Svatba v roce 2013. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Profilova fotka
už někdo plánujete? :-) ;-)
Odpovědět
1
2
19
Profilova fotka
@mary1988 no zatím neplánuju nic (je moc brzy), ale už nejspíš vím, že to bude až ten rok 2013:) A co ty? Co tě vede k tomuto datu?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@im4fun bude to jak skončím vysokou. Já se teda musím přiznat že už plánuju.. .nedá mi to prostě... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@mary1988 Taky plánuji..Ale my už se budeme brát za rok a 3 dny:-) Aspoň vím že nejsem jediná kdo plánuje tak hodně s předstihem :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mary1988 Ahoj taky nejspíš až rok 2013, i když už bych klidně i 2012. Ale taky to chceme až skončím výšku :-) Tak jsme na tom stejně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mary1988 @misulka88 jó holky, tak to jsme na tom všechny stejně:) Taky jsem říkala příteli, že bude lepší, když začneme plánovat až skončím ing. (takže za rok), abych na to měla klídek a abych si to užila. Takže zatím jenom pokoukávám, ale neplánuju. Spíš si ujasňuju, jaké jsou možnosti, co a jak chceme a co naopak nechceme:) Ale třeba to nakonec dopadne tak, že to bude už na konci příštího roku, ale kdo ví. Jak říkám, s tímhle spěchat nechci... A odkaď holky jste?
Odpovědět
Profilova fotka
I když já vlastně končím výšku už 2012, ale nevím zda to dělat v jeden rok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@im4fun Taky jsem si říkala, že jestli příští rok, tak až koncem září třeba. Ale reálněji vidím ten rok 2013
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 jj, přesně...dokud neodstátnicuju, tak do příprav nejdu. A pochybuju, že by se mi podařilo v červnu naplánovat svatbu svých snů na září:D Takže taky reálněji vidím ten rok 2013...
Odpovědět
Profilova fotka
@im4fun I když samozřejmě už bych i chtěla si užívat ty přípravy. Ale všechno přijde :-) Jen kam dojdem, tak se nás každý ptá: A kdy už bude konečně svatba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 u nás to ještě nikdo kromě přítelovy rodiny neví...A že jejich reakce mě fakt zaskočila...Tak doufám, že u nás to dopadne líp a moje rodina to vezme dobře... Takže předpokládám, že u tebe to všichni vzali v pohodě viď?
Odpovědět
Profilova fotka
@im4fun No my to jako nikomu ještě neoznámili, kdy to bude (sami to ještě nevíme). Jen jsme se zatím o tom tak lehce bavili. Jenže oni všichni, že jak už jsme spolu dlouho, že už je to na svatbu atd... znáš však babičky, tetičky :-D Můžu se zeptat, jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
jojo taky rok 2013, zatím se to po příbuzenstvu ale ještě nešíří :-) říct jim to už teď tak od nich 2 roky nebudu mít pokoj... teďka hezky vysoká a přestavba bytečku .. ale vzhledem k tomu že jsem na neschopence, tak lezu po netu a tak trochu plánuju no :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@misulka88 no tak my ani neřekli, že jsme zasnoubení:) jinak jsme spolu 3 roky...a vy?
Odpovědět
Profilova fotka
my hlavně nechceme že teď na vysoké bydlíme v Praze ve studentském bytě a kdesi cosi a to mi příjde tak nějak beze smyslu se brát v takovémto stavu, tak to vidím tak že prostě po škole až se pak budeme vracet domů a už budeme pak tak nějak opravdu spolu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky už začínáme pokoukávat a zjišťovat co a jak, sice s předstihem, ale jelikož to bude svatba o 70 lidech, dá to docela zabrat a takhle to nebude moc hektické :). Už máte vybrané místo?
Odpovědět
Profilova fotka
@mishka88: místo už vybrané máme, neříkám, že se ještě nemůže změnit
Odpovědět
Profilova fotka
@mary1988 náš úplně prapůvodní plán byl Janohrad v Lednickovaltickém areálu, vypadá teda skvostně, ale ubytování pro takovou hordu na dva dny by byla fakt raketa. Jelikož větší část rodiny je z okolí Mariánských Lázní, tak v sázce je nejspíš Bečov nebo Kynžvart. S tím, že Kynžvart zatím vede na plné čáře :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mishka88 my jsme z kroměříže, takže my to budeme dělat rozhodně tady.... to je jasný....
Odpovědět
Profilova fotka
@mary1988 nám šlo hlavně o to vyřešit většinu lidí, my jsme sice z Prahy, ale "přespolňáci" pojedou ze Slovenka, Vídně a z jiných koutů ČR, ale ubytování 20 lidí je lepší než 70 :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my máme většinu lidí právě v KM, takže to nebude problém, přijedou akorát jedni kamarádi z Budějovic a dvě kámošky z Rožnova p. R. a moje kmotřička z Karviné
Odpovědět
Profilova fotka
@mary1988 tak to my máme většinu lidí právě v KM, takže to nebude problém, přijedou akorát jedni kamarádi z Budějovic a dvě kámošky z Rožnova p. R. a moje kmotřička z Karviné
Odpovědět
Profilova fotka
@mishka88 tak to my máme většinu lidí právě v KM, takže to nebude problém, přijedou akorát jedni kamarádi z Budějovic a dvě kámošky z Rožnova p. R. a moje kmotřička z Karviné
Odpovědět
Profilova fotka
@mishka88 sakra nějak se mi nepodařila ta odpověď :D
Odpovědět
Profilova fotka
@mishka88 jj my jsme taky z Prahy. Teda přítel je Ital, ale už několik let pracuje v Praze, takže svatba bude tady anebo poblíž Prahy. Každopádně budeme muset asi ubytovat celou italskou stranu, takže musíme začít šetřit - další důvod, proč to vidím na r. 2013...Ale co, není kam spěchat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@im4fun italská svatba? wow! Gratuluju, tam bude pěkně veselo :)) ....
Odpovědět
Profilova fotka
@mary1988 tiše závidím ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@mishka88 tak jsme oba od sud, máme tu celou rodinu a přátelé, i to je důvod, proč se chceme po mé škole z prahy vrátit zpět domů
Odpovědět
Profilova fotka
@mary1988 ono je to tak i do budoucna lepší,, až příjdou děcka, my by jsme za rodinou museli do zahraničí a to se nám nechce, a to ani do jednoho :D
Odpovědět
Profilova fotka
@mishka88 jj no právě.... já mám obě potenciální babičky v KM tak co bychom dělali v Praze
Odpovědět
Profilova fotka
@im4fun My jsme spolu 4 roky, známe se 5 let a rok a půl spolu bydlíme :-)
Odpovědět
1
2
19
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?