofiii88 - přeji Ti pevné nervy!
Odpovědět
Ale ´kdo tady mluví jen o ,,plánování"? Vždyť je to celkem hezký se bavit o tom,jak by si to kdo představoval,založila jsem to kvůli tomu,že je tu určitě spoustu holek,které svatbu plánují a taky by se třeba rády pobavily,ale vy,co jste již vdané,nebo se vdáváte tento rok,tak přeci se nebudeme cpát k vám do diskuzí.Chápu,že každý má na to trochu jiný názor,ale já sama mám třeba hodně kamarádek,co by se chtěly vdávat,baví se o tom s přítelem,ale třeba k tomu nemají finance,ale plánují si,co by chtěly...myslím,že šaty se nemění,že jsou pořád stejné,akorát trochu jiné střihy,ale pořád je to jedno a to samé a životní styl?Někdo žije tak a druhý zase tak a přeci nejde,že se mi líbí tento styl svatby,ale je in najednou tento,že to prostě hned tak udělám,abych byla úplně TOP.Vy to své máte za sebou,nebo pár měsíců před sebou,tak nám neberte tu iluzi,že i my čekáme na ten svůj den.
Odpovědět
Profilova fotka
@sofiii88 Plánovat můžeš, vybírat si atd. Je to na každým. Užij si to :-), a nenech se stresovat.... já taky jenom plánuju a nic nezařizuju... mám čas, ještě 8 měsíců :-), pak to pojmu jako organizaci eventu a bude to ;-) take it easy
Odpovědět
Profilova fotka
@akalinka Já věřím, že kamarádka to zvládla za 2 měsíce a měla krásnou svatbu, ale pak se stejně tak člověk může zeptat tebe...proč jsi začla plánovat už v říjnu, 9 měsíců předem a ne až v dubnu? ;-) Jsou holky, který si plánují svatbu od mala a není do toho zahrnuté hned objednávání fotografa nebo restaurace...prostě jen přemýšlí co a jak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sofiii88 možná jsem divná, ale já opravdu začala něco plánovat až po zásnubách :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a mate chlapa? Ja jen, ze pak se to muze rapidne zmenit... :-D
Odpovědět
Ano,je možné,že se cokoli může změnit,ale já se ptám proč?Proč kazíte radost?Že tu někdo otevře novou diskuzi?kdyby jste si vy,co se vám to nelíbí přečetly i jiné diskuze,kde se holky připojí do diskuze rok před svatbou a najednou pak to zase musí o rok odložit,to je také plánování dva roky dopředu,ne?I když třeba nechtěně.My taky můžem plánovat za dva roky a může co cokoli změnit a svatba může být za rok.A jestli máme chlapa?Vás třeba nenapadlo,že se zasnoubíte,přihlásíte se na stránky a plánujete,nebo jste plánovaly a pak najednou konec?Může se to stát u kohokoli !!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kitinka76 A myslíš, že není možné být zasnoubená déle než rok? To je zakázané? @limda Moje slova.. naopak, neumím si představit ten stres a shon s přípravou jen dva měsíce... každý jsme jiný, tak proč druhému hned nadávat do bláznů a posmívat se jen proto, že nejde s davem?
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 Jako jo, pokud je někdo třeba sám a plánuje si už svatbu do buducna, pak ano je to svým způsobem zvláštní. Ale odsuzování mi přijde taky zbytečné. Pamatuju si tu jednu svatbu, už je to dýl, ale neskutečně moc holek z toho bylo hotových jak je to krásný atd, no a sama ta nevěsta přiznávala, že jí přípravy trvaly 2 roky, ale že to za to stálo...a nad tím se pak už nikdo nepodivoval...tak nevím proč teď tady najednou jo :-(
Odpovědět
@kecka28 tady je zakázané asi všechno,tady mladé paní už mají po svatbě,tak je to pro ně sranda se do mě pustit s tím,že je na to času dost,ale ony se asi nikdy si svou svatbu neplánovaly,začaly až když dostaly prstýnek... @limba Ano přesně tak,kdybych byla sama a tu svatbu si plánovala,tak si budu sedět doma v koutě a snít si o tom,ale když je to realita,tak proč se o to nepodělit s holkama,které to mají podobně,sice jich tu není registrovaných hodně na rok 2015,ale pár jich tu je...A tady se podivují,protože si asi rády rejpnou,že asi nemám mozek v pořádku,že jsem si vůbec dovolila založit tuto diskuzi :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@sofiii88 Tak jsem to nemyslela. Ja jen ze znam hodne holek, které uz maji pomalu vybrane saty, maji seznam hostu, dokonce i jmena svych deti uz maji naplanovane a pritom chlap nikde. A pak si treba najdou nekoho kdo jim totalne zmeni iluzi.
Odpovědět
@marketajuppova Tak chlapa mám,kdybych plánovala bez něj,tak si jdu asi rovnou rezervovat místo do Bohnic,to by bylo asi na Chocholouška,kdybych si tu sama plánovala :D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) holky já nevím co řešíte, buď se vám nevyvedla vaše svatba nebo prostě nemáte romantické sny ;) tak je neberte holkám co je mají..je hezké si to plánovat dopředu, jak říka sofiii88 nikdy nevíte co se stane a je hezký mít SVOJI svatbu naplánovanou, ať už to bude s kýmkoliv ;) jasný chápu holky co mají nebo měli malou svatbu, která se dá sfouknout za dva měsíce, ale někteří mají příbuzné a kamarády po celé republice nebo i mimo ni a stresovat se vším tím??? Já s přítelem měla taky naplánovano svatbu rok dopředu, měli jsme se brát letos v létě ale budu v tom termínu rodit,takže se o rok posunula..a najednou z toho jsou roky dva..a mám popravdě řečeno radost ,že nemusím narychlo vše shánět a mám na to čas si to v klidu vše promyslet a naplánovat.. :-)
Odpovědět
@suzuki8188 přesně tak moje slova,krásně jsi to napsala.Je to prostě o tom,že nám asi neni dovoleno si na stránkách BRMS plánovat a povídat si o našich představách,ale jak říkala @kecka28 když to není do roka a do dne,tak my,co se budem vdávat za rok a déle asi tady nemáme co dělat :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 @marketajuppova děvčata, jen je nechte plánovat, však je to lepší, než kdyby fetovaly v parku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sofiii88 jasnýýý, že jsem jiná mi fakt nevadí...ještě čekám, že se do mě někdo pustí kvůli nemanželskému dítěti, co? :-D :-D :-D
Odpovědět
je dobrý to hrubě naplánovat aby měli představu o rozpočtu a pak na to mohli ten rok nebo dva šetřit :)
Odpovědět
@suzuki8188 tady v této naší diskuzi je to možný,v jiné by tě za to pochválily,ale my jsme prostě jiné :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 .. sice trefně napsaný, ale není mi 18, abych tady musela fantazírovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@suzuki8188 já myslim, že míra fantazírování s věkem zas až tak nesouvisí, lidé jsou různé ;-)
Odpovědět
Holky buďte hlavně v klidu :-) Plánujte, sněte jak je každýmu libo a hlavně, ať to všem vyjde podle představ, ať plánujete rok, dva nebo 9 měsíců ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 tak jasný, ale napsat sem holkám kterým je kolem 25, a plánují si svatbu prostě dýl než je zvykem, že lepší ať si plánujou než aby fetovali v parku?? já myslela, že to @sofiii88 založila aby se tu slečny svěřovali a hlavně poradili co a jak..třeba bych to i čekala od těch vdaných aby nám poradili co je dobré a co se zase nevyplatí .... ;-)
Odpovědět
@akalinka přesně tak,vždyť to není zakazáné,že chceme mít svůj den D tak dokonalá,jak si přesně vysníme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak aby jsme se vrátili k tomu , proč to bylo založeno...máte některá prosím zkušenosti s trochu větší a hlavně motorkářskou svatbou ?? :-p
Odpovědět
Helééééé,motorkářskou svatbu jo??? Beru si ale modrou barvu :D :D
Odpovědět
1
2
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?